Jesień 2015 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Prędzej widzę wersję MasterChef Junior w najbliższych ramówkach niż powrót Dzieciaków z klasą.
Mam nadzieję, że TVN nie zrezygnuje z serialu z Brodzik, bo chyba nie jest aż taki zły - może sobota po Mam talent/Małych Gigantach byłaby lepsza - zabrałoby to trochę widzów TTBZ.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: michal_borkowski »

Trzeciak pisze:Wszystko było już chyba wszędzie na świecie. ;)
Niby tak, ale takie "Na wspólnej" dobrze się ogląda - przynajmniej niektóre wątki, jak ten o biznesmenie, który uciekł na wieś przed wierzycielami do znajomych, aby tam przypadkiem rozkręcić interes. Wtórne? Niekoniecznie, choć trochę trąci wątkiem z "Pieniądze to nie wszystko"... Ale wolę to niż sztywne i wydumane "Barwy szczęścia".
To tylko moje skromne zdanie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: prze_kw »

Przynajmniej w "Na Wspólnej" nie ma "aktorki" Zielińskiej :D

Co do "Dzieciaków z klasą" - już przykład "Mamy Cię" pokazał że lepiej zostawić w widzach dobre wspomnienia, niż odświeżać kilkuletnie kotlety. Martyna Wojciechowska jest w zupełnie innym miejscu, niż w czasie realizacji programu, więc wątpię że chciałaby się w to ładować. Trzeba też zaznaczyć że wariacji na temat "mądre dzieciaki" było mnóstwo, ale bez większych sukcesów.
Liczą się tylko Fakty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Camilo »

Nie sądzę, by kolejny projekt z dziećmi był teraz tym, czego TVN najbardziej potrzebuje.

Ale gdyby wprowadzić np. polskiego "Top Geara" z Martyną Wojciechowską? Niewiele na głównych antenach programów motoryzacyjnych, a oryginalną wersję czasami puszczał nawet TVN i to podobno z niezłym skutkiem. Teraz, po zamieszaniu z Clarsonem, można by spróbować czegoś z podobnym rozmachem na polskim gruncie. I przy okazji - z cykli podróżniczych uważam, że trochę z Cejrowskim zaprzepaścili, bo on zawsze się dobrze ogląda, a swego czasu jak kupili jego program, to do TVN Style. Niepotrzebnie. Mógł śmiało być w TVN. Teraz głównie Puls nabija sobie nim słupki.
dwaeuro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 14 gru 2012, 20:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: dwaeuro »

Polski Top Gear mógłby się okazać wielką klapą. Podobnie jak automaniak nie przyciągnąłby ludzi i byłby maksymalnie sztuczny, jeszcze jak był Benn to przynajmniej dla niego się to oglądało. Nie mamy niestety takich osobistości jak Clarkson w naszych mediach, mamy samych Hammondów i podróbki May-a...

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka ... topie.read
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: matik »

Już kiedyś był polski Top Gear - prowadził go m.in. Grzegorz Miecugow: viewtopic.php?f=3&t=1399
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: kamico7 »

Polski Top Gear wątpię aby osiągnął sukces, ponieważ prawie wszyscy znają Brytyjską wersje i jakoś wątpię aby Polacy umieliby ten program zrobić z większym rozmachem. Już przy X Factor było widać że ludzie taniej podróby nie kupią i wolą dużo lepszy oryginał. Dlatego trudno mi uwierzyć że Polski TOP GEAR był przynajmniej produkowany poprawnie. Ja liczę jesienią na dobry serial na równie wysoki poziomie co Prawo Agaty którego potencjał TVN powinien dobrze wykorzystać .Jeżeli chodzi o Mam Talent to liczę na kreatywność produkcji i że tym razem wprowadzą jakieś małe zmiany nie rewolucje które dadzą MT znowu taką samą świeżość jak przy 7 sezonie. Mogliby odświeżyć studio odcinków na żywo oraz liczę na małe odświeżenie stołu jurorskiego który jest fajny ale mogliby trochę go odświeżyć. Fajnie by było gdyby podczas castingów był ekran a nie ta plansza z tektury czy z czego to tam jest.MasterChef to pewniak i tam jedynie liczę na to że uczestnicy będą ciekawi. Ciekawe co jesienią jeszcze TVN pokaże
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Camilo »

Ktoś w ogóle pamięta ten "Testosteron"? Mógłby to jakoś przybliżyć?
Miecugow z Mellerem to raczej ucztę intelektualną w TVN24 powinni tworzyć, a nie motoryzacyjną w stylu "Top Gear". Tak dekadę temu jak i dzisiaj.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: michal_borkowski »

W internecie znalazłem taką informację, choć pewnie chodziło Tobie o wrażenia z tzw. autopsji: http://motoryzacja.interia.pl/news-moto ... Id,1373643.
Z informacji zamieszczonych na jednym z forum o motoryzacji wynika, że program prowadził też Jacek Balkan, częsty gość TVN24, znany także słuchaczom radia Tok FM. "Testosteron nie jest zwykłym programem o samochodach. My opowiemy o nich i przetestujemy je w bardzo nietypowy sposób. Nie boimy się powiedzieć co myślimy. W naszym programie dużo subiektywnych opinii, czasem niekonwencjonalnych, ale zawsze interesujących".
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Camilo »

Dzięki za pomoc. Zdziwił mnie bardzo Miecugow, bo zawsze mówiło się o nim tylko w kontekście "Big Brothera"... Ale spojrzałem też na fora motoryzacyjne i recenzje były raczej miażdżące. Nie mniej jednak przydałby się jakiś dobry program motoryzacyjny w jesiennej ramówce.
millemil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 27 mar 2015, 14:39
Kontakt:

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: millemil »

Szkoda, że nie można wykupić licencji do Vikingów ;]
Bronek śpi ;]
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Felippe »

Info o "MasterChef Junior" to z pewnością żart na Prima Aprilis.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: arturoo »

To jest już pewnie: Kto poślubi mojego syna? wróci Jesienią na antenę TVN. Obecnie trwa casting do II edycji tego programu.
http://media2.pl/media/121377-Bedzie-dr ... tingi.html
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: michal_borkowski »

Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN zapytany, czy emitowane zaproszenia do udziału w „Piekielnym hotelu” oznaczają, że program będzie miał drugą edycję jesienią, odpowiedział portalowi Wirtualnemedia.pl: - Na razie trwa produkcja pierwszej serii i jesteśmy w połowie emisji, dopiero za parę tygodni będziemy podejmować decyzje, co dalej (...) . Dodał, że jeśli będzie jego druga seria to na pewno z udziałem Małgorzaty Rozenek.
To tylko moje skromne zdanie
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: po31 »

Seriale wiadomo że w jesiennej ramowce zabraknie serialu Prawo Agaty z zapowiedzi wynika że stacja na jesienną ramówkę przygotowuje ponownie 2 nowe seriale, wiadomo też że kontynuacji nie doczeka się serial Mąż czy nie mąż, co do Nie rób scen decyzja jeszcze nie zapadła ale losy tego serialu również są niepewne, choć ja na miejscu stacji dał bym drugą szansę na 2 serię serialu z Brodzik serial ma potencjał i sie rozkręca :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości