[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Milionerzy

Post autor: ktos »

to raczej nie będzie programu chyba że dadzą nowego prowadzącego albo Urbański będzie skakał z jednej tv do drugiej :P
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

A więc koniec Milionerów... ostatecznie i definitywnie. :P Szczerze mówiąc, dla mnie szkoda... :hyh:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Milionerzy

Post autor: Adrian ;P »

Już wolałbym, żeby TVN puścił Gąsowskiego do TVP :P Powiem szczerze, że nie spodziewałem się tego. Mam nadzieję, że Milionerzy z innym prowadzącym nie będą kontynuowani. Swoją drogą jury Bitwy na głosy na tle Must be the music i X Factora wygląda według mnie dosyć słabo
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Milionerzy

Post autor: matik »

qgn-111 pisze:A więc koniec Milionerów... ostatecznie i definitywnie. :P Szczerze mówiąc, dla mnie szkoda... :hyh:
A ja się cieszę. Milionerzy już dawno mi się znudzili
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Adrian ;P pisze:[...] Powiem szczerze, że nie spodziewałem się tego. Mam nadzieję, że Milionerzy z innym prowadzącym nie będą kontynuowani. [...]
Chyba że Urbański zdecyduje się grać na dwóch frontach, ale raczej TVN mu na to nie pozwoli. :nie: Co do nowego prowadzącego, to mogłoby to przełożenie w rzeczywistości, gdyby TVN uznał, że może lepiej dać Milionerom jeszcze jedną szansę (co jest baaardzo mało prawdopodobne). Obecnie bez programu i stacji telewizyjnej jest stary teleturniejowy wyjadacz Chajzer - mogliby skorzystać z jego usług. ;)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

Będzie Wiśniewski <-> Urbański - ponowne starcie, no ale jak się chce zostać Milionerem to zaakceptuje się nawet słynne: "Jestem jaki jestem" Michała i nawet publiczną się pokocha. Huber zapomniał, że już koła ratunkowego od tvn raczej wezwać nie będzie mógł. Ja chciałbym aby milionerzy wrócili jesienią w nowej formie, z nowym prowadzącym by pokazać, że Milionerzy to nie tylko Urbański.

Książka Hubercika chyba wyląduje w koszu ;)
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Myślę, że tacy prezenterzy telewizyjni jak Hubert nie kochają swoich stacji telewizyjnych (czy to publiczna czy to TVN czy Polsat) tylko pieniądze, jakie w nich zarabiają. A tonący i brzytwy się chwyci.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Milionerzy

Post autor: Debeet »

qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Thermalcake pisze:Jeśli o tym jeszcze nie wiadomo:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/hu ... sy-w-tvp-2
To ciekawe czego dotyczyła dyskusja kilka postów wcześniej? Problemy ze spostrzegawczością? :>
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

A ja czekam jutro na pl wersję Million Dollar Drop! :D
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Milionerzy

Post autor: Debeet »

qgn-111 pisze:To ciekawe czego dotyczyła dyskusja kilka postów wcześniej? Problemy ze spostrzegawczością? :>
Nie wiem, nie czytałem wcześniejszych postów. Jestem zbyt leniwy, żeby przełączyć na stronę wcześniej.
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Thermalcake pisze:Nie wiem, nie czytałem wcześniejszych postów. Jestem zbyt leniwy, żeby przełączyć na stronę wcześniej.
To było na tej samej stronie kolego. :]
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Milionerzy

Post autor: Debeet »

No to chyba naprawdę mam problemy ze spostrzegawczością, bo nigdzie na tej stronie nie widzę o tym informacji.
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Thermalcake pisze:No to chyba naprawdę mam problemy ze spostrzegawczością, bo nigdzie na tej stronie nie widzę o tym informacji.
Chłopie, nie chodzi o link, tylko o sam fakt telewizyjnego transferu. ;) Rozmowa o tym toczy się od pierwszego posta na tej stronie wątku. ;)
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Milionerzy

Post autor: Debeet »

Nigdzie na tej stronie tematu nie ma informacji o tym, że Urbański poprowadzi Bitwę na głosy, a o tym dałem link. Można co nieco przeczytać coś o TVP i porównywaniu jury programów. Zresztą wątek jest o Milionerach, a nie o tym czy ja coś widzę, czy nie albo czy ty masz rację, czy nie. Że tak powiem proszę kontynuować ignorując ten post i te wyżej :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości