Co powinno powrócić do TVN'u?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Jaki program TVN powinien powrócić na antenę?

Big Brother
4
3%
Big Brother
9
8%
Agent
30
26%
Agent
13
11%
Milionerzy
2
2%
Milionerzy
10
9%
Zwariowana forsa
1
1%
Zwariowana forsa
9
8%
Kasia i Tomek
15
13%
Kasia i Tomek
7
6%
Chwila prawdy
5
4%
Chwila prawdy
5
4%
Tylko miłość
1
1%
Tylko miłość
0
Brak głosów
Jestem, jaki jestem
1
1%
Jestem, jaki jestem
0
Brak głosów
Jak łyse konie
2
2%
Jak łyse konie
1
1%
 
Liczba głosów: 115

Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A mi siê ³azka w oku krêci jak czasami w³¹czê RTL, a tam Milionerzy lec¹ :wink:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

U nas zainteresowanie Milionerami z wydania na wydanie spadaÂło. ZaczĂŞli zmieniaĂŚ zasady, Âże uczestnik mĂłgÂł tam graĂŚ kilka razy, albo coÂś takiego. WidaĂŚ, Âże byÂło maÂło zgÂłoszeĂą - poprostu.
Pozdrawiam, Filip
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

Ale jak myœlicie, jest szansa, ¿e Milionerzy z H.Urbaùskim powróc¹ kiedyœ do TV ? Niekoniecznie do TVN ale czy w ogólne w Polsce siê jeszcze uka¿¹ nowe odcinki Milionerów ? :?
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Powiem krĂłtko - nie.
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Odczepcie siĂŞ wreszcie od UrbaĂąskiego! Nie widzieliÂście jeszcze "Robinsona" z Hubertem, ale juÂż musicie wydawaĂŚ sÂądy. Nie lubiĂŞ takich uprzedzonych ludzi. Dajcie mu siĂŞ sprawdziĂŚ!

A "NajsÂłabsze ogniwo"wcale nie zastÂąpiÂło "MilionerĂłw" (w Âżadnym, stopniu!) i nikt mi tego nie wmĂłwi. PrzecieÂż to jest zupeÂłnie inny program :!:
W "Milionerach "panowaÂła miÂła atmosfera, czego w w "NajsÂłabszym Ogniwie" nigdy nie byÂło. :?
Sama pani Szczuka przyznaÂła, iÂż odczuÂła, Âże "Polacy potrzebujÂą kolejnego Huberta UrbaĂąskiego, ktĂłrym byĂŚ nie potrafi".
Zdecydowanie wola³bym kolejnego mi³ego prezentera ni¿ aroganck¹ Szczukê. Tak jak ja s¹dzi zreszt¹ wiêkszoœÌ. Ale mo¿e rzeczywiœcie - taki musi byÌ program Najs³absze Ogniwo...
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

Hmm najmilszy prowadzÂący to chyba PaweÂł OrleaĂąski z "Daje sÂłowo" na TV4 :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Abe pisze:Hmm najmilszy prowadzÂący to chyba PaweÂł OrleaĂąski z "Daje sÂłowo" na TV4 :D
Jak kto woli... :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A 'TwĂłj problem - nasza gÂłowa' gdzie jest?
Poza tym taki temat juÂż jest tyle, Âże bez sondy:
:arrow: Czego nie ma, a byĂŚ powinno na antenie TVN?
Abe pisze:
A no i chĂŞtnie bym pooglÂądaÂł "Noktowizjer" a w nim serial "Kryminalna ja rasija" z lektorem RadosÂławem PopÂłonikowskim :)

PrzecieÂż powtĂłrki lecÂą w niedzielne wieczory, wiĂŞc moÂżesz pooglÂądaĂŚ 8)
:)
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

szymcio9 pisze:
Abe pisze: A no i chĂŞtnie bym pooglÂądaÂł "Noktowizjer" a w nim serial "Kryminalna ja rasija" z lektorem RadosÂławem PopÂłonikowskim :)
PrzecieÂż powtĂłrki lecÂą w niedzielne wieczory, wiĂŞc moÂżesz pooglÂądaĂŚ 8)
Nawet nie widziaÂłem :? no to se jutro obejrze ;)

A nie wiecie moÂże czy "Nie do wiary" bĂŞdÂą nowe odcinki ?
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Re: stare programy TVN-u

Post autor: michal »

Abe pisze:Ja chce "ZwariowanÂą forsĂŞ" i z tym samym prowadzÂącym co potem na polsacie prowadziÂł z poczÂątku "Dwa Âświaty". Nie pamiĂŞtam juÂż jak siĂŞ nazywa....
Jacek RadziĂąski - chyba tak on siĂŞ nazywa.
Abe pisze: A co do programu "To byÂło grane", ktĂłru prowadziÂła Kayah to juÂż pewnie nie ma szans na nowÂą edycjĂŞ, co najwyÂżej powtĂłrki.
KiedyÂś zawiesili na pewien czas ten program i na okÂładce "ÂŻycia na GorÂąco" pojawiÂła siĂŞ smutna Kayah, Âże straciÂła grunt pod nogami, bo nagle zerwano z niÂą umowĂŞ, Âże nie wie co teraz z niÂą bĂŞdzie, a bardzo by chciaÂła Âżeby ten program byÂł kontunuowany. TVN powiedziaÂł, Âże po prostu za duÂżo kosztuje produkcja jednego odcinka. Ale jednak potem jeszcze kilkanaÂście odcinkĂłw nakrĂŞcili.

