Co powinno powrócić do TVN'u?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Jaki program TVN powinien powrócić na antenę?

Big Brother
4
3%
Big Brother
9
8%
Agent
30
26%
Agent
13
11%
Milionerzy
2
2%
Milionerzy
10
9%
Zwariowana forsa
1
1%
Zwariowana forsa
9
8%
Kasia i Tomek
15
13%
Kasia i Tomek
7
6%
Chwila prawdy
5
4%
Chwila prawdy
5
4%
Tylko miłość
1
1%
Tylko miłość
0
Brak głosów
Jestem, jaki jestem
1
1%
Jestem, jaki jestem
0
Brak głosów
Jak łyse konie
2
2%
Jak łyse konie
1
1%
 
Liczba głosów: 115

~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

Ja najchĂŞtniej zobaczyÂłbym "Agenta" i "UsterkĂŞ". To byÂły programy, ktĂłre zawsze oglÂądaÂłem. Szkoda, Âże nie ma juÂż "Telegry"-Âświetny teleturniej ze ÂświetnÂą prowadzÂącÂą AgnieszkÂą WrĂłblewskÂą. A gdyby tak jeszcze Sandra Walter miaÂła jakiÂś swĂłj program...
zawodzian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 22:08
Lokalizacja: ma?opolska

Post autor: zawodzian »

kiedyÂś leciaÂło "Nie do wiary"
zawodzian drogi
zaprasza w swe progi
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Co do ''Chwili prawdy'' to nie chciaÂłbym powrotu. JuÂż mi siĂŞ to znudziÂło. Ale chciaÂłbym zobaczyĂŚ ''WyprawĂŞ Robinson''! To byÂł najlepszy program jaki widziaÂłem :D No i jak juÂż ktoÂś pisaÂł wczeÂśniej jakiÂś muzyczny by siĂŞ przydaÂł na np. sobotnie popoÂłudnia zamiast starych juÂż ''SiÂłaczy'' ;)
abc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: środa 15 mar 2006, 11:00

Post autor: abc »

Ja chcia³bym aby wróci³ program "Trafiony Zatopiony". IMHO by³by lepszy ni¿ brazylijskie tasiemce. W sobotê np. "Mini Playback Show". "Najs³absze ogniwo" te¿ mog³oby wróciÌ np. za SAMW lub RMwT, tak dla przypomnienia - na próbê na jeden sezon. Myœlê, ¿e mo¿naby daÌ widzom odpocz¹Ì przez jeden sezon od docu-crime, lubiê ale ju¿ mnie to powoli nudzi... :D

BTW, ma ktoÂś moÂże jakiÂś archiwalny odcinek "Trafiony Zatopiony" ?
szynek27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 15 lip 2007, 12:23

Post autor: szynek27 »

Ja zagÂłosowaÂłem na Agenta, gdyÂż jest to najlepsze reality-show jakie kiedykolwiek oglÂądaÂłem. Bardzo bym chciaÂł, aby Agent wrĂłciÂł do TVN-u.

Bym zagÂłosowaÂł na MilionerĂłw, ale z wiadomych przyczyn tego nie zrobiÂłem - Milionerzy od 19. stycznia znĂłw w TVN-ie. :) Jakby jeszcze wrĂłciÂł Agent, bym byÂł w siĂłdmym niebie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

abc pisze:Ja chciaÂłbym aby wrĂłciÂł program "Trafiony Zatopiony".
O nie, tylko nie to. :D OglÂądaÂłem tylko dwa odcinki tego programu... Po prostu nie dla mnie. JuÂż wolaÂłby programy typu "ZostaĂą gwiazdÂą" czy "Wybacz mi". :devil:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
kracha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 26 lis 2006, 15:35
Lokalizacja: Grudzi?dz
Kontakt:

Post autor: kracha »

Zag³osowa³em na agenta bo by³ to jeden z moich ulubionych programów tvn. :D Uwielbia³em tak¿e usterkê; jeszcze do niedawna czeka³em do póŸna w nocy, ¿eby j¹ poogl¹daÌ. :lol:
::i love tvn:: it's new lifestyle!

Zapraszam do ?ci?gania tapet z serii i love tvn na http://www.itvn.prv.pl!

Nowa tapeta tvn ju? dost?pna na http://www.itvn.prv.pl!
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

A pamiêtacie program Mariusza Waltera "Miêdzy sob¹ mówi¹c" (czy "Mówi¹c miêdzy sob¹") :D ? Nie pamiêtam go dok³adnie, bo by³ emitowany zaraz na pocz¹tku istnienia TVN, ale porusza³ du¿o spraw zwi¹zanych w³aœnie ze stacj¹. Z tego, co pamiêtam to by³ nadawany ze studia "Faktów", a do programu zostali zapraszani ró¿ni goœcie. Moim zdaniem taki program móg³by powróciÌ na antenê, ale w troche zmienionej formule. Mariusz Walter ma zawsze bardzo du¿o ciekawych rzeczy do powiedzenia i zaprezentowania. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Zdecydowanie "Wyprawa Robinson". Wiem, Âże to byÂł bardzo drogi program i nie zdobyÂł w Polsce aÂż takiej wielkiej popularnoÂści jak w innych krajach, ale uwaÂżam, Âże jedna edycja to za maÂło. Mam nadziejĂŞ, Âże TVN w przyszÂłoÂści powrĂłci do tego formatu i przygotuje kolejnÂą edycjĂŞ. :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Jak ironicznie w ankiecie brzmi opcja"Tylko Mi³oœÌ :devil:
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Ja ch?tnie zobaczy?bym nowe odcinki "Mamy Ci?" oraz "Agenta". Tego drugiego nigdy nie ogl?da?em, gdy? nie mia?em jeszcze dost?pu do TVN-u, ale wed?ug waszego opisu program by? rewelacyjny. Te 2 programy musz? wrĂłci? :P
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

oj agenta dajcie, pami?tam agnieszk? w 1 edycji, swietna by?a, a zt takich staroci to chyba wszystko, bo robinson chyba nie przyjal sie w polsce
TVN innowacja i nowoczesność...
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

kamiiloo pisze:oj agenta dajcie, pami?tam agnieszk? w 1 edycji, swietna by?a, a zt takich staroci to chyba wszystko, bo robinson chyba nie przyjal sie w polsce
Ostatnio Hubert mĂłwi? w czacie na Dzie? Dobry TVN, ?e nie wie nic o kontynuacji "Wyprawy...".

PS. Jak kto? chce Usterk?, niech sobie poogl?da "Nic straconego" w SiĂłdemce. Przy okazji za?apie si? jeszcze na "Kto was tak urz?dzi??" ;)
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
Kadman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 20 mar 2006, 18:30
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: Kadman »

Programy, ktĂłre powinny wrĂłci? to: Wyprawa Robinson, Agent, Nie do wiary. To by?y programy warte uwagi :)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

dragontor pisze:
PS. Jak kto? chce Usterk?, niech sobie poogl?da "Nic straconego" w SiĂłdemce. Przy okazji za?apie si? jeszcze na "Kto was tak urz?dzi??" ;)
hmm wydaje mi sie ze nic straconego leci tez na tvn
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości