[TVN] Warszawa - Stolica Sylwestra

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

mikuu87 pisze:Fajnie że decydują się na kolejny Sylwester:) po tamtym roku mogą co nieco poprawić. Jedyne co mi się rok temu nie podobało to to że Chylińska śpiewała tuż przed północą, nie to że ją nie lubię tylko minęła już północ na Polsacie i TVP2 już witali Nowy Rok, a na TVN Chylińska kończyła śpiewać i później szybko szybko odliczanie itd... Ogólnie byli spóźnieni o dobrą minute, niby może nic, ale jednak...
Co do wyników oglądalności TVN Sylwestra to bardzo słabo.
Zabrakło gwiazd typu Maryla Rodowicz, chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego... ;)
(Większość widzów przed telewizorami tego dnia to grupa starsza.)
mikuu87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 17 lis 2014, 02:52

Re: Sylwester w TVN

Post autor: mikuu87 »

Może i grupa starsza ale chyba bardziej ludzie oczekującej rozrywki takiej głupkowatej co się przecież dobrze sprzedaje. Niektórzy woleli Maryle niż np. Brodke lub Podsiadło, no i program był przerywany reklamami więc to swoje tez zrobiło.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

Tylko koncert Sylwestrowy, gdzie najważniejsza jest szalona zabawa, to nie koncert na festiwalu w Opolu, czy w Sopocie, gdzie ważne są doznania artystyczne. Stąd Rodowicz świetnie się wpisuje w klimat imprezy, a Bródka - niekoniecznie.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

TVN potraktował imprezę, niczym amerykańska telewizja. Pod względem artystycznym (jak na nasz kraj) wydarzenie na najwyższym poziomie, niestety polski przeciętny Kowalski to jak pokazują wyniki oglądalności widz wymagający od stacji tandety i znanej, skocznej, prostej muzyki.

Żeby nie było, nie uważam koncertu TVN za super mega artystyczną bombę. Polska to nadal kraj postkomunistyczny i zanim dojrzejemy do obecnych propozycji stacji "Nowej" minie jeszcze sporo czasu.

TVN od zawsze wyznacza trendy w naszym grajdołku, nie rozumiem krytyki ich obecnej oferty programowej i form realizacji programów. ;)
mikuu87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 17 lis 2014, 02:52

Re: Sylwester w TVN

Post autor: mikuu87 »

tomalapt pisze:TVN od zawsze wyznacza trendy w naszym grajdołku, nie rozumiem krytyki ich obecnej oferty programowej i form realizacji programów. ;)
Ja też nie rozumiem, zawsze mówili ze wszystkie formaty ściągnięte nic swojego a ostatnio nawet TVP kupuje prawa do jakiegoś programu itd.
Wracając do Sylwestra może w tym roku TVN coś w nim zmieni, dobrze by było gdyby zrezygnowali z przerywania programu reklamami, a zrobili jakieś lokowanie produktu np.
afro16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 10 lut 2014, 13:31

Re: Sylwester w TVN

Post autor: afro16 »

Niestety będą przerwy reklamowe i jak wynika z cennika dość często :(
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Nie przesadzałbym, bo mogli dać dużo więcej reklam - nie wykorzystają pełnego czasu 12 minut na godzinę. Reklamy zobaczymy:
20:35
20:40
21:16
21:22
22:03
22:42
23:21
00:30
00:57

Martwi mnie jedynie pasmo reklamowe o 21:16 - chyba będzie 15 minutowe.
mikuu87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 17 lis 2014, 02:52

Re: Sylwester w TVN

Post autor: mikuu87 »

W cenniku Polsatu tez widnieją przerwy reklamowe i to w podobnych godzinach.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

Podczas imprezy TVN zabraknie na 100% Ewy Farnej i Kamila Bednarka. :(
http://afterparty.pl/newsy_galeria.html?galg_id=8368
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

To tak nawiasem mówiąc - na razie skład Sylwestra w Polsacie nie powala, i to nie tylko w stosunku do roku ubiegłego.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

Nadchodzi pora oficjalnego ogłoszenia gwiazd Sylwestra TVN.

Moim zdaniem w tym roku powinni:
- wydłużyć czas antenowy minimum do 1:00 (ostatnia impreza trwała tylko do kilku minut po północy)
- zaprosić artystów pasujących do klimatów sylwestrowej muzyki (nie może być tak sztywno, nudno...)
scena bardzo ładna (i na tym zakończmy), miałem okazję uczestniczyć w owym wydarzeniu (totalna porażka), na telebimach zamiast widoków z kamer pokazywano wizualizacje, panował ohydny pogłos i strasznie rozchodził się wokal (czyżby "dźwiękowcy" z XF? ;p). do rzeczy
- zadbać o dźwięk
-zadbać o uczestnika koncertu (mimo że w TV wyglądało to kolorowo i genialnie), odnosiłem wrażenie jakoby uczestnicy bawiący się pod sceną jedynie przeszkadzali realizatorom (co widoczne było w późniejszych godzinach), ludzie tak zniesmaczeni jak ja po prostu opuszczali rynek.
- fajerwerki, impreza sylwestrowa bez pokazu sztucznych ogni? ;(
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

tomalapt pisze: Moim zdaniem w tym roku powinni:
- wydłużyć czas antenowy minimum do 1:00 (ostatnia impreza trwała tylko do kilku minut po północy)
Albo coś miałeś z zegarkiem nie tak, albo byłeś w UK. Impreza w zeszłym roku skończyła się prawie o 1:20 w nocy.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

Przepraszam, przepraszam to ja opuściłem rynek kilka minut po północy. Impreza faktycznie trwała dłużej... ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Camilo »

:))))

Tak a propos. Czy 1:00 albo tam 1:20 to nie jest, Waszym zdaniem, za wcześnie na zakończenie imprezy sylwestrowej? Jak ktoś czeka w domu do północy by otworzyć ruskie wino musujące i zaraz pójść spać, to może i jest OK, ale tak przynajmniej teoretycznie, to o północy wszystko powinno się dopiero rozkręcać (wszak połowa) a z tego co widzę to na ogół w telewizji jest tak, że zaczyna się już zwijać. Stąd też same godziny emisji wydają mi się jakimś niedociągnięciem już na starcie.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Sylwester w TVN

Post autor: adik1148 »

https://www.facebook.com/events/1506271006300790/

Grzegorz Hyzy pierwszym artysta sylwestra Tvn'u ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości