"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Telewizja TVN  »  Ciekawe

Pogoda z pleneru

TVN24, jako pierwsza stacja telewizyjna w Polsce, w swojej ofercie reklamowej udostępniła możliwość sponsorowania prognozy pogody, która nadawana jest z pleneru.

Najczęściej z tej możliwości korzystają uzdrowiska i miejscowości turystyczne. W trakcie takiej kampanii reklamowej mają miejsce liczne wejścia na żywo w ciągu całego dnia. Wówczas prezenter nie tylko skupia się na aurze, ale również na wspaniałości krajobrazu, wyjątkowości okolicy i specyfice otoczenia. Opowiada także o wydarzeniach lub imprezach, które mają miejsce w prezentowanym mieście. Widz może zobaczyć, jaka pogoda i atmosfera w danej chwili panuje w tym mieście, a co za tym idzie, może podjąć decyzję o spędzeniu weekendu w tej miejscowości - na co liczą miasta opłacające przyjazd ekipy telewizyjnej.

Na zdjęciach obok widzimy przygotowania do prognozy pogody z Gdynii. Na zakończenie serwisu pogodowego wyświetlana jest plansza z informacją o tym, kto był sponsorem prognozy pogody. Zazwyczaj pojawia się też logo sponsora i adres jego strony internetowej. Zdarza się też, że pogoda prezentowana jest spoza Polski. Na przykład podczas zimowych ferii nadawana była z Austrii.


Obraz TVN w "Na wspólnej"

Niewielu widzów zauważyło, że w najpopularniejszym serialu TVN, w gabinecie Malczewskiego na ścianie powieszone jest olbrzymie zdjęcie siedziby TVN przy ulicy Augustówka 3. Takie samo zdjęcie, tylko oczywiście mniejsze, znajduje się na oficjalnych stronach stacji (m.in. w dziale "o nas").  


tvn.pl wśród najlepszych

W specjalnej publikacji wydawnictwa Icons pt.: "Web Design: Best Studios" witryny internetowe tvn.pl i wyprawarobinson.onet.pl uznane zostały za jedne z najlepszych na świecie. Książka wydana została w USA w sierpniu 2005 roku. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w przyszłości może znaleźć się tam jeszcze jedna z oficjalnych stron programów TVN. 


1 kwietnia w TVN

1 kwietnia, z okazji Prima aprilisu telewizja TVN organizuje rozmaite niespodzianki dla widzów. Niekiedy podawane są absurdalne informacje, czasem następuje zamiana prowadzących. Szczególnie zaskoczeni byli widzowie, oglądający 1 kwietnia 2007 roku poranny magazyn "Dzień Dobry TVN". Wówczas serwisy informacyjne TVN24, przygotowywane dla "Dzień Dobry TVN" prowadziła... znana wokalistka, Agnieszka Chylińska. Ubrana była m.in. w różowy żakiet i trampki.

ďťż
W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się