Jesień 2015 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Felippe »

michal_borkowski pisze:
po31 pisze:Tylko jak dla mnie ten program bardziej nadaje się na weekend, niżeli na dzień pośrod tyg gdzie ludzie pracują i wrcaja o roznych godzinach do domu nie kazdy ma okazje obejrzeć wtedy
To chyba jednak Aplauz w niedzielę i Kuba W, z kolei Szulim "Na językach" we wtorek....
A że niby?

Niedziela

18.00 - Ugotowani
20.00 - MasterChef
21.00 - Aplauz, Aplauz
22.30 - Kuba Wojewódzki

Wtorek

21.30 - Aż po sufit
22.30 - Na językach

Tak w ogóle to przenoszenie Kuby na inny dzień jest bezsensowne. Ludzie już się przyzwyczaili do wtorku. A jak już, to lepiej pasowałby piątek lub sobota, a nie niedziela. W te dni możliwe, że się zwiększyła odrobinę oglądalność. Za to w niedzielę może się zmniejszyć.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: po31 »

Od samego początku mówiłem że Aplauz, Aplauz! poza sobotą widzę jeszcze w niedzielę, ale Mali giganci mogli być emitowani w soboty bo wtedy wypadł z ramówki X Factor natomiast Mam talent w dalszym ciągu jest, więc tylko pozostała niedziela dla tego programu.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: michal_borkowski »

@Felippe tak, dokladnie, taki układ ramówki...
To tylko moje skromne zdanie
Durciu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 25 lip 2015, 18:53

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Durciu »

Mam pewne przypuszczenia co do emisji Kuby Wojewódzkiego w nowym sezonie. Wskazówką może być tutaj zdjęcie z oficjalnego Instagrama Kuby.
Dodał on starą reklamę swojego programu za czasów Polsatu, gdzie data emisji jest wyznaczona na niedziele 22:35. Wszyscy się zastanawiają czy przechodzi on do Polsatu. Prawda zapewne jest taka, że ujawnił on nową porę emisji swojego talk-show od nowego sezonu. Co o tym myślicie.

https://instagram.com/p/5ZBWBQwJiB/?tak ... i_official
blask
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 19 lip 2015, 07:21

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: blask »

fiitth
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 23 lip 2015, 21:30

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: fiitth »

Wiadomo czy będzie transmisja z konferencji w TVN24 czy na Player.pl?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: matik »

Zazwyczaj są transmisje w TVN24 (niepełne) a w Player.pl retransmisje całości.
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Yoda_S_W »

Według mnie to mogło by być tak:

Poniedziałek

15:00 szkoła
16:00 Nowy Serial, rozmowy wtoku mogliby już wywalić rozmowy wtoku, ewentualnie dać tutaj Ugotowanych bo kompletnie mi nie pasują na 20:50, zapychają niepotrzebnie ramówkę i chce się wyłączyć telewizor.
17:00 Ukryta Prawda chociaż też się przejadła mogłoby być coś nowego, coś na wzór w11 albo po prostu przywrócić w11 odświeżone, swego czasu kiedyś o tej porze jak leciało w11, to sobie radziło świetnie o tym czasie
18:00 Szpital - jeszcze bym zostawił
19:00 Fakty
19:45 Uwaga
20:10 Na wspólnej
20:50 tu też by pasował Aplauz Aplauz skoro ugotowani, sobie poradzili spokojnie w poniedziałek, też by sobie poradził, YCD sobie bardzo dobrze poradził mimo tak póznej pory w poniedziałki. Lub nowy serial ale, bardziej mi tu pasuje jednak Aplauz Aplauz
22:30 załóżmy że program będzie trwał półtora godziny to Żony Hollywood na tą godzinę.

Wtorek
15:00 szkoła
16:00 Nowy serial
17:00 nowy serial/w11
18:00 szpital
20:10 Na wspólnej
20:50 nowy serial
21:30 Ten nowy serial kryminalny co tam tworzą
22:30 tradycyjnie Kuba Wojewódzki

Środa

15-18 wiadomo co

20:10 Na wspólnej
20:50 Nowy serial
21:30 Top Model które według mnie świetnie by tu pasowało, raz mogłoby konkurować z Top szef który już się przejadł, a dwa również kiedyś Top Model w tym paśmie sobie genialnie radził, i wróciłby do starych przyzwyczajeń widzów
22:30 pasmo filmowe

Czwartek

15-18 tradycja lub nowości
20:10 Na wspólnej
20:50 no właśnie spekulowało się koniec kuchennych rewolucji które miały bardzo dobrą oglądalność w czwartkowej wieczornej ramówce, i jeśli faktycznie byłby koniec to tu według mnie mogli by dać MasterChew, według mnie o ile będzie tak ciekawy jak poprzedni sezon, według mnie najlepszy bo Gordon Ramsey :) to Masterchew tutaj by sobie poradziło znakomicie, zwłaszcza że nie ma konkurencji z żadnym programem.
21:50 Filmowa ramówka rzecz jasna.

Piątek

15-18 wiadomo
20:00 premierowe super kino TVN :) najlepsze było w 2014 roku na jesień i liczę że to się powtórzy a nie ta sytuacja z wiosny, mimo dwóch premier Iron Man 3 i Thor Mroczny Świat, no i Iron Man 2 nic ciekawego w filmowym paśmie.

Moje spekulacje premier filmowych

Hobbit Pustkowie Smauga
Człowiek ze Stali
Grawitacja
Kapitan Ameryka Zimowy Żołnierz, schodzi już z HBO więc jest duża szansa że TVN wykupi od niego prawa do emisji
Pacific Rim jak najbardziej znowu silna premiera jesieni w TVN by była i jeszcze tam jakieś premiery na soboty czy inne dni, kiedy jest pasmo filmowe.

Ponadto jakie filmy na jesień mogą być, wiadomo że pasmo nie wypełni się tradycyjnie mnóstwem premier, więc

skoro spekuluje Hobbita Pustkowie Smauga to spekuluję Hobbit Niezwykła Podróż dwa tygodnie przed.
skoro człowiek ze stali, to mimo że trylogia Nolana nie ma z nią powiązania to również według mnie pewna będzie w ramówce jesiennej.

Oczywiście Captain America Pierwsze Starcie, Thor 2011, nie wykluczone iż TVN powtórzy mroczny Świat, Iron Man pierwsze część

no i tyle.

Sobota

po południu powtórki z tygodnia

20:00 Mam Talent
21:30 pasmo filmowe

Niedziela

powtórki po południu

18:00 dałbym Kto poślubi mojego syna skoro ma to być to tutaj niech to dadzą, straci widownie i koniec z okropnym show
20:00 jeśli Masterchew według mnie pasowałby na czwartki, to tutaj Aplauz Aplauz :)
21:30 załóżmy że będzie trwał półtora godziny to tutaj dałbym nowy serial
22:00 Na językach
23:00 pasmo filmowe

No i tak według mnie najlepiej widziałbym jesień 2015 TVN która w takim ustawieniu byłaby hitem, choć mimo wszystko 15-18 to będą nużące paradokumentalne seriale. Potem będzie trochę ciekawie, potem seriale i rozrywkowe programy mogą być świetne. Piątkowe super kino musi być mocniejsze, jak tu TVN mnie zawiedzie to się wkurzę.

Ogólnie

Wiosna 2014 oceniam pod super kinem 4/10 najgorsza ramówka filmowa
jesień 2014 pod kątem super kina oceniam 8/10 za Hobbita, Mrocznego Rycerza i Harry Pottera
wiosna 2015 TVN trochę lepsza pod względem filmowym więc 5/10 ale dalej gorsza od jesieni 2014 TVN.

Kiedyś najsłabsze były jesienne ramówki teraz wiosenne, ale jak Shreków nie będzie, to będzie git :)
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Martin1999
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 09:06

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Martin1999 »

Myślę, że rozmowy w toku powinni naprawde wywalić z ramówki i o 16:00 nadawać popołudniowe wydanie faktów, a o 16:30 nową telenowelę choć wiem, że to praktycznie nierealne.
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Yoda_S_W »

Rozmowy wtoku są irytujące, w kółko to samo nie cierpię Dżyzgi i mam nadzieję że ją wywalą bo na serio, na licho ona w ramówce. Zamiast w11 mogli wywalić ją w to miejsce dać w11 ehhh.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Martin1999
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 09:06

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Martin1999 »

Katniss14 zgadzam się bo Drzyzga już tymi tematami tak denerwuje, że nie da sie tej farsy oglądać.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Felippe »

Rozmów w toku się tak szybko nie pozbędą, bowiem dzięki Drzyzdze TVN wiosną zarobił 46 milionów. Co dało 3 miejsce w klasyfikacji reklamowej.

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/media/ ... oku/vmlg5d
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

Jesteście pewni, że konferencja TVN będzie jutro?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: matik »

Tak.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

To dowód na to: https://www.facebook.com/tvnpl/photos/a ... 30/?type=1

Dlaczego nie czwartek - każdy się może domyśleć. Wtedy tematem nr 1 będzie zupełnie co innego, niż prezentacje jesiennych ramówek.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości