[TVN] Warszawa - Stolica Sylwestra

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sylwester w TVN

Post autor: r_r16 »

@tomalp - co masz na mysli mowiac ze publicznosc na rynku przeszkadzala realizatorom?

Poza tym, jak inaczej moze rozchodzic sie dzwiek na placu otoczonym budynkami? Wiadomo, ze bedzie echo i nic sie na to nie poradzi. Ja, bedac na rynku na tej samej imprezie odnioslem wrazenie bardzo pozytywne.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

Dźwięk był tragiczny, wiele imprez odbywało się na tym rynku, wiele odwiedziłem i nigdy takiego pogłosu nie słyszałem.
Osoby stojące dalej kompletnie nic nie widziały, telebimy zamiast pokazywać obraz z kamer "napierdzielały" wizualizacjami...
Jak na koncert sylwestrowy, nuda!

Sylwester TVP we Wrocławiu pod względem jakości dźwięku, przekazywaniu obrazu ze sceny widzom jest co roku o niebo lepszy. Koncert TVN miał atmosferę rodem z gali "Wiktory"...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sylwester w TVN

Post autor: r_r16 »

Moim zdaniem koncert byl bardzo dobrze zorganizowany. Przede wszystkim nie bylo tam tyle kiczu co na pozostalych imprezach. Z jednym sie jednak zgadzam - telebimy sa od tego zeby pokazywac zblizenia, a nie wizualizacje, ktore mogly byc pokazywane tylko na bimie z tylu sceny. Nadal jednak nie wiem w jaki sposob publicznosc przeszkadzala produkcji. :)
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tracer2013 »

Ciekawe czy Pan Artur Andrus wystąpi na sylwestrze TVN . Według mnie on ma bardzo dobre piosenki
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Sylwester w TVN

Post autor: michal_borkowski »

Jeden z plotkarskich portali (może są też inne źródła) informuje, że Sylwestra w TVN poprowadzą Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, pytanie, czy jeszcze ktoś do nich dołączy.
To tylko moje skromne zdanie
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

http://afterparty.pl/newsy_artykul,20818.html

To jest chyba jakaś kpina? Informacją tą jako wierny widz i fan TVN zostałem obrażony...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Camilo »

Proponuję jeszcze Magdę Gessler...
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Sylwester w TVN

Post autor: arturoo »

chyba to są jakieś żarty. Z całym szacunkiem do Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana ale ja tego nie widzę. Ona chyba wejdzie na scenę z białą rękawiczką :P Wyczuwam większą klapę niż rok temu
afro16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 10 lut 2014, 13:31

Re: Sylwester w TVN

Post autor: afro16 »

http://satelitarne.tv/nc-plus/item/1238 ... 2014-z-tvn

no szczerze mówiąc to niezbyt ciekawie się zapowiada :/
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

Nie dyskutuje sie o gustach, moim zdaniem dobor gwiazd prawie idealny. Niestety przewiduje slaba oglodalnosc, brakuje tutaj tandetnego wokalisty dla "ciemnogrodu". TVNie moj drogi, super!
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Sylwester w TVN

Post autor: SevenUP »

A Feel i IRA to co ;p?
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

SevenUP pisze:A Feel i IRA to co ;p?
Porównując to do gwiazd konkurencji, TVN trzyma poziom. Zaskakująca jest tylko bardzo skromna liczba gwiazd tegorocznego sylwestra w Krakowie.

Są już emitowane jakieś spoty w TV? Chyba czas najwyższy.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

A więc już jest...
Tak tragicznego spotu promującego sylwestra jeszcze nigdy nie widziałem, bez żadnego pomysłu.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Greg Haus »

Rzeczywiście porównując sceny Wrocławia i Gdyni - tvn'owska w moim odczuciu słaba
http://lovekrakow.pl/aktualnosci/krolew ... _7748.html
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

Trzeba będzie zobaczyć jak scena będzie prezentować się przy grze świateł - no i co ważne - na ekranie telewizora. Choć fakt faktem, że w stosunku do tego, co szykują Dwójka i Polsat - rzeczywiście impreza TVN-u na razie czterech liter nie rwie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości