[TVN] Na Wspólnej

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

[TVN] Na Wspólnej

Post autor: szym »

Sta³o siê. Serial "Na Wspólej" w ubieg³ym tygodniu uzyska³ wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ ni¿ konkurencyjne "Samo ¯ycie" w Polsacie. Wg. danych AGB Polska "Wspóln¹" oglada³o w zesz³ym tygodniu 2 927 161 widzów, a "Samo ¯ycie" 2 816 082. Móg³ przeczyniÌ siê do tego fakt, ¿e Polsat zakoùczy³ emisjê "Baru" i widzowie przerzucili siê o tej godzinie na TVN. Fakty za to zanotowa³y spadek: 3 043 231 widzów, mimo wszystko rok temu wyniki by³y podobne. Du¿y spadek zanotowa³o TVNsiedem teraz ich udzia³ w rynku wynosi 1,93% (-0,39).

___

W związku z tym, że dzisiaj wprowadzono nową wersję forum i można edytować wszystkie posty, nie tylko te z ostatnich 15 minut, pozwoliłem sobie nieco zmodyfikować nazwę tematu, w końcu toczą się tutaj różne dyskusje nt. tego serialu. To były czasy, kiedy i ja oglądałem od czasu do czasu NW, ekhm... no, tak bywało. Teraz jestem do tyłu chyba z 700 odcinków. ;P

Polskich znaków wprowadzać mi się nie chce, za dużo zachodu.
Ostatnio zmieniony niedziela 03 lut 2008, 20:35 przez szym, łącznie zmieniany 2 razy.
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Oby tak dalej! :P
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Gratulujê "Na Wspólnej". Mo¿na siê by³o siê tego spodziewaÌ... . Polsat zakoùczy³ emisjê BARU. Widzów serialu bêdziemy siê mogli te¿ pewnie spodziewaÌ w poniedzia³ki i wtorki: wtedy nie leca ju¿ nowe odcinki M jak mi³oœÌ. Widzów przyci¹gnê³a pewnie te¿ co nieco historia Grzegorza :P (chodzi o bal powitalny :D:D)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ale czy bĂŞdÂą nowe odcinki "Na WspĂłlnej" w wakacje, tak jak rok temu? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Na wspĂłlnej zawsze najlepszym polskim serialem! :D . To jest naprawde dobry serial, oby tak dalej! Pozwole sobie skomentowac ostatni odcinek: Leszek przyjechaÂł do Gabi, kurcze ciekawe co teraz bĂŞdzie. MoÂże nie da mu w twarz. PostÂąpiÂł gÂłupio, ale ja tam w niego licze, Âże wszytsko naprawi :D .
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Heh. Ja staraÂłem siĂŞ wkrĂŞciĂŚ w "Na wspĂłlnej" i nawet powoli mi siĂŞ to zaczynaÂło podobaĂŚ i wszystko zepsuÂła tvn24 :cry: O tej samej porze nadajÂą "PrzeÂświetlenia", a to bÂądÂź, co bÂądÂź jest ciekawsze. Nic tylko zapoczÂątkowaĂŚ petycjĂŞ o zmianie pory nadawania "PrzeÂświetlenia". :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Lato...

Post autor: Maciek »

To bĂŞdÂą w wkacje nowe odcinki "Na WspĂłlnej", czy nie? 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Tak bĂŞdÂą :) Emisja bez zmian: 5 razy w tygodniu od poniedziaÂłku do piatku o 20:10. PowtĂłrki teÂż chyba piĂŞc razy o 13:05... Zawsze moÂżna teÂż zobaczyĂŚ wszystkie odcinki w sobotĂŞ: 5 odcinkĂłw: 11:55. :P
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

DziĂŞki za info! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Niestety... wszyscy siê przeliczyliœmy... Pocz¹wszy od poniedzia³ku, 5 lipca TVN nie bêdzie emitowa³ "Na Wspólnej". Bêd¹ powtórki... 5 razy w tygodniu od poniedzia³ku do pi¹tku o 13:25 (zawsze trzy odcinki). Niestety TVN, nie doœÌ ¿e beszczelnie serial powtarza, to w dodatku zrobi to od odcinka 168... Brak mi s³ów :( :cry:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

W ubiegÂłe wakacje chyba 3 razy w tygodniu emitowali nowe odcinki. To jeÂśli dobrze pamiĂŞtam. Wychodzi na to, ze ani TVP, ani Polsat, ani TVN nie bĂŞdzie emitowaÂł nic niowego (mam tu na myÂśli gÂłownie polskie seriale). No zwariowaĂŚ moÂżna. :cry: :cry: :cry: :cry:


P.S. do szymcia. Od przysz³ej niedzieli Polsat emituje "Samo ¯ycie" w ka¿d¹ niedziele (premierowe odcinki) o 20.00 zamiast "Pensjonatu Pod Ró¿¹"(który mia³ nawet 5 mln. widzów). Mo¿na sie spodziewac du¿ej ogl¹dalnoœci. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Przynajmniej "Smallville" bĂŞdzie leciaÂło o 21:25... ;) Ale nie wiem czy to do koĂąca dobry plan, bo o tej godzinie w wakacje moÂże mnie nie byĂŚ w domu...

A co do serialu... no szkoda. Miejmy nadziejê, ¿e po wakacjach wróci, a nie skoùczy siê na 330 odcinkach. Mogliby nadawaÌ choÌ jeen odcinek premierowy, bo tym sposobem mogliby zyskaÌ nowych widzów, podczas serwowania powtórek przez inne stacje. No ale w tym roku inicjatywê przej¹³ Polsat. Ech...
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A Matylda DamiĂŞcka (Karolina) zapowiedziaÂła, Âże odchodzi z "Na WspĂłlnej"...
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

To sie wyjaÂśniÂła dlaczego wÂłaÂśnie wyjeÂżdza do Ameryki :D .
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Matylda musia³a odejœÌ bo zdaje do szko³y filmowej, a tam na pierwszym roku nie mozna studentom grac w filmach. Pewnie wróci za rok.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości