[TVN] Warszawa - Stolica Sylwestra

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Sylwester w TVN

Post autor: felek »

Mi się podoba, ale tak jak pisze kolega wyżej, wszystko będzie zależało od gry świateł :P
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Sylwester w TVN

Post autor: kamico7 »

TVN właśnie ma genialną scenę w tym roku . Polsat i TVP2 bardzo słabo ale bardziej przewidywalnie . Studio Telewizyjne gdy jest wyłączone to też nie prezentuje się dobrze , przykład studio YCD ,ale gdy Ta scena ożyje (światła itp) to będzie naprawdę światowo :) jeśli atmosfera na scenie będzie na poziomie to na prawdę szykuje się bardzo dobry sylwester , ale nie chodzi tu o oglądalność bo TVN się kompletnie tu nie liczy ze względu że u niego będzie za mało Kiczu a w Sylwestra chodzi o to żeby było go jak najwięcej .Ale taka alternatywa jest dobra i przewiduje oglądalność na poziomie zeszłorocznego
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Greg Haus »

Wrocław:
Obrazek
Obrazek
Gdynia:
Obrazek
Kraków:
Obrazek
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

Jeśli oceniacie sceny sylwestrowe po konstrukcji widzianej w dzień, gratulacje...

Scena TVN prezentuje się zdecydowanie najlepiej jeśli chodzi o noc. ;)

Kamerka live, właśnie trwa próba świateł: http://www.krakow.pl/multimedialny_krak ... nnice.html
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Greg Haus »

tomalapt pisze:Jeśli oceniacie sceny sylwestrowe po konstrukcji widzianej w dzień, gratulacje...
Gdyby oceniać po konstrukcji w dzień to scena Polsatu wygląda jak kupa stali.
Fantvn
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 39
Rejestracja: środa 18 sty 2012, 18:47

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Fantvn »

Według mnie, powitania noworoczne Nowego Roku w TVN dzisiaj oraz rok temu były fatalne...
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tracer2013 »

Według mnie to TVN miał w tym roku najlepszego Sylwestra.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

tracer2013 pisze:Według mnie to TVN miał w tym roku najlepszego Sylwestra.
Zdecydowanie! <brawa>

Ogromny plus za
- krótkie reklamy i rozmowy prezenterów
- świetną scenografią i oprawę taneczną
- dodatkowe telebimy, lepsze nagłośnienie
- genialnie że w tym roku podczas sylwestra TVN liczyła się przede wszystkim muzyka i odbiorca :)

Moim zdaniem najlepsza impreza nocy, oglądalność tutaj raczej nie gra dużej roli (konkurencyjne imprezy oglądają "dziadkowie")
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Sylwester w TVN

Post autor: adik1148 »

http://www.tvp.info/18271441/najwiecej- ... e-na-topie

Oglądalność :
TVN - 1,3 mln
Polsat - 2,6 mln ( to chyba porażka względem ubiegłego roku :P )
TVP 2 - 3,4 mln
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

adik1148 pisze:http://www.tvp.info/18271441/najwiecej- ... e-na-topie

Oglądalność :
TVN - 1,3 mln
Polsat - 2,6 mln ( to chyba porażka względem ubiegłego roku :P )
TVP 2 - 3,4 mln
Dziwi mnie ostatnio niska oglądalność wszystkiego na TVN :(
Wina to słabej pozycji w telewizji naziemnej, czy co?

ps. w sumie po tak kiepskich spotach reklamowych, nie ma się co dziwić ;p
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

adik1148 pisze:http://www.tvp.info/18271441/najwiecej- ... e-na-topie

Oglądalność :
TVN - 1,3 mln
Polsat - 2,6 mln ( to chyba porażka względem ubiegłego roku :P )
TVP 2 - 3,4 mln
Porażka, ale nie aż taka, jaką Dwójka zanotowała rok temu. Zresztą stacja już się pochwaliła podczas programów na swoim pasku oprawowym.

Takie wyniki mnie nie dziwią, bowiem Sylwester Dwójki we Wrocławiu był najlepszy niemal pod każdym względem - od obsady artystów, przez pomysł na scenariusz imprezy, na scenografii i oświetleniu kończąc. Polsat ma stałą markę w tego typu przedsięwzięciach i w miarę stałą widownię, ale tegoroczny sylwester nie powalił. Co do TVN-u - scena miło mnie zaskoczyła, ale nieco rozczarowała mnie zbyt duża ilość występów uczestników TVN-owskich talent-show, i to też zachęciło widownię do zmiany kanału. Rozumiem, że trzeba promować talenty, oraz swoje produkty, ale nieco zabrakło umiaru i próbowano na siłę zapełnić puste dziury.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

TVN przy organizacji kolejnego sylwestra powinien zaprosić więcej gwiazd i zacząć brać przykład ze spotów promujących sylwestra TVP 2 i Polsat. Jedyna recepta na sukces i poprawienie widowni. ;)

Dziwi mnie że TVN tak bardzo "olał" spoty promujące imprezę. :(
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tracer2013 »

tomalapt pisze:TVN przy organizacji kolejnego sylwestra powinien zaprosić więcej gwiazd i zacząć brać przykład ze spotów promujących sylwestra TVP 2 i Polsat. Jedyna recepta na sukces i poprawienie widowni. ;)

Dziwi mnie że TVN tak bardzo "olał" spoty promujące imprezę. :(
Tak, rzeczywiście.Szkoda, że było tak mało gwiazd w TVN.
Ja zawsze co roku w Sylwestra oglądałem Polsat, ale w tym roku uważam, że Polsat miał słabą imprezę Sylwestrową, bo było tam np. takie coś , że przebierali się za gwiazdy z zagranicy i to mi się nie spodobało , więc w tym roku wybrałem TVN.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sylwester w TVN

Post autor: r_r16 »

Olal spoty? W czasie jednej przerwy bylo po kilka spotow reklamujacych sylwestra. Co do czestych wystepow xf/mam talent - dla mnie to dobrze, bo brakuje na tego typu polskich imprezach zagranicznej muzyki. Wielki minus dla TVN za to, ze sylwester byl zrobiony prawie identycznie jak rok temu - zaczynajac od odliczania na poczatku, po zyczenia w kilku jezykach konczac. Wielkie brawa za wydobycie w realizacji obrazu i scenografii prawdziwej magii Krakowa i perfekcyjne polaczenie tego z nowoczesnym popem. Rynek wygladal jak sala balowa. Scena niesamowita. Byl szyk, glamour, bylo to smaczne. Zupelna odwrotnosc Polsatu, gdzie dominuje przasnosc. Bylo kilka wpadek realizacyjnych i niedociagniec scenariusza ktore razily.

Co do naglosnienia - TVN wreszcie zmienil firme naglosniajaca! W tym wypadku na Audio-Tech z Krakowa. Mam nadzieje ze w nowych produkcjach nie wroca do Pro Sound. Dzwiek byl zdecydowanie lepszy.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Sylwester w TVN

Post autor: SevenUP »

Już wałkowaliśmy to rok temu, żeby TVN nie wiem kogo sprowadził, Rihannę, Beyonce i wydał miliardy na tego sylwestra, to i tak nic nie da. Widzowie TVN w sylwestra wychodzą z domu, a nie grzeją tyłek w fotelu. Polsat to królestwo kiczu i nikt im tego nie odbierze, w Dwójce było przyzwoicie ale czy aż tak dobrze? Wątpie. TVN poszedł w rockowe melancholie, no ale chyba poziom Polsatu nie przeszedłby przez kamery TVNu ;p
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości