Baner - nagłówek
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Polski producent mebli ze starego drewna
Meble wykonywane ręcznie
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Zakupy i zabawa
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

"Diagnoza" jesienią w TVN

Jesienią w TVN zadebiutuje nowy serial medyczny "Diagnoza", w którym w główną rolę wcieli się Maja Ostaszewska. Aktorka wcieli się w postać Anny, która wskutek wypadku samochodowego w cięzkim stanie trafia do szpitala w Rybniku. Kobieta traci pamięć i nie pamięta, kim jest ani jak znalazła się w szpitalu. Do głównej bohaterki stopniowo będą powracać wspomnienia sprzed wypadku. W każdym odcinku widzowie poznają też inne historie chorób pacjentów, których opowieści będą jednoodcinkowe.

Oprócz Ostaszewskiej ("Druga szansa", "Przepis na życie") w serialu pojawią się też Adam Woronowicz, Maciej Zakościelny, Magdalena Popławska, Beata Ścibakówna, Sonia Bohosiewicz, Antoni Królikowski, Anna Smołowik i Michał Czarnecki.

Za produkcję odpowiadać będzie Dorota Kośmicka-Gacke, wcześniej związana z serialem "Druga szansa". Za scenariusz odpowiada Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz ("Druga szansa", "Mój biegun", "Cisza", "Singielka"), kierownikiem produkcji została Dagmara Bończyk ("Przepis na życie", "Hotel 52", "Sama słodycz", "Singielka", "Misja Afganistan"), za zdjęcia odpowie Tomasz Naumiak ("Krew z krwi", "Disco Polo", "Amok", "Układ Warszawski", "Dzwony wojny"), zaś scenografią zajmie się Barbara Ostapowicz ("Magda M.", "Na noże", "Aż po sufit!", "Lekarze"). Za kostiumy czuwać będzie Dorota Williams ("Druga szansa", "Niania", "Reguły gry", "Hela w opałach").

"Diagnozę" wyreżyseruje duet Xavery Żuławski ("Krew z krwi", "Aida", "Prawo Agaty", "Druga szansa") i Łukasz Palkowski ("Belfer", "Bogowie", "Nie rób scen"). 

Powstanie w sumie 13 odcinków trwających 45 minut. Na jesień planowana jest także emisja czwartej serii "Drugiej szansy", w której nie zobaczymy już jednak Mai Ostaszewskiej. 

Adrian Jabłoński

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, wypełnij poniższe pola. Każdy komentarz musi przejść proces weryfikacji.

Pola oznaczone * są wymagane.

Lista komentarzy

Lista dodanych komentarzy

Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
1
~ Osti20 kwietnia 2017, 09:14
Fajnie, że będzie serial medyczny, ale przecież byli świetni "Lekarze" z Magdaleną Różczką i w końcu serial został zdjęty z anteny. Okazuje się, że nieśmiertelne jest "Na dobre i na złe".
Hotele i SPA na wakacje
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN