[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!Tak

Post autor: Trzeciak »

Takich akcji na Facebooku dotyczących programów w ramówce TVN-u było już wiele i jak dotąd tylko jedna-dwie przyniosły jakiś skutek. Skoro TVN jak dotąd nie dążył do wznowienia programu, to tym bardziej nie wznowi już w dzisiejszych czasach, gdy popyt na widowiska studyjne, w tym programy talent-show maleje. Kiedyś było to coś, ale trochę też zrobiło się to monotonne np. o tym jak się spełnia marzenia. Program miał wrócić rok temu, ale stacja zamiast "YCD" wybrała nudną "Bitwę o dom", ale taki program jakiś większy sukces na stacji miałby większe szanse odnieść 10 lat temu, a nie dziś prawie w półmetku drugiej dekady tego wieku.

Dla jednych to argument, dla innych nie, ale dodam, że oryginalna edycja programu w USA, gdzie emitowany jest 11 sezon notuje bardzo słabe wyniki, i jest wręcz pewne, że FOX zdejmie po 9 latach emisji program "So You Think You Can Dance", na podstawie której zrealizowano polską edycję programu.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: kamico7 »

Tyle że to nie jest jakaś byle akcja ale juror tego programu mówi o powrocie YCD i to już jego chyba 3 czy 4 post w ostatnich tygodniach . Egurrola chyba raczej szybciej się dowie o ewentualnym powrocie programu niż my. Ja jestem optymistą , poczekamy to zobaczymy , bo przecież TVN musi czymś zastąpić TOP MODEL wiosną , a chyba każdy wątpi aby to była Bitwa o Dom
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Adrian ;P »

I You Can Dance miałoby być w poniedziałki? Nie widzę tego, prędzej wyląduje tam Runway. Ale na takie gdybania jest za wcześnie.
Chociaż nie ukrywam, że YCD mogłoby wrócić.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

kamico7 pisze:Tyle że to nie jest jakaś byle akcja ale juror tego programu mówi o powrocie YCD i to już jego chyba 3 czy 4 post w ostatnich tygodniach . Egurrola chyba raczej szybciej się dowie o ewentualnym powrocie programu niż my. Ja jestem optymistą , poczekamy to zobaczymy , bo przecież TVN musi czymś zastąpić TOP MODEL wiosną , a chyba każdy wątpi aby to była Bitwa o Dom
Marzenia Egurroli to jedno, plany ramówkowe Miszczaka, które są poparte konkretnymi prognozami, potencjałami programów oraz wynikami oglądalności to drugie. Ramówka telewizyjna to nie koncert życzeń a plan finansowy, który ma przynieść zyski i widzów. Poza tym jeśli np. program "Kto poślubi mojego syna?" osiągnie sukces, to stacja problem dziury w ramówce będzie miała z głowy.

A "YCD" wspominam bardzo dobrze, choćby z tego względu, że jako jedna z nielicznych produkcji TVN-u miała tak świetny poziom uczestników. Ale tak jak powtarzam, gdyby TVN miałby wrócić do tej produkcji - zrobiłby to już dawno. Po prostu era programów talent-show mija.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: arturoo »

Ja przyszłość YCD widzę tak: albo TVN się ogarnie i zorganizuje 8. edycję w TVN lub przeniesie do TVN7 albo program ten podzieli los "Tańca z Gwiazdami" a raczej "Dancing with the Stars", i albo Polsat połasi się o ten format, po wielkim nie wypale polskiego "Got To Dance", w miejsce np.: "Must Be The Music", któremu wróżę max. jeszcze 2 edycje albo przejmie go TVP najprawdopodobniej "Dwójka", gdyż od 4. sezonów w soboty pokazuje "Voice of Poland", który lubię oglądać ale sezon przerwy przydałby się temu programowi na odpoczynek i może być tak, że "You Can Dance" wskoczy na jego miejsce.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

Dwójka już szykuje inny program na wiosnę i nie będzie to "YCD". Z tego co wiem, to Polsat także nie przewiduje możliwości wznowienia formatu.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: arturoo »

Trzeciak pisze:Dwójka już szykuje inny program na wiosnę i nie będzie to "YCD". Z tego co wiem, to Polsat także nie przewiduje możliwości wznowienia formatu.
TVP2 przymierza się do realizacji polskiej edycji "The Ultimate Entertainer", ale to czy program w ostateczności trafi na antenę nie jest jeszcze przesądzone. A Polsat co zrobił z "Tańcem..."? TVN przymierzało się do realizacji 14. edycji i co? Na samym początku roku internet obiegła wiadomość, że Polsat przejął ten format. To samo może być z "You Can Dance"
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

Zauważ tylko jedną różnicę. "YCD" za granicą w wielu krajach spada z anteny na dobre, bądź powraca na jedną edycję z marnym skutkiem. A "Taniec z Gwiazdami" - wciąż ma bardzo wysokie jak na dzisiejsze czasy wyniki oglądalności, a tam, gdzie format wrócił - zwykle odnosi sukces. To też zasługa konserwatywnej starszej widowni tego programu mimo pewnego otarcia formatu oraz warunków w jakich format startował, które inne widowiska mogą tylko pozazdrościć.
Fantvn
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 39
Rejestracja: środa 18 sty 2012, 18:47

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Fantvn »

Szkoda, że ten program zniknął z anteny.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: kamico7 »

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: adik1148 »

Czekałem na to! ;D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: ktos »

W końcu jakaś dobra decyzja TVN :)
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: prze_kw »

Bardzo się cieszę z powrotu YCD, ale są 4 powody, które to szczęście skutecznie tłumią:
- Patrycja Kazadi
- Michał Piróg
- Kinga Rusin
- Agustin Egurrola.

Cała czwórka jest absolutnie nieznośna, ze wskazaniem na Piróga i Kazadi.
Liczą się tylko Fakty.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: arturoo »

Jetem ciekaw jaki będzie skład jurorów:
Agustin Egurola (obecnie "Mam Talent"), jeżeli zdecyduje się na udział w "YCD" to pewnie tak jak Kuba Wojewódzki, odejdzie z MT
Michał Piróg (obecnie "Top Model")
Uważam, że do jury programu powinna powrócić Weronika Marczuk, która mimo, że nie jest związana z tańcem na co dzień dobrze sobie radziła jako jurorka.
Może doczekamy się jakiegoś 4 jurora?
Kinga Rusin powinna prowadzić ten program, ona jak prowadząca była najlepsza.
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: hothead »

Bd nowy skład. Instagram Piróga: Kiedyś dawno, dawno temu był taki show " you can Dance" w TVN. To był taki program chyba o emigrantach. Jurorzy i prowadzący byli emigrantami z Kuby, Ukrainy, Rusi, Kongo i wieczny Żyd tułacz ( który podobno tańczył) Teraz Show wraca ale ci emigranci juz chyba za starzy sa wygrali juz Polskie paszporty i sadze ze spokojnie na emeryturze gdzieś na Mazurach siedzą ... Trzymam kciuki za nowy młody skład ❤️❤️❤️ #sytycd #sorynotsory #fearnoevil
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 11 gości