[TVN] Co za tydzień

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

[TVN] Co za tydzień

Post autor: pawell »

Nie ma (chyba) tematu o tym programie wiĂŞc go zakÂładam. ;)

"Co za tydzieù" to moim zdaniem bardzo ciekawy program podsumowuj¹cy ostatni tydzieù. Ekipa programu zawsze wybiera bardzo ciekawe tematy, które siê chêtnie ogl¹da. :) Ja zawsze w³¹czam TVN na ten program szkoda tylko ¿e tak zmieniaj¹ porê emisji powinni daÌ to przed "Faktami" - jestem pewnien ¿e ten magazyn mia³by spor¹ ogl¹dalnoœÌ. :P A najbardziej lubiê jak w programie jest jakaœ ciekawostka zwi¹zana z TVN. :roll: Dziœ np. by³y a¿ 3 - z planu ostatniego odcinka "Magdy M.", o wiosennej ramówce TVN Style oraz o imprezie 5-lecia "Superwizjera". :P :D

Olivier Janiak - sprawdza siĂŞ w roli prowadzÂącego "Co za tydzieĂą". Napewno lepiej mu to wychodzi niÂż prowadzenie "DzieĂą Dobry TVN". :P

A jakie sÂą wasze opinie na temat tego programu :?: Zapraszam do dyskusji... :P

P.S. mam nadzieje Âże nie zdublowaÂłem tego tematu. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Re: Co za tydzieĂą

Post autor: Martin »

"Co za tydzieĂą" to moim zdaniem bardzo ciekawy program podsumowujÂący ostatni tydzieĂą.
PodsumowujÂący tydzieĂą w kulturze - dla ujednoznaczenia

Kod: Zaznacz cały

Ekipa programu zawsze wybiera bardzo ciekawe tematy, które siê chêtnie ogl¹da. :) Ja zawsze w³¹czam TVN na ten program szkoda tylko ¿e tak zmieniaj¹ porê emisji powinni daÌ to przed "Faktami" - jestem pewnien ¿e ten magazyn mia³by spor¹ ogl¹dalnoœÌ. 
A pomyÂśleĂŚ, Âże zamiast tego programu miaÂł byĂŚ program Moniki Olejnik - Kropka nad I.
:P A najbardziej lubiĂŞ jak w programie jest jakaÂś ciekawostka zwiÂązana z TVN. :roll: DziÂś np. byÂły aÂż 3 - z planu ostatniego odcinka "Magdy M.", o wiosennej ramĂłwce TVN Style oraz o imprezie 5-lecia "Superwizjera". :P :D
Czasem jest ich tyle, Âże moÂżna pomyÂśleĂŚ, Âże jest to program czysto promujÂący TVN i media z nim zwiÂązane, oraz media partnerskie.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A ja lubie "CzT" wÂłaÂśnie za to, Âże tak duzo informuje o tym co siĂŞ dzieje w TVN. Ale musze przyznaĂŚ, Âże coraz czĂŞÂściej ogladam "Exlusiv" czy jakos tak w Polsacie, tam byÂły wiĂŞksze relacje z balu dziennikarzy czy transmisja "BykĂłw Sukcesu", ktĂłre przyznaje magazyn "Sukces", to tam mogÂłem w caÂłoÂści zobaczyĂŚ przemĂłwienie ÂŁukasza Grassa gdy dostaÂł nagrodĂŞ.
Wróciłem!!
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Re: Co za tydzieĂą

Post autor: redaktor »

pawell pisze:Ja zawsze w³¹czam TVN na ten program szkoda tylko ¿e tak zmieniaj¹ porê emisji powinni daÌ to przed "Faktami" - jestem pewnien ¿e ten magazyn mia³by spor¹ ogl¹dalnoœÌ. :P
Rzeczywiœcie "Co za tydzieù" móg³by byÌ nadawany w niedzielê przed Faktami. Teraz emitowana jest powtórka "Kryminalnych", nic by nie zaszkodzi³o jeœli przesuniêtoby wszystkie programy o pó³ godziny, a mianowicie tak:

niedziela 2006.04.23:
08:30 DzieĂą dobry TVN
10:30 Kawa na ÂławĂŞ
11:15 Harry i Hendersonowie
13:35 Naga broĂą 2 1/2
-------------------------
15:20 Zielone drzwi
15:50 Gala boksu
16:55 Niania
17:30 Kryminalni
18:35 Co za tydzieĂą
-------------------------
19:00 Fakty
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ostatnio zauwaÂżyÂłem, Âże przesuneli "Co za tydzieĂą" na lepszÂą popoÂłudiowÂą porĂŞ. :] DziÂś jest o 16, za tydzieĂą bĂŞdzie o 15:55, a tydzieĂą temu teÂż gdzieÂś w tej godzine dali ten program. :]

Dla mnie jest to zmiana na lepsze, bo w starych godzinach, ktĂłre czĂŞsto byÂły zmienne czĂŞsto nie ogladaÂłem tego magazynu... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Nowa pora jest lepsza bo i program ciekawy. Ale i tak najlepsza by byla 18.30.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i teÂż trzeba zauwaÂżyĂŚ, Âże reklamujÂą ten program. 8) DziÂś niedawno byÂł zwiastun. :roll: KiedyÂś teÂż go reklamowali, ale przestali i dobrze, Âże teraz znĂłw to robiÂą. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Pancza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 22:55

Co za tydzień

Post autor: Pancza »

JeÂśli ktoÂś pamiĂŞta imiĂŞ i nazwisko artysty R&B i soul wystĂŞpujÂącego w ostatnim odcinku ' Co za tydzieĂą' bardzo proszĂŞ o odpowiedÂź.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Co za tydzień

Post autor: r_r16 »

Od dziś "Co za tydzień" w nowej, odświeżonej oprawie graficznej.

Jednym z tematów była premiera filmu "Nie kłam kochanie", gdzie Tomasza Karolaka nazwano Wojciechem. :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co za tydzień

Post autor: pop »

Ruszyła nowa witryna programu - http://www.cozatydzien.tvn.pl , na której znajdziemy m.in. nieemitowane materiały.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Co za tydzień

Post autor: michal_borkowski »

Oliwier Janiak śmiał się podczas dzisiejszego wydania programu, że wchodząc wielokrotnie podczas prób do tegorocznego Sylwestra na ratuszową wieżę w Krakowie, czuł się, jakby uprawiał crossfit.
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Co za tydzień

Post autor: Trzeciak »

Warto dodać, że w tym roku mija 15 lat od premiery programu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości