[TVN7] Big Brother

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Big Brother

Post autor: podmark »

piotrek888 pisze:Tak, tak,tak Ty i te twoje mądrości.
Jakieś kompleksy ? Weź idź lepiej popłakać, że Twoja ulubiona Kinga Rusin nie będzie prowadziła DDTVN :D
No i niby co jest w tych filmach ? Bo ja widzę tylko to, że została obrażona przez Monikę ("jakbym wyglądała tak jak Ty to też bym miała zje*any dzień") i przez Tomka ("Won pustaku"). To, że była kontrowersyjna to dobrze dla produkcji - takich ludzi potrzeba, a że inni nie umieli sobie poradzić z presją życia w zamknięciu i pod obstrzałem kamer to ich problem. Jeśli Ciebie ktoś obraża to mówisz mu "ok, ale jesteś fajny" ? No bez przesady. Chociaż po Tobie się można wszystkiego spodziewać...
Pokrywaj słowa.
W tym akurat przypadku w ogóle nie wiem, co masz na myśli. Jeśli odpowiedź na zaczepkę jakiegoś mieszkańca porównujesz do tego, jak Frytka groziła śmiercią Aldkowi w "Barze" to ja dziękuję. Faktycznie to samo :).
Chyba jest skłonny uwierzyć, że gdy ktoś Cię obraża mówisz "dziękuję", a ja Cię biją to "jesteś wielki, wal mocniej".
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Big Brother

Post autor: piotrek888 »

Wiesz masz dziwną politykę pisania tutaj kiedy coś się nie napisze co popierasz Ty od razu wchodzi na jakiś inny temat, widzę to już po raz kolejny. Rozmawiamy o BB a Ty mi tu z Kingą Rusin wyjeżdżasz
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Big Brother

Post autor: podmark »

Ile Ty masz lat, że nie potrafisz zrozumieć ironii ? Ech - szkoda gadać.
Zdanie o Rusin było jedno - o BB znacznie więcej. I to Ty zmieniasz temat, jak nie masz co pisać.

A odnośnie BB - mam nadzieję, że na program Jolanty i Jakimowicza poczynili w Domu jakieś starania i będzie on się różnił wyglądem od tego, który widzieliśmy w BB 4.1 i BB 5.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Big Brother

Post autor: Greg Haus »

Hej ludzicha! Nie kłucić mi się tutaj :P Widze, że tu chcecie zrobić kolejną edycję Big Brother Bitwa.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Big Brother

Post autor: r_r16 »

Tylko Greg napisał, że cieszy się, że więcej BB w Czwórce nie zobaczymy od razu podmark przeszedł do ataku. Prawda jest taka, że edycje BB w TVN były na dużo lepszym poziomie. Jasne, że nie popieram takich ludzi jak Frytka, ale ocenianie edycji BB w TVN i Czwórce po tym, że Jola Rutowicz nie poszła do łóżka z dopiero poznanym facetem przed kamerami, a Frytka tak jest żałosne.

Widziałem jeden odcinek Big Brothera w Czwórce i to mi wystarczy - widziałem same grupki, spiskujące przeciwko innym. Same konflikty, nikt nie potrafił się z nikim dogadać. Poza tym reguły programu bardzo zawiłe. No i od kiedy to 1 uczestnik decyduje, czy inny ma wejść do domu?
Greg Haus pisze: :arrow: Klaudiusz Sevković - reklam suszarko-patelnio-opiekacza do skarpetek - czyli mango :lol2:
Miał jeszcze swój program kulinarny w TVN "Wielka niespodzianka Klaudiusza". :)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Big Brother

Post autor: piotrek888 »

Ty sam jesteś jedną wielką ironią. I nie broń tu jakiegoś BB gdzie wszyscy wiedzą że w TV4 jest do .... . No cóż Jolanta twój poziom właśnie reprezentuję. Kończę z tobą dyskusję bo to nie ma sensu.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Big Brother

Post autor: podmark »

r_r16 pisze:Tylko Greg napisał, że cieszy się, że więcej BB w Czwórce nie zobaczymy od razu podmark przeszedł do ataku. Prawda jest taka, że edycje BB w TVN były na dużo lepszym poziomie. Jasne, że nie popieram takich ludzi jak Frytka, ale ocenianie edycji BB w TVN i Czwórce po tym, że Jola Rutowicz nie poszła do łóżka z dopiero poznanym facetem przed kamerami, a Frytka tak jest żałosne.
Ale ja również cieszę się, że ATM nie będzie dalej produkował tej maskarady. Na innym forum wielokrotnie wypowiadałem się negatywnie o edycjach tworzonych dla Czwórki, bo uważam, że Endemol wspólnie z ATM dobiły legendę - program, który był pierwszy i najlepszy ze wszystkich kontenerowych reality show.
I nie oceniłem edycji TVN i TV4 ze względu na Jolantę, czy Frytkę - po prostu napisałem @Greg Haus, żeby spojrzał na to, kogo wypromowała TVN - Frykowską. Widzi się źdźbło w oku innych, a belki się we własnym nie ujrzy :D
I nie broń tu jakiegoś BB gdzie wszyscy wiedzą że w TV4 jest do ....
Dziecko, jesteś żałosny. Jakbyś nie zauważył to ja nie bronię BB w Czwórce, tylko tego, że nie tylko ta stacja wypromowała takich kosmitów, jak Jola. Ale nie ma co Ci tłumaczyć - i tak nie zrozumiesz. Znowu dasz jakiś link do filmów na youtube, które nic tak naprawdę nie mówią.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Big Brother

Post autor: kamiltvnfan »

Fajnie, że nie będzie w najbliższym czasie BB w TV4 ani innej polskiej stacji. W końcu zdjęli ten chłam, tego nie dało się oglądać.
Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

Re: Big Brother

Post autor: Fan! »

Ma ktoś z Was informacje na temat kolejnej edycji Big Brothera? Producent nie wykluczył ponoć powrotu do formatu na wiosnę. Wiecie czy Czwórka podała już wiosenna ramówkę?
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Big Brother

Post autor: DJ Ice »

Co do ''Big Brother'' - na razie format nie powraca na antenę Telewizyjnej Czwórki.
Co do wiosennej ramówki - nie została jeszcze zaprezentowana, jednak wiadomo, że kontynuacji doczekają się ''Kłamczuch'', ''Jazda Figurowa'' (która będzie emitowana teraz także w piątki po 22). Nie zabraknie także czołowego programu stacji - ''Happy Hour'' no i kolejnych odcinków programu V.I.P. Na wiosnę stacja przygotowała dwa nowe programy - pierwszy z nich - ''Hole in the Wall'' - kultowy japoński program i randkowe show ''Chłopaki z taśmy'' prowadzony przez Marcina Szczygielskiego. Na razie tyle wiadomo. :]
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Izabela
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 24 lut 2009, 10:43
Lokalizacja: Gdzieś w centrum Polski ;-)

Re: Big Brother

Post autor: Izabela »

niech już lepiej nikt nie robi reaktywacji BB...Wydaje mi się, że w Polsce wystarczy jedna Jola Rutowicz... :uhh:
Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
compek1234
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 29 mar 2010, 12:37

Poszukuję nagrań BB1

Post autor: compek1234 »

Witam
Poszukuję nagrań pierwszej polskiej edycji programu Big Brother (najlepiej na VHS). Jeśli ktoś z forumowiczów coś posiada lub ma jakieś dojścia, proszę o kontakt na priv. Jestem w kontakcie z osobą wrzucającą na YouTube, ale potrzebuję więcej. Możemy ustalić cenę. Jeśli ktoś z Waszego otoczenia coś posiada, byłbym wdzięczny za informację.
Nagrania potrzebne są jako przykłady do pracy magisterskiej.

Pozdrawiam i proszę o potraktowanie prośby poważnie, bo to nie żart :)
PiotrSzczecin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 07 gru 2009, 13:03

Re: Big Brother

Post autor: PiotrSzczecin »

Więc oto i jest Finał Big Brothera Bitwa. W materiale brakuje pierwszych 15 minut, do pierwszego bloku reklamowego. Z materiału wyciąłem bloki reklamowe, wrzucę je w innym terminie.
http://www.youtube.com/watch?v=uqNlQDny95w

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Big Brother

Post autor: matik »

Na razie obejrzałem wyrywkowo niektóre fragmenty, ale fajnie sobie przypomnieć coś takiego po tylu latach :)
Ferdziul
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 27 lis 2012, 18:38

Re: Big Brother

Post autor: Ferdziul »

Świetnie móc to obejrzeć. Szkoda że tylko finał. Tak bym chciał całą edycję obejrzeć. :( Ma Ktoś może jakieś odcinki tej edycji?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości