[TVN7] Big Brother

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Greg Haus pisze:Graruluje - super pomysÂł :?
ÂŻe co? :> ÂŹle, Âże powstanie V edycja?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

pawell pisze:ÂŻe co? :> ÂŹle, Âże powstanie V edycja?
ÂŹle jeÂśli bĂŞdzie wyglÂądaÂła tak samo jak IV.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Niech wpuszczÂą odrazu wszystkich, a nie tak jak zrobili w 4 edycji, ze co tydzieĂą prawie ktoÂś dochodziÂł :/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

POpieram pisze:ÂŹle jeÂśli bĂŞdzie wyglÂądaÂła tak samo jak IV.
Zgadzam siĂŞ, ale co zrobiĂŚ gdy spoÂłeczeĂąstwo lubi takie rzeczy? Ludzie to oglÂądajÂą, a telewizja to produkuje, bo jej siĂŞ to opÂłaca.

No có¿ poczekamy i zobaczymy jak TV 4 zrobi V edycjê.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W jaki sposĂłb Jola Rutowicz, zwyciezczyni ostatniej edycji BB, chce wykorzystac swoje ''5 minut''? Zaklada wlasna partie polityczna - wiecej.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Big Brother

Post autor: pawell »

Jutro Jolanta Rutowicz będzie gościem "Dzień Dobry TVN". Rozmowa oczywiście o błyszczykach. :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Big Brother

Post autor: Adrian ;P »

No i była gościem i końcówka reportażu o błyszczykach była wspaniała :D

Pieńkowska i Jagielski już dziękują itd. a Jola ''To co już koniec?!'' ''Tak'' ''Ale ja nie powiedziałem nawet nic'' ''Przynajmniej nic mądrego'' xD To mnie powaliło :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Big Brother

Post autor: podmark »

Zgodnie z tym, co już kilka tygodni temu podał serwis reality-tv.pl już 2 marca w Czwórce wystartuje specjalna edycja "Big Brother VIP", gdzie przez 5 tygodni będziemy mogli obserwować znane osoby zamknięte w Domu Wielkiego Brata. Finał tej edycji nastąpi 6 kwietnia, wtedy też do Domu wejdzie 12 zwykłych ludzi, by również walczyć o nagrodę główną.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Big Brother

Post autor: kamiiloo »

dobre i 5 tygodni z gwiazami :P wiecej i tak ich by nie znaleźli, baaardzo jestem ciekawy co to za celebrites :P:P
TVN innowacja i nowoczesność...
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Big Brother

Post autor: podmark »

kamiiloo pisze:wiecej i tak ich by nie znaleźli
Chyba "na więcej" - to standard na świecie, że edycje VIP/Celebrity trwają dużo krócej od normalnych odsłon. 5 tygodni to i tak sporo. W programie ma wystąpić 10, albo 11 "gwiazd" :). A gwiazdy pewnie będą mieć słabiutkie, ale co się dziwić - kto normalny zgodzi się zamknąć w Domu z kamerami i walniętymi producentami, którzy co chwila manipulują uczestnikami i widzami.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Big Brother

Post autor: kamiiloo »

najsmieszniejsze jest to że zapraszali do tego prograu frytkę hahah jako gwiazdę <załamka>
TVN innowacja i nowoczesność...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Big Brother

Post autor: Adrian ;P »

Moim zdaniem powinni odrazu wpuścić ''gwiazdy'' i normalnych ludzi, żeby była taka mieszanka :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Big Brother

Post autor: pawell »

podmark pisze:W programie ma wystąpić 10, albo 11 "gwiazd" :). A gwiazdy pewnie będą mieć słabiutkie,
Media Link pisze: 2 marca do domu Wielkiego Brata wprowadzi ok. 10 znanych osób. Endemol Polska, producent programu, ujawnił, że wśród nich będą m.in. Sasha Strunin (wokalistka The Jet Set), Jarosław Jakimowicz (aktor) oraz Piotr Gulczyński (uczestnik pierwszej edycji "Big Brothera").
No tak osoby znane z tego, że są znane. :) Choć chętnie zobaczę jak Sasha będzie sobie radzić w domu Wielkiego Brata. :lol2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Big Brother

Post autor: mks »

Jakimowicz, Gulczas i Sasza to typowi celebryci, ale trzeba przyznać, ze w miare rozpoznawalni.. można śmiało powiedzieć, ze gdyby znaleźli się w obsadzie "Gwiazd w cyrku" czy "Gwiazd tanczących na lodzie" byliby mocnymi ogniwami tych produkcji.. jeżeli pozostała 7 będzie równie dobra, to moze być naprawde ciekawie
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Big Brother

Post autor: pawell »

Media2 pisze:Tymczasem tabloid Fakt donosi, że grono uczestników programu może zostać powiększone o kolejne interesujące osobowości - frministkę Manuelę Gretkowską, publicystkę Agatę Passent oraz publicystę - Rafała Ziemkiewicza.
Choć może być z nimi bardzo ciekawie to na razie nie wierzę w ich udział (czekam na oficjalne info). Nie wyobrażam sobie tego, że zniżą się do poziomu "Big Brothera" i zamieszkają w tym domu na parę tygodni. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 34 gości