[TVN] Agent-Gwiazdy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

blarol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2010, 17:30

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: blarol »

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Agent

Post autor: matik »

Szkoda tylko, że w celebryckiej wersji, ale tego raczej nikt się nie spodziewał!
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Agent

Post autor: prze_kw »

Gdyby to była "normalna" wersja, to byłbym pierwszą osobą, która zgłosiłaby się na casting :D Nie wiem, czy to dobry pomysł - i z celebrytami i z Rusin. Troszkę mi to pachnie odgrzewanym kotletem "Mamy Cię!".
Liczą się tylko Fakty.
blarol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2010, 17:30

Re: Agent

Post autor: blarol »

Z jednej strony się mega cieszę, bo uwielbiałem ten program jak byłem w podstawówce i zawsze obiecałem sobie że kiedyś się zgłoszę (miałem wtedy nadzieję, że tyle będzie edycji :P ), no ale robią edycję celebrycką i trochę nie wiem co o tym myśleć. Może jak będzie dobra oglądalność to kolejna edycja będzie już standardowa.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Agent

Post autor: po31 »

Od jakiegoś czasu Edward Miszczak powtarzał że chciałby jeszcze wrócić do Agenta tym razem udało sie choć szkoda że wersja celebrycka :(
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Agent

Post autor: Felippe »

Rusin w trzech programach: Agent, You Can Dance i DDT, no ile można tą ... oglądać. Zamiast dać Mellerowi prowadzić, to nie, muszą brać pupilkę Edwarda. I jeszcze celebryci jako uczestnicy. O zgrozo. Podzieli losy Mamy cię.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Agent

Post autor: matik »

Mogę zrozumieć Twoje rozgoryczenie, ale proszę, wypowiadaj się kulturalniej.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Agent

Post autor: bartek09 »

Widać, że TVN stara sie wyjść na przeciw potrzebom rynku. "Saturday Night Takeaway" okazało się za drogie, to postawiono na "Mamy Cię". Zbyt drogie jest też na pewno "I'm a Celebrity. Get Me Out Of Here!", no to będziemy mieć "Agenta" z celebrytami. Nawet podoba mi się ten pomysł. Dawno nie było w Polsce programu, gdzie moglibyśmy oglądać gwiazdy w ekstremalnych sytuacjach i myślę, że jest to odpowiedni czas na taką produkcję. Chociaż Rusin średnio mi tam pasuje. Mam tylko nadzieję, że stacja zdaje sobie sprawę, że to poważny projekt i nie skończy się tak jak z "Mamy Cię".
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Agent

Post autor: Trzeciak »

Gwiazdy z ekstremalnych sytuacjach widzieliśmy juz w "Celebrity Splash!", i ten program znikł po jednej edycji - tak jak "SuperSTARcie", czy odgrzewane "Mamy Cię!", więc niekoniecznie jest to próba zapotrzebowania potrzeb rynku. Nie zdziwię się, jak podobnie będzie z "Agentem", a szkoda, bo miło wspominam pierwsze trzy edycje na początku obecnego wieku. A dobranie Rusin, to już pierwsze nieporozumienie kontynuacji, ale nie będzie przynajmniej tak sztucznie słodziła uczestnikom kolejnej edycji "YCD".
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Agent

Post autor: qmate »

Jeden z moich ulubionych programów :) Coś niestety czuję, że celebryci zepsują program. Może być sztucznie :( Mam nadzieję, że przynajmniej z oprawą muzyczną nie będą kombinować.
//////////
Martin1999
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 09:06

Re: Agent

Post autor: Martin1999 »

Mam obawy co do powrotu agenta jednego z moich ulubionych programów. Zdecydowanie lepszym prowadzącym byłby Meller i powinni wząć udział zwykli ludzie, a nie gwiazdy. Ciekawe kogo z tych gwiazd wezmą.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Agent

Post autor: Isadora »

Jakieś obsadowe spekulacje już się pojawiły i są bardzo prawdopodobne, Szwed, jako polska "czekoladka" w Afryce :) Włodarczyk, dość atrakcyjna kobieta, która ostatnio "uaktywniła się" na Pudelku, więc to całkiem możliwe, Maślak, ta propozycja wydaje się również jak najbardziej prawdopodobna, wiadomo, strażak nie wymięka ;) Ciekawe kto jeszcze :?:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Agent

Post autor: prze_kw »

Według informacji tabloidów wystąpią: Rafał Maślak, Joanna Jabłczyńska i Hubert Urbański.

W informacji biura reklamy, program otrzyma nazwę „Celebrity Agent”.
Liczą się tylko Fakty.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Agent / Celebrity Agent

Post autor: Felippe »

Wiedziałem, że Maślak będzie, no wiedziałem.

Hmm Urbański na TVN i w Polsacie (podobno dostał tam jakiś duży projekt)?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Celebrity Agent

Post autor: Trzeciak »

Mówi się o polskiej edycji formatu ITV "Surprise, Surprise". ;)

Co do nowej nazwy - to jeszcze nie widziałem tak idiotycznego połączenia polskiego z członu z angielskim, z czego ten pierwszy to już kojarzy się zupełnie niedobrze - nie tylko ze skokami celebrytów z 10-metrowej wieży na Termach Maltańskich w Poznaniu. ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości