[TVN] Kuba Wojewódzki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

[TVN] Kuba Wojewódzki

Post autor: Marcin »

Czy jest mi ktoÂś w stanie nagraĂŚ dzisiejszy odcinek "Kuby WojewĂłdzkiego"? Chodzi mi jedynie (albo aÂż) o fragmenty, w ktĂłrych wystĂŞpuje Szymon Majewski. Reszta mnie nie obchodzi. Zatem czy jest ktoÂś w stanie nagraĂŚ?
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja nie mam na czym. Tak mi przykro. :( :( :( :(

Za tydzieù w programie bêdzie Edyta Górniak. Z tego, co powiedzia³y osoby bêd¹ce na nagraniu ca³y program bêdzie tylko o Edytce :D Bêdzie ubrana w ¿ó³ty sweterek i zaœpiewa coœ nowego. Edyta teraz wydaje singla.

I ma nie ÂśpiewaĂŚ ani po polsku ani po angielsku. CzyÂżby chciaÂła podbijaĂŚ UkrainĂŞ :?: :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Marcin, a o ktĂłrej ten program? Z tego co pamiĂŞtam, to byÂło w podobnym czasie, co "Pod napiĂŞciem" i "Superwizjer". A Majewski ma byĂŚ na poczÂątku, czy pod koniec programu?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No weÂź. Nagraj lepiej EdytkĂŞ, a nie Majewskiego. Kuba dziÂś o 22:20


Apropos Majewskiego to mam z nim duzy wywiad z VIVY czy czegos takiego. Z grudnia czy stycznia jak ktos chce
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

A moÂże masz coÂś o aktorachz Samego ÂŻycia? :wink:
A na marginesie Kuby-nagraÂłbym Ci na kompa ale cos mi sie pzrestawilo i mi za duÂżo miejsca zajmuje...:( I narazie nie ma mi kto pomĂłc z tym.Jak byÂś chciaÂł to mam caÂły odcinek jak byla Doda u Majewskiego :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ÂŁukasz pisze:Marcin, a o ktĂłrej ten program? Z tego co pamiĂŞtam, to byÂło w podobnym czasie, co "Pod napiĂŞciem" i "Superwizjer". A Majewski ma byĂŚ na poczÂątku, czy pod koniec programu?
Dzisiaj o 22:20. Nie mam zielonego pojĂŞcia kiedy bĂŞdzie Majewski. :(

ArO - wywiad mozesz mi przesÂłaĂŚ na PW, jeÂśli masz skana. :D
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Skoro juz jestesmy przy temacie nagrywania, to wlasnie potrzebuje nagrac sobie jeden program, tylko, ze ja nie mam karty tv, ale jeden moj kumpel ma, tyle, ze on zupelnie nie wie, jak to zrobic.

Pomozcie, jak nagrywac z karty tv, bo zakladam, ze do tego jakis dobr program jest potrzebny?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Bardzo dobry (i, co waÂżne, do pobrania w internecie) jest program Aver TV Studio. Ale powinien byĂŚ niepotrzebny - zwaÂżywszy na fakt, Âże karty TV sÂą sprzedawane z oprogramowaniem, sterownikami. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Ja mam karte tv i wlasnie mam te wszystkie sterowniki i bajery-wystarczy,¿e klikne w zielone kó³eczko i mi siê nagrywa :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

NagraÂłem Ci te fragmenty wczoraj, ale musisz jeszcze poczekaĂŚ, bo caÂły czas wysyÂłajÂą siĂŞ na serwer. Fragment pierwszy ma prawie 6 minut, a drugi prawie 23 minuty i dlatego dÂługo siĂŞ wysyÂłajÂą.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

AÂż tyle? :shock: DziĂŞkiiii. :D :D :D
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

A to super-z chĂŞciÂą sobie ÂściÂągne.Jak ktos chce mam odc.Mamy CiĂŞ z DodÂą :D ÂŁukasz a ile by zajĂŞÂło nagranie odcinka serialu?Bo u mnie siĂŞ pzrestawiÂło i jak nagrywam to mi duuÂżo miejsca ostatnio zajmuje:(
A te fragmenty programu gdzie bêdzie mo¿na znale¿Ì?
Og³¹da³em wczoraj Wojewódzkiego i bardzo mi siê podoba³ ten odcinek:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Pliki:
http://platon.jaslo.karpaty.edu.pl/~lro ... /kuba1.wmv (czas: 5:47, rozmiar: 21,4 MB)
http://platon.jaslo.karpaty.edu.pl/~lro ... /kuba2.wmv (czas: 22:28, rozmiar: 83 MB)

To serwery mojej szko³y, ró¿nie z nimi bywa, czasami wieczorem lubi¹ mieÌ awarie, ale ogólnie powinno dzia³aÌ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Ju¿ sobie jedn¹ czêœÌ œci¹gn¹³em-jak jest ktoœ zainteresowany to w niedziele bêdê nagrywaÌ Edytê Górniak jak bêdzie u Kuby:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (i caÂłe forum Edytki). :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości