[TVN] Warszawa - Stolica Sylwestra

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

tevon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 12 sty 2014, 03:49

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tevon »

matik pisze:
tevon pisze:Jak dla mnie, w przyszłym roku TVN powinien się pokusić o Warszawę. Warszawa ma spory budżet co roku na sylwestra.
Warszawa akurat nie wiem jak w przyszłym roku, ale teraz miała mocno obcięty budżet na tą imprezę. Nie chciałbym, aby jakakolwiek telewizja organizowała sylwestra wspólnie z Warszawą.
Panie kolega, Warszawa mimo cięć miała nadal o milion złoty wyższy budżet sylwestrowy niż Kraków ;)

Kraków miał 2 mln(+4mln od TVNu),Wrocław miał 2 mln (+4 mln od TVP), Warszawa 3 mln.

Więc proszę mi tu nie wciskać kitu, że Warszawa ma za niski budżet by jakaś telewizja chciała ich transmitować :P!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sylwester w TVN

Post autor: matik »

tevon pisze:Więc proszę mi tu nie wciskać kitu, że Warszawa ma za niski budżet by jakaś telewizja chciała ich transmitować :P!
Nie wciskam tu takiego kitu - ja wyraziłem jedynie opinię, że to ja nie chciałbym, aby w Warszawie ponownie były organizowane koncerty sylwestrowe wspólnie z udziałem jakiejś telewizji. Proszę nie przeinaczać moich słów!
A poza tym o ile mi wiadomo, budżet imprezy z Warszawy wynosił 1,2 mln zł - łatwo to znaleźć w Google.
tevon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 12 sty 2014, 03:49

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tevon »

W takim razie przepraszam. Tak to jest jak się czyta posty tylko pobieżnie. :P

A czy mógłbym poznać powód takiej opinii ;)?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sylwester w TVN

Post autor: matik »

Oczywiście - jako mieszkaniec tego miasta widzę co i jak jest w mieście organizowane oraz na co są miejskie pieniądze przeznaczane i uważam, że w Warszawie wiele pieniędzy jest marnotrawionych i nawet takie 1,2 mln czy 3,6 mln zł rok wcześniej mogłyby zostać przeznaczone na inne inwestycje, zwłaszcza, że w Warszawie każdego roku jest kilka miejskich imprez sylwestrowych w różnych dzielnicach oprócz głównego koncertu. W przypadku organizacji koncertu z jakąś telewizją koszty rosną.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Sylwester w TVN

Post autor: arturoo »

Jestem ciekaw czy w tym roku TVN zorganizuje Sylwestra. Wiem, że jest jeszcze wcześnie, ale wypadało by już zacząć coś planować. Ja jestem zadowolony z ubiegłorocznej imprezy i liczę, że TVN też postawi na zabawę plenerową i w tym roku. Jedynie co mogę zaproponować, jeżeli do tej imprezy doszło to by:
- gwiazd reprezentowali różne style (pop, rock, soul, hip-hop, dance, itp.),
- miej przerw reklamowych w czasie koncertu, a najlepiej wcale (Polsat, jako stacja komercyjna 2 lata z rzędu nie przerywał swojej imprezy sylwestrowej, tj. 2011/2012 i 2012/2013)
- najlepszym rozwiązaniem była by jakaś międzynarodowa gwiazda, która by mogła wystąpić podczas tego koncertu (ja osobiście mam parę typów: Adele, Nickelback, Pitbull, czy Avicii), to by na pewno przyciągnęło by widzów,
Proponuję też by przed zorganizowaniem Sylwestra, TVN podpatrzył archiwum Polsatu, który sylwestra organizuję od lat i jakoś im to wychodzi.
I jeszcze apel do stacji TVN:
Drogi TVNie największa multimedialna scena na rynku w Krakowie, to nie wszystko, na tej scenie powinni stać jeszcze MEGA GWIAZDY
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Sylwester w TVN

Post autor: SevenUP »

Adele na Sylwestrze? Błagam, po pierwsze nie jest to popowa gwiazdka, która przyleci tu na jakiś występ, po 2. tworzy muzykę na poziomie, co z taką imprezą ma niewiele wspólnego. TVN miał niby dobry pomysł, bo postawił na duże gwiazdy ale jednak z raczej mało komercyjną muzyką. Gdyby kiedyś to puścili jako zwykły koncert to mogłoby przejść, ale problem w tym że główna widownia 31. grudnia to 50+ i dzieci, a to nie jest ani grupa która ogląda TVN, ani taka która słuchałaby Brodki czy Podsiadło. Dlatego moim zdaniem powinni sobie dać spokój z tego typu imprezami, bo Polsatu pod względem tandety i kiczu nie przebiją, a o to widowni w Sylwestra głównie chodzi.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Sylwester w TVN

Post autor: arturoo »

Zgadzam się z tobą co do Adele, faktyczne, fantazja mnie trochę poniosła, ale to nie zmienia faktu, że międzynarodowa gwiazda na Sylwestrze przyniosłaby z pewnością dużą liczbę widzów przed telewizorami- to raz. Dwa- podobno "do trzech razy sztuka", podajże w 2008 r. TVNowi się nie udało na imprezie sylwestrowej w Warszawie, w Krakowie było trochę lepiej, jeżeli nie udałoby się za trzecim razem to zgodzę się z tobą, że brnąć w to dalej nie miałoby najmniejszego sensu, ale warto zaznaczyć, że wynik ubiegłorocznego sylwestra był lepszy niż kiedy to TVN w sylwestrowe wieczory emitował filmy. W końcu zaczął się liczyć w tą noc z Polsatem i TVP.
Uważam, że warto by spróbować, choćby ten ostatni raz. Tylko lepiej wydać więcej pieniędzy na gwiazdy niż na budowę sceny.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

Organizacją tego typu imprezy raz na 6 lat nie zbuduje się solidnej marki, jaką przez ten czas w tej dziedzinie wypracowały Dwójka i TVN. Poza tym - moim zdaniem - błędem TVN-u jest to, że pochodzi do tego typu projektów, jak np. do programów talent-show, gdzie rzeczywiście oglądalność jest ważna. Oczywiście nie bez znaczenia jest fakt, że impreza stacji trochę kosztuje - ale do tego też dokładają organizatorzy - m. in. urzędy miast.

A światowe gwiazdy do Polski da się zaprosić - o czym świadczy impreza sylwestrowa na Stadionie Narodowym w Warszawie - gdzie zaproszono angielskiego piosenkarza - Johna Newmana - dziś chyba niemal cały świat śpiewa jego piosenki.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

Press.pl: 31 grudnia TVN znów pokażę swoją imprezę sylwestrową. Według Presserwisu odbędzie się ona znów w Krakowie. Biuro Reklamy TVN swoim klientom już złożyła ofertę sponsoringu (głównie przy sylwestrowej loterii SMS-owej) oraz lokowania produktu - zarówno podczas imprezy, jak i w materiałach np. do "Dzień dobry TVN", czy programu "Co za tydzień": http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... -Wroclawiu
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Sylwester w TVN

Post autor: arturoo »

Trzeciak pisze:Press.pl: 31 grudnia TVN znów pokażę swoją imprezę sylwestrową.[/url]
Ja dla mnie to super! Mimo paru zastrzeżeń jakie miałem do TVNu uważam, że powinni spróbować i postawić na jakieś gwiazdy z zagranicy a nie największą i multimedialną scenę jaka stała na krakowskim rynku. A co do gwiazd to mojej listy tych gwiazd dorzuciłbym jeszcze Maroon 5 :P
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

Chciałbym, ale będzie zbyt ciężko.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Sylwester w TVN

Post autor: felek »

Zeszłoroczny sylwester w TVN wypadł średnio, ale lepiej niż wcześniejszy. Jeśli TVN chce w tej materii konkurować z Polsatem to musi nabrać więcej wprawy - tak jak Polsat, który robi sylwestra od wielu lat.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Sylwester w TVN

Post autor: kamico7 »

Agnieszka Szulim we wczorajszych Na językach wspomniała o Sylwestrze w TVN , Powiedziała ,że być może w tym roku też będzie impreza :D
afro16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 10 lut 2014, 13:31

Re: Sylwester w TVN

Post autor: afro16 »

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Sylwester w TVN

Post autor: felek »

"Data publikacji: 27 sierpień 2014, 13:23 Data aktualizacji: 1 październik 2014, 13:23"
Szukają sponsorów i jeśli ich znajdą to wtedy będzie. A to na razie nie jest takie pewne :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości