[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: lukaszbialas »

lukaszbialas pisze:
czerk pisze:Sam to powiedział? Bo na FB Filipa było zdjęcie scenariusza z datą 19.07.
Opieram się na informacji z biura prasowego TVN, ale być może znowu coś pokręcili.
W przyszły weekend w DDW również Mołek i Chajzer - zapowiedzieli się pod koniec dzisiejszego wydania. Biuro prasowe TVN coś ostatnio kuleje.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: matik »

Jak tak uważasz to pokaż, gdzie napisali, że tylko w ten jeden weekend będzie Chajzer? Ja nigdzie takiej informacji nie widzę (domyślam się którą informację masz na myśli, ale tam jest to inaczej napisane).
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:Jak tak uważasz to pokaż, gdzie napisali, że tylko w ten jeden weekend będzie Chajzer? Ja nigdzie takiej informacji nie widzę (domyślam się którą informację masz na myśli, ale tam jest to inaczej napisane).
Tą informację mailowo przekazała mi Pani Joanna Górska - szefowa biura prasowego TVN.
ilka23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 16 lip 2014, 18:54

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: ilka23 »

Jakoś Chajzer w ogóle mi nie pasuje do prowadzenia DDTVN :uhh:
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Isadora »

ilka23 pisze:Jakoś Chajzer w ogóle mi nie pasuje do prowadzenia DDTVN :uhh:
Powiem szczerze, że mnie też. Zdecydowanie bardziej podoba mi się w reportażach, to jego żywioł, w DDTVN wypada trochę jak słoń w składzie porcelany. Być może to kwestia braku doświadczenia, ale nie wiem czy powinien je pogłębiać :mhm: Mimo telewizyjnego obycia nie wszyscy się we wszystkim sprawdzają, np Kuźniar jako prowadzący telewizyjne show wypadł słabo. Do Chajzera nic nie mam, ale jako prowadzący śniadaniówkę jakoś mnie nie porywa.
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: lukaszbialas »

Isadora pisze:
ilka23 pisze:Jakoś Chajzer w ogóle mi nie pasuje do prowadzenia DDTVN :uhh:
Powiem szczerze, że mnie też. Zdecydowanie bardziej podoba mi się w reportażach, to jego żywioł, w DDTVN wypada trochę jak słoń w składzie porcelany. Być może to kwestia braku doświadczenia, ale nie wiem czy powinien je pogłębiać :mhm: Mimo telewizyjnego obycia nie wszyscy się we wszystkim sprawdzają, np Kuźniar jako prowadzący telewizyjne show wypadł słabo. Do Chajzera nic nie mam, ale jako prowadzący śniadaniówkę jakoś mnie nie porywa.
W takim razie jak w DDTVN wypada Meller? Lepiej Twoim zdaniem od Chajzera?
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Isadora »

Nie ma kogo porównywać, bo Meller to stary wyjadacz :D Poza tym widać chemię między nim, a Mołek, która wg mnie z Chajzerem trochę się męczy, czego nie ukrywa, gdyż czasami robi miny w jego kierunku :lol: Trochę to nieprofesjonalne, ale to cała Mołek, zapomniał wół jak cielęciem był. Jeden taki duży foch poleciał w kierunku Chajzera chyba tydzień temu, gdy współprowadzący z apetytem zajadał świeżo przygotowany tort bezowy (?), zastanawiałam się nawet, czy Mołek nie chciała zaanektować go w całości :lol: Zresztą jeszcze tydzień dwa i to podjadanie Chajzera zrobi się kultowe, bo apetyt ma jak mało kto w programie, zero oporów, ma ochotę to je :) Chajzer jest sympatycznym, pozytywnym człowiekiem, na wakacje może być :)
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: lukaszbialas »

Isadora pisze:Nie ma kogo porównywać, bo Meller to stary wyjadacz :D Poza tym widać chemię między nim, a Mołek, która wg mnie z Chajzerem trochę się męczy, czego nie ukrywa, gdyż czasami robi miny w jego kierunku :lol: Trochę to nieprofesjonalne, ale to cała Mołek, zapomniał wół jak cielęciem był. Jeden taki duży foch poleciał w kierunku Chajzera chyba tydzień temu, gdy współprowadzący z apetytem zajadał świeżo przygotowany tort bezowy (?), zastanawiałam się nawet, czy Mołek nie chciała zaanektować go w całości :lol: Zresztą jeszcze tydzień dwa i to podjadanie Chajzera zrobi się kultowe, bo apetyt ma jak mało kto w programie, zero oporów, ma ochotę to je :) Chajzer jest sympatycznym, pozytywnym człowiekiem, na wakacje może być :)
Jak dla mnie Meler się już wypalił, chciałbym trochę świeżości w DDTVN, a to daje na pewno Chajzer. Każdy kiedyś zaczynał, jak na debiut wypadł bardzo dobrze moim zdaniem. Ja osobiście Mellera nie lubię i cieszyłbym się jakby jakieś roszady wśród prowadzących od września były. Chętnie zobaczyłbym też w roli prowadzącego Szymona Hołownię - to on miał pierwotnie zastąpić Sołtysika u boku Magdy Mołek na początku 2013 roku.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: matik »

Hołownia to pierwotnie miał zastąpić Mellera, jak ten odchodził z DDTVN, ale stacja postawiła wtedy na Węglarczyka ;)
Zresztą co pewnie mało osób pamięta, ale Hołownia też miał już swój debiut w roli prowadzącego DDTVN ;)
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:Hołownia to pierwotnie miał zastąpić Mellera, jak ten odchodził z DDTVN, ale stacja postawiła wtedy na Węglarczyka ;)
Zresztą co pewnie mało osób pamięta, ale Hołownia też miał już swój debiut w roli prowadzącego DDTVN ;)
Prowadził dwa tygodniowe wydania DDTVN z Marcinem Prokopem, podczas gdy Dorota Wellman wylądowała w szpitalu.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: matik »

Jedno - piątkowe (5 IX '08). Dzień wcześniej Prokop był sam po tym jak Wellman zasłabła.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:Jedno - piątkowe (5 IX '08). Dzień wcześniej Prokop był sam po tym jak Wellman zasłabła.
Nie mam tak dobrej pamięci jak Ty, albo piszesz pamiętnik, innej opcji nie ma.:)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Trzeciak »

Akurat tego typu informacje można zweryfikować nie tak trudno. Dodam, że na całe szczęście Wellman zasłabła podczas trwającej przerwy reklamowej.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Isadora »

Ten incydent z Wellman, był już 6 lat temu? Jak ten czas leci :shock: Pamiętam tę historię, Wellman z noszy chciała uciekać z powrotem do studia, strasznie boją się te telewizyjne gwiazdy zastępstw z powodu niedyspozycji, Mołek też skróciła urlop macierzyński, jak się okazało, że Kinga Burzyńska świetnie wypadła jako zastępująca prowadząca wakacyjne DDTVN. Pamiętnika nie piszę, mam dobrą pamięć :lol:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: prze_kw »

Dziś i jutro w ostatnich wydaniach "Dzień Dobry Wakacje" Jolanta Pieńkowska i Bartek Węglarczyk. Program jest nadawany z namiotu sprzed gmachu na rogu Hożej i Marszałkowskiej - w głównym studio zapewne trwa remont przed poniedziałkowym "DDTVN".
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości