[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: lukaszbialas »

Portalowi wirtualnemedia.pl udało się potwierdzić w TVN informację o dołączeniu Kalczyńskiej do DDTVN:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/an ... pienkowska
Zamiana Pieńkowskiej na Kalczyńską to jak z deszczu pod rynnę, nie wiadomo, która gorsza... Będzie wiało nudą w duecie z Kantereitem. Fajny byłby duet Szulim i Hołowni. Kalczyńska ma kilkoro dzieci na utrzymaniu, TVN okazał się dla niej łaskawy, będzie zarabiała więcej, tylko dlaczego program ma przez to tracić jakości. Kolejna żona kolejnego dyrektora dostała ciepłą posadkę.
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: ketjow »

lukaszbialas pisze:Portalowi wirtualnemedia.pl udało się potwierdzić w TVN informację o dołączeniu Kalczyńskiej do DDTVN:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/an ... pienkowska
Zamiana Pieńkowskiej na Kalczyńską to jak z deszczu pod rynnę, nie wiadomo, która gorsza... Będzie wiało nudą w duecie z Kantereitem. Fajny byłby duet Szulim i Hołowni. Kalczyńska ma kilkoro dzieci na utrzymaniu, TVN okazał się dla niej łaskawy, będzie zarabiała więcej, tylko dlaczego program ma przez to tracić jakości. Kolejna żona kolejnego dyrektora dostała ciepłą posadkę.
Może dajmy jej chociaż poprawić jeden odcinek przed tak drastycznym ocenianiem? :)
Jeśli to prawda to jestem bardzo ciekaw jak wypadnie w nowej roli... Szkoda, że odejdzie z TVN24 bo bardzo ją lubiłem i programy z 24 są mi bliższe niż DD TVN i rozmowy o diecie. Wolałbym ją dalej oglądać jako prezenterkę newsową.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: lee »

A jednak plotka okazała się prawdziwa. Anna Kalczyńska oficjalnie została przedstawiona jako nowa prowadząca.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: arturoo »

"Pytanie na śniadanie" nominowało całą redakcję "Dzień Dobry TVN" z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem na czele w akcji Ice Bucket Challenge! Oj jutro będzie się działo! :D Nie mogę się już doczekać! :P
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Trzeciak »

Dziś "PnŚ" obchodzi swoje 12 urodziny. Ciekaw jestem, czy jutro to samo zrobi "DD TVN" - także w urodziny, tylko dziewiąte. :D
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: arturoo »

Trzeciak pisze:Dziś "PnŚ" obchodzi swoje 12 urodziny. Ciekaw jestem, czy jutro to samo zrobi "DD TVN" - także w urodziny, tylko dziewiąte. :D
Faktycznie! To że "PnŚ" obchodzi 12. urodziny to wiem, ale nie wiedziałem, że "DDTVN" jutro ma swoje małe święto. 9. urodziny, to trzeba oblać ... rzec jasna się wodą :P Jeżeli chodzi o Ice Bucket Challenge to "Dzień dobry" nie będzie wcale gorsze i tak jak "Pytanie" na zakończenie programu obleją się wodą. Nie mogę się już tego doczekać!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Trzeciak »

Cały - kolejny "ciąg" tego wyzwania zaczęła wczoraj redakcja programu "Świat się kręci", która także dziś obchodzi pierwsze urodziny i to ona nominowała redakcję "PnŚ". ;)
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: lukaszbialas »

ketjow pisze:Może dajmy jej chociaż poprawić jeden odcinek przed tak drastycznym ocenianiem? :)
Jeśli to prawda to jestem bardzo ciekaw jak wypadnie w nowej roli... Szkoda, że odejdzie z TVN24 bo bardzo ją lubiłem i programy z 24 są mi bliższe niż DD TVN i rozmowy o diecie. Wolałbym ją dalej oglądać jako prezenterkę newsową.
Może jestem trochę uprzedzony do Pani Anny, dobrze wypadła dzisiaj w porannej rozmowie w DDTVN i być może jakoś się sprawdzi w roli prowadzącej. Jednak problemem nie do przeskoczenia moim zdaniem jest fakt, iż jej mąż jest jednym z dyrektorów w TVN, to rodzi jakąś niedorzeczność. W TVN to niestety standard , swego czasu w 2004 Anity Werner została odsunięta od głównych wydań Faktów, a na jej miejscu pojawiła się Justyna Pochanke żona Adama Pieczyńskiego, który wówczas kierował redakcją Faktów. Żeby być sprawiedliwym dodam, że te podwójne standardy obowiązują również w TVP2, żona prowadzi Panoramę, a mąż program publicystyczny. Są też jednak przykłady pozytywne, gdy Piotr Radziszewski w grudniu 2011 roku objął funkcję szefa TVP1 jego żona przynajmniej zmieniła antenę TVP, na której się pojawiała. Z "Kawy czy herbaty?" przeszła do "Pytania na śniadanie". Na koniec przyznam, że bardziej taka sytuacja gdzie rodzina pracuje w jednej firmie przeszkadza mi w spółce skarbu państwa jaką jest TVP, bo TVN czy Polsat są stacjami prywatnymi i mogą zatrudniać kogo chcą, jednak i tak budzi to niesmak. Jeśli zaś chodzi o TVP to taka sytuacja jest niedopuszczalna choćby ze względu na to, że widzowie się na te pensje składają płacąc abonament.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Trzeciak »

Jednak "splash" w wydaniu "DD TVN" przełożony na jutro. ;)

@lukaszbialas - zacznijmy też od tego, że wiele małżeństw właśnie rodzi się w telewizji. Tak właśnie poznali się w TVP państwo Radziszewscy, tak państwo Kurzajewscy, państwo Lisowie itp. Moim zdaniem - fakt, że "podwójne" standardy budzą nie smak, ale nie popadajmy w paranoję. Każdy za swoją karierę odpowiada sam, a jeśli ktoś robi tą robotę w miarę profesjonalnie - nie mam nic przeciwko.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: arturoo »

Trzeciak pisze:Jednak "splash" w wydaniu "DD TVN" przełożony na jutro. ;)
Ale tak się Tobie wydaje, czy ogłosili to dziś pod koniec programu? Niestety godzinę przed końcem musiałem wyjść do szkoły więc nie widziałem :(
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Trzeciak »

Żadnego oblewania się nie było. A poza tym, jeśli jutro "DD TVN" tego nie wykona - to "PnŚ" czeka pyszny obiad. ;)
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: lukaszbialas »

Trzeciak pisze:Żadnego oblewania się nie było. A poza tym, jeśli jutro "DD TVN" tego nie wykona - to "PnŚ" czeka pyszny obiad. ;)
W tym wypadku chyba śniadanie. :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Trzeciak »

Prokop i Wellman obleją się wodą z lodem jeszcze dziś. Dziś w programie będzie mowa także o stwardnieniu zanikowym bocznym.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: lee »

Oblali się, ale niewielką ilością wody w porównaniu do ekipy 'Pytania na śniadanie' , bo tylko wodą ze szklaneczki. Nominowali Annę Kalczyńską i Roberta Kantereita.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Trzeciak »

Co ciekawe - przy tej samej piosence "oblała się" redakcja programu "Świat się kręci". ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości