[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

[TVN] Milionerzy

Post autor: marcin_k »

Jak my?licie czy Milionerzy wrĂłca jeszcze na antene tvn-u??
Pozdro :)
Ostatnio zmieniony sobota 19 sty 2008, 13:45 przez marcin_k, łącznie zmieniany 1 raz.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Niestety, ale to juÂż jest na 95% pewne, Âże nie wrĂłcÂą :cry:
Pozdrawiam - KRASU 8)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

KiedyÂś SoÂłtysik mĂłwiÂł, Âże moÂże bĂŞda sie pojawiaĂŚ w wydaniach specjalnych, no ale niestety nie pojawiajÂą siĂŞ jak do tej pory.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

PowiedziaÂłbym nawet 89,9%. A moÂże nawet 90%. Faktycznie "niestety" bo byÂł to jeden z najlepszych polskich teleturniejĂłw z UrbaĂąskim na czele, kiedy po tysiÂąc razy dopytywaÂł siĂŞ czy "aby na pewno jesteÂś pewien? A moze kolo ratunkowe". To hasÂło przyjĂŞÂło sie juz w sumie w Âżyciu codziennym, kiedy to ktoÂś nie jest pewny swojej decyzji, pytam go, czy moÂże koÂło ratunkowe? :D
Ostatnio zmieniony niedziela 27 cze 2004, 16:14 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Filip pisze:PowiedziaÂłbym nawet 98,9%. A moÂże nawet 90%.
Hehe... chodziÂło chyba o 89,9? :)
No i faktycznie hasÂło CiĂŞ przeÂśladuje :P
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

DÂżizys tylko nie to "hasÂło"! Szymcio wykasuj ten dopisek, a ja poprawie i tego nie byÂło, ok? :twisted:

P.S. Ja juÂż wszystko po zmieniaaaaaÂłem.... :D
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Jak Wam brakuje tego programu to pograjcie sobie tu http://milionerzy.flash.prv.pl/
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A i tak chyba ajlepszych milionerĂłw zrobiÂł niejaki Qjas - te jego sÂą naprawdĂŞ super - polecam wer 3.0, ktĂłra chyba niestety ine chodzi pod win xp :cry:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

ArO pisze:Jak Wam brakuje tego programu to pograjcie sobie tu http://milionerzy.flash.prv.pl/
Pogrywam tam czĂŞsto i nawet pare milionĂłw juÂż wygraÂłem :D .
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Filip pisze:
ArO pisze:Jak Wam brakuje tego programu to pograjcie sobie tu http://milionerzy.flash.prv.pl/
Pogrywam tam czĂŞsto i nawet pare milionĂłw juÂż wygraÂłem :D .

Gratuluje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

MaÂła podpowiedÂź. CytatĂłw (z reguÂły, bo sÂą wyjÂątki) uÂżywa siĂŞ do przytaczania jakiÂś wczeÂśniejszych newsĂłw, tak, Âżeby kaÂżdy wiedziaÂł na co odpowiadacie, ale skoro piszecie odpowiedÂź na ostatniego aktualnie posta, to uÂżywanie opcji "cytat" mija siĂŞ z celem :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Eee czepiasz siĂŞ :wink: i widze, Âże bardzo czĂŞso zadarza Ci siĂŞ zbaczaĂŚ z tematu :D
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

Milionerzy napewno nie wroca bo jak mowilTVN ogniwo ma na celu godnie nastopic ten program a szczuka urbanskiego w roli prowadzacego (i chyba sie jej udaje po staje sie bardzo chrakterystyczna tak jak urabski, lecz go nie ksewrujac po wypracowala wlasny styl wnerwiana ludzi - ale ja ja lubie!!!)!!!

PZDR: SMT
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Sylwia pisze:Eee czepiasz siĂŞ :wink: i widze, Âże bardzo czĂŞso zadarza Ci siĂŞ zbaczaĂŚ z tematu :D
Zbaczam z tematu, bo jestem tu nie tyle od wypowiadania siê, co od zarz¹dzania, czy mo¿e trzymania porz¹dku, wiêc muszê wstawiaÌ miêdzy wiersze jakieœ uwagi. Wysy³anie prywatnych wiadomoœci jest bezsensowne bo jeœli napiszê to na forum to przeczytaj¹ to wszyscy i bêd¹ mogli zastosowaÌ siê do tego nie tylko ci, którzy dostali prywatn¹ wiadomoœÌ. Z tematu zbacza ten, kto zamiast to przeczytaÌ i wzi¹Ì sobie do serca (ew. jeœli jest to coœ niezwykle wa¿nego z miejsca zastosowaÌ) zaczyna dyskusjê :wink: Wtedy wszyscy zamiast kontynuowaÌ rozmawiaj¹ o regu³ach itp. 8) Pozdrawiam :)
Pozdrawiam - KRASU 8)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

"Milionerzy" to niewÂątpliwie byÂł i jest fenomen. To takÂże mĂłj ulubiony program, wiĂŞc nikogo zapewne nie zdziwi, jeÂśli powiem, Âże mi go brakuje. Brakuje, i to bardzo. :(
Hubert UrbaĂąski byÂł w "Milionerach" Âświetny, teraz teÂż jest. Mam tylko nadziejĂŞ, Âże na jesieĂą dostanie jakiÂś fajny program, moÂże jakiÂś teleturniej, moÂże teÂż talk-show? Zobaczymy... :roll:

Maciek
PS. Witam po przerwie :P
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości