Oprawa graficzna TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: r_r16 »

Czyżby TVN wraz z wprowadzeniem nowej oprawy zrezygnował jednocześnie z Programatora? Juz 3 przerwy w DDTVN bez zwiastunów.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: matik »

Programator w nowej oprawie był podczas Mai w ogrodzie.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: Trzeciak »

Podczas przerw w "DD TVN" rzadko kiedy jest "Programator".
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: r_r16 »

Pamiętacie jak ktoś z TVN w 2008 roku (już nie pamiętam, czy Miszczak, czy Walter) powiedział, że chcą aby nowa oprawa (tzn. ta 2008 - 2013) była obecna jeszcze dłużej niż poprzednia. Tak się jednak nie stało. Oprawa, którą wczoraj widzieliśmy po raz ostatni obecna była na ekranach (z drobną zmianą w 2009) przez niecałe 5 lat.

Obecną oglądam od paru godzin i jest naprawdę znakomita! Minimalistyczna i naprawdnę genialna!
00012krzychu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 28 sty 2012, 11:23
Kontakt:

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: 00012krzychu »

Ludzie jaka brzydka ta oprawa. Ta kolorystyka ten niby żółty to dno. mi się w ogóle nie podoba.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: felek »

Oprawa dużo lepsza od poprzedniej! Miły widok dla oka :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: Adrian ;P »

Jedyne co mi się nie podoba to końcówka zapowiedzi programów. Na początku zapowiedzi wielkie kółko w którym jest godzina jest przezroczyste, co wygląda ok. Na końcu już tak nie jest, co mogliby zmienić
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: Trzeciak »

r_r16 pisze:Pamiętacie jak ktoś z TVN w 2008 roku (już nie pamiętam, czy Miszczak, czy Walter) powiedział, że chcą aby nowa oprawa (tzn. ta 2008 - 2013) była obecna jeszcze dłużej niż poprzednia. Tak się jednak nie stało. Oprawa, którą wczoraj widzieliśmy po raz ostatni obecna była na ekranach (z drobną zmianą w 2009) przez niecałe 5 lat.

Obecną oglądam od paru godzin i jest naprawdę znakomita! Minimalistyczna i naprawdnę genialna!
Dokładnie przez ponad 5 lat. Poprzednia oprawa weszła 2 stycznia 2008 roku.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: adik1148 »

jak dla mnie ta oprawa jest swietna ! przecietny widz nic nie zauwazy , a jednak dla wymagających będzie to nowoczesny element , ktory fajnie wyglada na ekranie ;) swietna , gratuluję TVNowi ! ;D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: r_r16 »

Trzeciak pisze:
r_r16 pisze:Pamiętacie jak ktoś z TVN w 2008 roku (już nie pamiętam, czy Miszczak, czy Walter) powiedział, że chcą aby nowa oprawa (tzn. ta 2008 - 2013) była obecna jeszcze dłużej niż poprzednia. Tak się jednak nie stało. Oprawa, którą wczoraj widzieliśmy po raz ostatni obecna była na ekranach (z drobną zmianą w 2009) przez niecałe 5 lat.

Obecną oglądam od paru godzin i jest naprawdę znakomita! Minimalistyczna i naprawdnę genialna!
Dokładnie przez ponad 5 lat. Poprzednia oprawa weszła 2 stycznia 2008 roku.
Tak, racja. Drobny błąd w obliczeniach.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: qmate »

Widząc po raz pierwszy planszę PRODUKCJA TVN prawie tydzień temu po Lekarzach, byłem raczej sceptyczny, choć oczywiście ciekaw zmian.

Dziś mogę powiedzieć, że nowa oprawa bardzo mi się podoba.

Poprzednia oprawa nie przypadła mi do gustu, oczywiście po czasie jakoś się przyzwyczaiłem, jednak trudno powiedzieć co ona właściwie przedstawiała, bo te kółka i nitki tworzyły jakąś całość, ale chaotyczną i mam wrażenie przypadkową.

Nowa oprawa jest na tyle prosta, że chyba nie trzeba się zastanawiać co przedstawia. Animacje, w których widzimy przekształcanie się różnych figur przestrzennych w logo TVN są całkiem fajnie wykonane. Bardzo podoba mi się prostota tej oprawy. Jest ona też dynamiczna, animacje są szybkie. Oprawa dźwiękowa bardzo pasuje do tej oprawy i całość jest po prosto bardzo przyjemna.
//////////
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: Ksero »

W niektórych momentach przypomina mi tę z lat 2002-2007, ale całość jest ok. Jakaś taka świeżość jest na ekranie. :)
Ciekawy efekt to dźwięk podczas włączenia logotypu na ekranie i zapowiedzi następnych programów.
KKK
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: r_r16 »

Ksero pisze:Ciekawy efekt to dźwięk podczas włączenia logotypu na ekranie i zapowiedzi następnych programów.
Który niestety zlewa się z muzyką z czołówek poszczególnych programów.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: Ksero »

Taki mały minusik. ;)
KKK
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: prze_kw »

Utwierdziłem się w przekonaniu, że "lista płac" w "Programatorze" to wielki pic na wodę. W starej oprawie kierownikiem produkcji była Ela Osowska, teraz jest Ola Osowska. Siostry? :D
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości