Za mało sportu w TVN?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Pawcio36
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 30 maja 2006, 21:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Pawcio36 »

pawell pisze:Co do sportu w TVN to w "Sporcie" po "Faktach" dziÂś zadebiutowaÂł Piotr Salak:


Jak na pierwszy raz nawet dobrze mu poszÂło. ;)

Zgadzam sie Âże mu jak na pierwszy raz dobrze poszÂło, ale tu trzeba zauwaÂżyĂŚ Âże tego
"Sportu " w TVN jest dosyc maÂło (chodzi mi o serwis sportowy). Zaledwie 3-4 informacji
i koniec a niektĂłrzy fani sportu (i TVN) chcieliby miec dluzsze serwisy sportowe(np. w porĂłwnaniu do TVP)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

F1 w TVN!

Post autor: pawell »

:shock: O kurde:
Onet pisze:UdziaÂł w rynku antenowym wyniĂłsÂł 21,5 procenta i daÂł TV4 pozycjĂŞ lidera w danym czasie antenowym. W przyszÂłym sezonie jednak transmisjĂŞ z wyÂścigĂłw FormuÂły 1 pokazywaĂŚ bĂŞdzie TVN.
No to TVN moÂże mieĂŚ dobre wyniki ogladalnosci jak bĂŞdzie transmitowaÂł F1. :tanczy: Hehe to nie bĂŞdzie przetargĂłw w przyszÂłym sezonie, bo juÂż wiadomo, ze prawa ma TVN. :brawa: CieszĂŞ siĂŞ bardzo z tego. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

A to wszystko dziĂŞki Robertowi :D
TVN - i wszystko jasne
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Raczej nie. :> :D Przetarg byÂłby przed nastĂŞpnym sezonem, a TVN juÂż ma te prawa wiĂŞc chyba musieli to kupiĂŚ wczeÂśniej - jeszcze przed startem Kubicy. :roll: Nie ma co - mieli nosa. :lol2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

W ogĂłle FormuÂła 1 jest bardzo ciekawa. Mam tylko nadziejĂŞ, Âże nie bĂŞdzie transmitowana tylko w TVNSport :?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

I w TVN Turbo. :D :D :D

A tak na powa¿nie, w zwi¹zku ze startem Kubicy zainteresowanie Formu³³¹ 1 wzros³o, TV4 mimo zasiêgu 75% osi¹gnê³o ponad 20 proc. udzia³ów! Niedzielne popo³udnia w TVN nie zawsze s¹ ciekawie - a na pewno nie s¹dzê, by notowa³o takie wyniki. To dobra okazja do polepszenia oferty tego pasma. I trzeba j¹ wykorzystaÌ. To strza³ w dziesi¹tkê. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kubasz pisze:Mam tylko nadziejĂŞ, Âże nie bĂŞdzie transmitowana tylko w TVNSport :?
Chyba TVN nie bêdzie taki g³upi, ¿eby dawaÌ to w zakodowanym kanale. :> Do g³ównego TVN-u Formu³a 1 œci¹gnê³aby miliony i chyba TVN tego chce. :D Teraz te¿ musz¹ pomyœleÌ o znalezieniu dobrych komentatorów - Ci dwaj Panowie z TV 4 s¹ ok - pewnie strac¹ pracê od nowego sezonu wiêc mo¿e stacja z Wiertniczej ich przygarnie? :D Chcia³bym. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Jeden z tych panĂłw komentuje jeszcze rajdy WRC w TV4, chociaÂż juÂż jakiÂś czas ich nie widziaÂłem.
A co do F1 w TVN to uwa¿am, ze to œwietny pomys³. Powinni, szczególnie gdy bêdzie ju¿ TVNSport(czy jak siê tam bedzie nazywa³) zwiêkszyÌ iloœÌ transmisji z imprez sportowych i ich czêœci pokazywaÌ w TVN, a potem widzów odsy³aÌ do TVNSport. Podobnie jak np. s³ynne "informacje na biez¹co w TVN24". Takie transmisje w TVN i linkowanie mo¿e dac dobre wyniki TVNowi i przynieœÌ sukces TVNSport. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
chwat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 10:02

Post autor: chwat »

z tego co mi jest wiadome to tvn ma siĂŞ dopiero o to staraĂŚ. Do wyÂścigu staja Polsat i tvn. O publicznej nic nie sÂłyszaÂłem ale to chyba nierealne pĂłki nie ma TVPSport. ZnajÂąc Âżycie to wygra Polsat i zakoduje. Zostanie RTL biednym Âżuczkom. I wszystko dziĂŞki Robertowi :P
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Koniecznie niekodowane i koniecznie na TVN. Jeszcze do szczĂŞÂścia brakuje mi odkodowanej Orange Ekstraklasy. Najlepiej na TVN. Za darmo moÂżemy oglÂądaĂŚ ligĂŞ angielskÂą, niemieckÂą i inne Âświatowe, a polskiej za darmo nie ma. MoÂże TVN Sport zrobiÂłby tak jak kiedyÂś C+, Âże niektĂłre programy byÂłyby odkodowane, a niektĂłre nie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hm... :mhm: Czy¿by Onet.pl (czeœÌ Grupy TVN) napisa³ nieprawdê, ¿e w TVN bêdzie Formu³a 1? :? Dziœ na Media Link'u mo¿emy przeczytaÌ o tym:
TV4 koĂączÂą siĂŞ w tym roku prawa do transmisji wyÂścigĂłw FormuÂły 1, jednak stacja jest zainteresowana wykupieniem licencji na kolejne lata. Piotr Fajks, prezes kanaÂłu, dementuje tym samym niektĂłre doniesienia prasowe. – Prawa F1 nie zostaÂły sprzedane – wyjaÂśnia nam Fajks.

TV4 wyÂścigi FormuÂły 1 relacjonuje od marca 2004 roku. Ostatnie w tym sezonie Grand Prix F1 zostanie rozegrane w paÂździerniku. – Mam nadziejĂŞ, Âże tak – odpowiada Piotr Fajks pytany, czy w przyszÂłym roku widzowie TV4 zobaczÂą transmisjĂŞ z FormuÂły 1.

Prawami do transmisji bĂŞdzie zapewne zainteresowana nie tylko TV4, ale rĂłwnieÂż inne stacji.
Z tego wyraÂźnie wynika, Âże przetarg jeszcze przed nami. :? Sam juÂż nie wiem w co wierzyĂŚ, a w co nie. :neutral:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Trochê nas ko³uj¹ tymi ró¿nymi informacjami. :uhh:
Moze na jakiejœ oficjalnej stronie F1 s¹ informacje jakie stacje maj¹ nabyte prawa do transmisji. Trzeba spróbowac znale¿Ì bardziej wiarygodne Ÿród³o. :)
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ech :ech: za wczesnie by³a ta radoœÌ z F1 w TVN. :/ Na Media Link'u pojawi³ siê ten akapit:
PrzeglÂąd Sportowy w poniedziaÂłek pisaÂł, Âże od przyszÂłego sezonu wyÂścigi F1 pokazywaĂŚ bĂŞdzie TVN. Doniesienia dziennika dementuje jednak Andrzej SoÂłtysik, rzecznik prasowy stacji. – Nie jesteÂśmy zainteresowani zakupem praw do transmisji FormuÂły 1 – mĂłwi nam SoÂłtysik.
No i wszysko jasne - TVN nie ma praw - najwidoczniej zmyslili to dziennikarze "Przegl¹du Sportowego". Ale bardzo mnie dziwi to ¿e TVN nie jest tym zainteresowany :!: :shock: Chyba na g³owê w tym TVN-ie upadli. :twisted: Tak¹ szansê na zmianê niedzielnego pasma powtórek chc¹ przegapiÌ... :hmm: na dodatek to pasmo mog³oby mieÌ bardzo dobr¹ ogladalnoœÌ.Obrazek Obrazek Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Post autor: tetar »

moze soltysik, specjalnie tak mowi - zagrywka taktyczna.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ÂŚmiem zauwaÂżyĂŚ, Âże PrzeglÂąd Sportowy to taki po trochu "Fakt" tylko, ze z dziedziny sportowej. Dlatego do tego co oni piszÂą zawsze trzeba podchodziĂŚ z dystansem.To po 1. :D

A po 2. BMW Sauber majÂą zamiar zatrudnic M.Schumachera wiĂŞc jeszcze do koĂąca nie wiadomo czy Kubica bĂŞdzie w tym sezonie jeÂździÂł a co dopiero w przyszÂłym.
Wydaje mi siê, ze TVn wie co robi.Pewny jestem tego, ze jakby bowiem Kubicy na torze nie by³o to marn¹, oj marn¹ mieli by ogl¹dalnoœÌ :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 0 gości