A program byÂł bardzo fajny i Âśmieszny. Kayah byÂła Âświetna!
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

To bylo grane to nie widzialem, ale Forsa byla fajna :P
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Przyk³ady ostatnich miesiêcy (weekendowe pary w "Faktach", "Milionerzy") pokazuj¹, ¿e TVN jednak wraca do starych programów i pomys³ów. Jest wiele formatów, które mog³by wróciÌ do TVN, ale które ju¿ nie odnios³yby sukcesu. O bajkach i programach dla dzieci i m³odzie¿y - które kocha³em i w TVN ogl¹da³em ka¿dy odcinek - nie bêdê pisa³, bo szans na przywrócenie chocia¿by tylko "Bajkowego kina", nie ma. Na antenê móg³by wróciÌ program, którego nazwa wypad³a mi z g³owy, ale polag³ o na tym, ¿e widzowie nagrywali przeróbki reklam telewizyjnych. Program prowadzi³y dwie osoby - prowadz¹cy "Sextet" i jeszcze jeden facet. Program by³ emitowany, z tego co pamiêtam, w sobotnie popo³udnia ok. 2000 roku. Wtedy jeszcze kamery itp. by³y ludziom doœÌ obce - co innego dziœ, gdy m³odzie¿ ma nieskoùczone pomys³y na przerabianie w³aœnie reklam. Taki program na pewno cieszy³by siê znów du¿¹ popularnoœci¹. Odcinek, który najbardziej zapad³ mi w pamiêÌ, to ten w którym jakaœ rodzina nagra³a trzy reklamy "Vizira", kiedy jeszcze 'twarz¹' tego proszku by³ Irek Bieleninik, albo rodzeùstwo, które nagra³o w³asn¹ reklamê jogurtu - dziewczyna by³a przywi¹zania do krzes³a przyklejonego do sufitu i ka¿dy 'felerny' jogurt, który otwiera³a siê od razu 'ulatnia³'. :D Program naprawdê by³ fenomenalny - du¿o lepszy od "Œmiechu warte".
"Zwariowana forsa" - o której ju¿ wczeœniej by³a mowa - tak¿e by³a super, ogl¹da³em ka¿dy odcinek. WiêkszoœÌ zadaù by³a strasznie g³upia, ale program mia³ w sobie to 'coœ'. :D Równie¿ móg³by wróciÌ do ramówki weekendowej.
"Chwila prawdy" by³a moim ulubionym programem w TVN. Nie powiem nic nowego - stara³em siê ogl¹daÌ ka¿dy odcinek. :D Wydanie, które najbardziej zapad³o mi w pamiêÌ, to wydanie specjalne z udzia³em prezydenta (wtedy jeszcze Warszawy) Lecha Kaczyùskiego. :lol: Z tego co pamiêtam to w tym samym odcinku udzia³ bra³ Micha³ Kamiùski. Niestety, teraz nie ma szans du¿ych szans na powrót "Chwili", g³ównie ze wzglêdu na prowadz¹cego...
Kolejny kultowy program, nie dla ca³ej rodziny, ale g³ównie dla - jak to teraz siê mówi :lol: -wykszta³ciuchów, to oczywiœcie "Ale plama". Ka¿dy pamiêta niedzielne popo³udnia z duetem Rewiùski - Piasecki. :D Teraz chyba oboje s¹ w TVP, ale nigdy nie mia³em okazji obejrzeÌ... nawet nie wiem jak to siê teraz nazywa. :> No có¿, szkoda, ¿e znów TVP, a nie TVN, bo program na pewno znów znalaz³by rzesze fanów.
Na antenĂŞ mĂłgÂłby powrĂłciĂŚ jeszcze jakiÂś program muzyczny, ktĂłrego teraz w TVN niestety brak - np. "Viva Polska", albo "To byÂło grane". O tych programach chyba nie muszĂŞ pisaĂŚ, bo kaÂżdy je pamiĂŞta.

...i tak jako fan TVN mĂłgÂłby jeszcze pisaĂŚ i pisaĂŚ, ale oszczĂŞdzĂŞ wam czytania. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W³aœnie ze starych programów, chcia³bym najbardziej powrotu "Chwili prawdy". Naprawdê du¿o emocji zawsze towarzyszy³o temu programowi i to chodz¹ce wci¹¿ po g³owie "NauczyÌ siê tego w tydzieù? To niemo¿liwe!". I familijny charakter.

Czy prowadzÂący jest przeszkodÂą? Niekoniecznie. Podobno "Grasz czy nie grasz" stoi pod duÂżym znakiem zapytania. :D
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

Ja bym sobie ÂżyczyÂł "Agenta". Wyprawy Robinson z wiadomych wzglĂŞdĂłw teraz byĂŚ nie moÂże, ale jak skoĂączÂą MilionerĂłw - kto wie? ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja teÂż chĂŞtnie bym zobaczyÂł "ChwilĂŞ prawdy" w sobotnie czy niedzielne popoÂłudnie. :) OczywiÂście z Zygmuntem Chajzerem. "Grasz czy nie grasz" chyba juÂż jest "skreÂślone" w Polsacie skoro na jesieni nie byÂło kolejnej edycji. :rozglada:

I jeszcze - jak pisaÂł mĂłj poprzednik - "Agenta" lub "WyprawĂŞ robinson". :rydzyk: To byÂły jedne z najlepszych reality-show jakie oglÂądaÂłem. :) SzczegĂłlnie mogliby pomyÂśleĂŚ o "Agencie", bo minĂŞÂło juÂż duÂżo czasu od III edycji. :roll:

POpieram pisze:KaÂżdy pamiĂŞta niedzielne popoÂłudnia z duetem RewiĂąski - Piasecki. :D Teraz chyba oboje sÂą w TVP, ale nigdy nie miaÂłem okazji obejrzeĂŚ... nawet nie wiem jak to siĂŞ teraz nazywa.
Tak, majÂą w TVP1 program "Szkoda gadaĂŚ!".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości