[TVN] Sport i Pogoda

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Sport i Pogoda

Post autor: JacanTVN24 »

Adrian ;P pisze:Rzeczywiście końcówka pogody wyglądała aż śmiesznie :shock: Zero lotów kamery itd. to kompletna pomyłka.. Takie brak przestrzeni... Klaustrofobii można dostać :P
No ale tak troszkę dziwnie oglądało mi się tę pogodę. Tu muzyka z pogody na koniec bez lotu kamery... troszkę odmiennie ale ciekawie.
monetowy_chlopak

Re: Sport i Pogoda

Post autor: monetowy_chlopak »

O ile cała praktycznie pogda łądnie doś wygląda - te mapy to sam pcozątek czyli tło faktowskie jest szpetne. Nie ursza się jets ciemne i poprostu nie pasuje do blue box'a. Nie podoba mi się. Sport to porażka kompletna - bez komentarza. Zgadzam się z opiniami, że jest to powrót do niszoście stacji :!: :!: :!: :!: Wsyd jednym słowem. pogoda to już normalnie wyglądała by lepiej jakby nie było wogóle widoku na prowadzęcego tylko same gadanie z mapami. Podobnei sport. Może w ogóle z niego zrezygnujemy sokoro jest z blue boxa :?: I wygląda to okropnie :?: I kto tu mówi, że nie zmienił się sport. Wcześniej poddczas sportu były fajne wloty grafiki z informacjami teraz tylko się tak poprostu pojawiają i to be tego fajnego tła odróżniającego informację od pozstałego tła sportu! Te informacje są mało wyraźne i również tło nieruchome! To kpina już lepiej jest w TVP1 i TVP2!
michnik101
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: niedziela 23 mar 2008, 18:07

Re: Sport i Pogoda

Post autor: michnik101 »

jezarekd pisze:kto tu mówi, że nie zmienił się sport. Wcześniej poddczas sportu były fajne wloty grafiki z informacjami teraz tylko się tak poprostu pojawiają i to be tego fajnego tła odróżniającego informację od pozstałego tła sportu! Te informacje są mało wyraźne i również tło nieruchome! To kpina już lepiej jest w TVP1 i TVP2!
Moim zdaniem akurat to czy grafika pojawia się w taki czy inny sposób i czy jest na takim czy innym tle, ma najmniejsze znaczenie...najbardziej wyraźne i drażniące było, jak już ktoś napisał, oświetlenie, które uwidacznia bardzo kontury prowadzących, przez co całość wygląda fatalnie.
monetowy_chlopak

Re: Sport i Pogoda

Post autor: monetowy_chlopak »

Te obrysowanie to cecha Blue boxa. PRzy tym sposobie tworzenia programó takie coś zawsze jest!
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sport i Pogoda

Post autor: pop »

Dziś po "Faktach po Faktach" zdążyłem jeszcze zobaczyć końcówkę pogody w TVN. W serwisach TVN24, CNBC Biznes, nSport sytuacja z zakończeniem programu jest podobna jak w pogodzie po "Faktach", ale tam prezenter, który jest przy stole, może spojrzeć w dół, zacząć układać kartki, czy odwrócić się w bok. W pogodzie TVN wygląda to beznadziejnie. Paradoks tej sytuacji zauważył dziś nawet Zubilewicz, który powiedział z ironią, by teraz - na koniec prognozy - widzowie posłuchali muzyczki [z czołówki], a on oczywiście stał w miejscu.

Zastanawiam się dlaczego prezenter pogody po "Faktach" nie może "zejść" z ekranu, jak np. Jacek Pałasiński kiedy żegna - co prawda przed ekranem tylnoprojekcyjnym - widzów "Dnia na żywo"...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Sport i Pogoda

Post autor: JacanTVN24 »

POpieram pisze:Dziś po "Faktach po Faktach" zdążyłem jeszcze zobaczyć końcówkę pogody w TVN. W serwisach TVN24, CNBC Biznes, nSport sytuacja z zakończeniem programu jest podobna jak w pogodzie po "Faktach", ale tam prezenter, który jest przy stole, może spojrzeć w dół, zacząć układać kartki, czy odwrócić się w bok. W pogodzie TVN wygląda to beznadziejnie. Paradoks tej sytuacji zauważył dziś nawet Zubilewicz, który powiedział z ironią, by teraz - na koniec prognozy - widzowie posłuchali muzyczki [z czołówki], a on oczywiście stał w miejscu.

Zastanawiam się dlaczego prezenter pogody po "Faktach" nie może "zejść" z ekranu, jak np. Jacek Pałasiński kiedy żegna - co prawda przed ekranem tylnoprojekcyjnym - widzów "Dnia na żywo"...
Bo widocznie nie mogą, a jeśli nie mają przymusu stania tam jak kołek i machania jak Zubilewicz w międzyczasie zachęcając do słuchania czołówki z pogody :P to i tak nie zejdą bo to nie estetycznie wygląda... w "starej pogodzie jeszcze rozumiem, lot kamery, ekran tylno projekcyjny w całej krasie a tu blue box i nie można nigdzie iść :brawa: . Takie sytuacje są najśmieszniejsze
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Sport i Pogoda

Post autor: adner »

Wygląda to conajmniej idiotycznie... Nie mogliby tych Faktów po Faktach z jakiegoś innego studia robić? :/
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sport i Pogoda

Post autor: pop »

adner pisze:Nie mogliby tych Faktów po Faktach z jakiegoś innego studia robić? :/
:hahaha:

Pisałeś to na poważnie :D ?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Sport i Pogoda

Post autor: adner »

Tak, pisałem to na poważnie, bo teraz Pogoda i Sport wyglądają jakby to była Superstacja, a nie TVN.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sport i Pogoda

Post autor: pop »

Ale "Fakty po Faktach" wyglądają tak jakby to był TVN. :D

Jeśli piszesz to... na poważnie, to idź już spać - późno jest. :spiewa: :lol2:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Sport i Pogoda

Post autor: adner »

Może ja pójdę spać, za to ty powinieneś się wziąć za porządną, całonocną lekturę książki pod tytułem "Vademecum Kultury".
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sport i Pogoda

Post autor: pop »

Wybacz, mi już nic nie pomoże. :lol2: :lol:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sport i Pogoda

Post autor: r_r16 »

Jak to sobie adner wyobrażasz? Że prowadzący zaraz po zakończeniu Faktów będzie biegł do innego studia, a za nim kamerzysta i w innym studiu, zdyszany, powita widzów TVN24? :lol:
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Re: Sport i Pogoda

Post autor: MACIEK23 »

Nie rozumiem jednej rzeczy. Co do sportu to nie wiem czy zdałoby to egzamin, ale przecież prognozę pogody można nagrać w normalnych warunkach przed "Faktami". Czy na prawdę tak ważne jest to, żeby była emitowano na żywo? :P
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Sport i Pogoda

Post autor: JacanTVN24 »

r_r16 pisze:Jak to sobie adner wyobrażasz? Że prowadzący zaraz po zakończeniu Faktów będzie biegł do innego studia, a za nim kamerzysta i w innym studiu, zdyszany, powita widzów TVN24? :lol:
HAHA :hahaha: wyobrażam sobie to, ten lot z górnej kamery która pokazuje biegnącego Durczoka z newsroomu do innego studia a za nim chłopa ze steadycam'em a w tym czasie plansza na ekranach Fakty po Faktach za (i tu odliczanie) przepraszamy za usterki ale prowadzący musi dobiec do studia. I nagle lot kamery jak Kamil dobiega do stanowiska zdyszany i mówi: To Fakty po Faktach zapraszam państwa i przepraszam ale biegłem i jestem zdyszany...:hahaha:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości