[TVN] Sport i Pogoda

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

[TVN] Sport i Pogoda

Post autor: doktorfaustus1 »

Ju¿ wczoraj mia³em napisaÌ kilka s³ów na ten temat, ale jakoœ nie by³o czasu... wiêcej dzisiaj pozwolê sobie dokon¹Ì oceny jednego z programów emitowanych przez stacje TVN

Otó¿ mia³em ostatnio okazjê trafiÌ na serwis sportowy tu¿ po g³ównym wydaniu Faktów. (Tak, wiem, za³o¿y³em ju¿ tutaj podobny teamat - ocena serwisów sportowych w polskich satacjach telewizyjnych, ale ten ma dotyczyÌ tylko TVN :twisted: :twisted: ) Od razu zacz¹³em ¿a³owaÌ, ¿e w pobli¿u nie ma pilota od telewizora. Z niewyraŸnym, wrêcz kwaœnym uœmiechem przywita³a mnie Claudia Carlos:

Claudia Carlos, Sport, witam paĂąstwa! coÂś w tym stylu i nastĂŞpnie a od osiemnastej piĂŞĂŞĂŞĂŞĂŞĂŞĂŞĂŞtnaÂście trwa jedyny tego dnia mecz.....

Có¿ pani w podstawówce zawsze mi powtarza³a, ¿e nie nale¿y rozpoczyn¹Ì zdania spójnikami I, A, O. Równie¿ owe piêtnaœcie napisa³em celowo w taki sposób, poniewa¿ mniej wiêcej tak powiedzia³a to s³owo pani C.C Nastêpnie pojawi³y siê jakieœ plansze z wynikami meczó, póŸùiej kilkusekundowy materia³ o Tour de Pologne - oczywiœce zdjêcia niczym z amatorskiej kamery ustawionej na mecie - w tle wielkie logo TVP1 :twisted: :twisted: Cóz, po raz kolejny widzimy przyk³ady sk¹pstwa TVN-u - po co kupowaÌ zdjêcia, zw³aszcza te z imprez sportowych, które s¹ przecie¿ jednymi z najdro¿szych. Pó¿niej pojawi³ siê jakiœ materia³ o turnieju tenisowym. Okaza³o siê, zê by³ ostanim. Ca³oœ trwa³a nieca³e trzy minuty i poziomem wykonania przypomina³a serwisy TV Trwam.
Konkluzje
Prezenterka nieciekawa, brzydko ubrana, z uœmiechem jak po cytrynie. Materia³y kiepskie, krótkie, nudne. Nowa czo³ówka (od muzyki bol¹ uszy), wystrój studia stary.
Oj, nawet Polast ma lepszy serwis sportowy. O TVP nie mówiê, bo jak na razie to oni wyznaczaj¹ standardy programów informacyjnych o sporcie. Có¿ dawny szef sportu TVP - Robert Wicrowski, odpowiadaj¹cy obecnie za sport w TVN poniós³ jedn¹ z najwiêkszych pora¿ek - po kilkunastu miesiacach pracy wci¹¿ nie widaÌ rezultatów.

PS JuÂż siĂŞ nie dziwiĂŞ, Âże producent taniej wody toaletowej dla mĂŞÂżczyzn (ok 4 zÂł) moÂże wykupiĂŚ sobie pasmo reklamowe przed Sportem po Faktach - pewnie naleÂży do najtaĂąszych w caÂłej ramĂłwce TVN.

PPS czy moÂże ktoÂś zna adresy stron z dokÂładnymi wynikami ogladalnoÂści - chciaÂłbym zrobiĂŚ maÂłe zestawienie ogladalnoÂści sportu w TVN z innym programami tejÂże stacji.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Zgadza siĂŞ sport w TVN jest za krĂłtki, ja oglÂądam wszystko co leci po Faktach czekajÂąc na UwagĂŞ!, ale jeÂżeli chodzi o sport to zawsze oglÂądam sportowe podsumowanie dnia w TVN24. Od 20 sierpnia miaÂły byĂŚ pokazywane bramki z naszej Ekstraklasy na antenie TVN24 i TVN, a do dziÂś tego nie ma :( , chĂŞtnie zobaczylabym jak Wislacy sobie strzelajÂą, miaÂł byc magazyn pilkarski i teÂż go nie ma :( . KtoÂś powinien siĂŞ porzÂądnie za to zabraĂŚ.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Wyniki oglÂądalnoÂści "faktĂłw sportowych" doktorze znajdziesz na stronie TVN.pl
OgladalnoœÌ - Patrz tabela: 'pozosta³e programy'.
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

O kurcze - taki kiepski program na szĂłstej pozycji w rankingu!!!!! RĂŞcĂŞ opadajÂą z szelestem :evil:

PS jak zwykle dane dostarcza AGB - metoda faworyzujÂąca TVN
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ma wysok¹ ogl¹dalnoœÌ, poniewa¿ po Faktach ludzie czekaj¹ na pogodê i uwagê.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Raczej nie czekaj¹ tylko w³¹czaj¹ na TVP1 lub Polsat. Pogoda ma jeszcze ni¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ ni¿ Sport. S³upek ogl¹dalnoœci roœnie dopiero, kiedy na antenie TVN pojawia siê Uwaga. ¯aden z tych progroamów nie potrafi zatrzymaÌ widzów - maj¹ mniejsz¹ ogl¹dalnoœÌ zarówno od Faktów jak i Uwagi.

PS trochĂŞ stare dane zamieszczajÂą na tej stronie - mamy juÂż poÂłowĂŞ wrzeÂśnia, a tam ciÂągle sierpieĂą.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A ja znowu zafundowa³em sobie rozrywkê dzisiajeszego wiczora. W oczekiwaniu na g³ówne wydanie Wiadomoœci o 19.30 (zreszt¹ nie muszê nikomu przypominaÌ pory emisji - jak powiedzia³ kiedys Durczok 19.30 to najbardziej znana godizna w Polsce) na chwilê w³¹czy³em na TVN - trafi³em na pocz¹tek serwisu sportowego. I od razu niepsodzianka - pani Carlos wyst¹pi³a w dziwnej marynarce - raz kojarzy³a mi siê z obrazami Pabla Picassa, innym razem sprawia³a wra¿enie czarnobia³ej plamy. Có¿ podobno o gustach siê nie dyskutuje, ale TVN nie dorobi³ siê jeszcze ludzi zajmuj¹cych siê wygl¹dem prezenterów i dziennikarzy na wizji. Makija¿ to jeszcze nie wszytko.....
Ale nie tylko strĂłj pani C.C daÂł mi do myÂślenia. "DYNAMICZNE" zdania (to ma byĂŚ ironia), muzyka oraz grafika sprawiÂły, Âże czuÂłem sie jakbym sÂłuchaÂł Radia Maryja - a teraz kochana rodzino radia otĂłwĂłrzy modlitewniki na stronie 445 i pomĂłdlmy siĂŞ w intencji radia i jego zaÂłoÂżyciela ojca Dyrektora: ZdrowaÂś Maryjo..."

To nie ¿art - w taki sposób w grunice rzeczy sympatyczna pani Claudia prezentowa³a jakies wyniki i tabele Oczywiœcie ca³y serwis trwa³ nieca³e 2 i pó³ minuty a o jego zawartoœci szkoda wogóle mówiÌ.

Porównuj¹c sport po Faktach z programami sportowymi po Panoramie (o 22.00), Informacjach, Dzinniku TV4 i w TVP3 (o 21.10) stwierdzam, ¿e TVN posiada najgorszy serewis sportowy. Z drugiej strony dziwi mnie to, ze np lepsze sewisy sportowe emituje TVN24. O TVP1 nie piszê - jak narazie to serwis po Wiadomoœciach nadaje tempo temu wyœcigowi i wci¹¿ pozostaj g³ównym rozdaj¹cym. Dynamiczny - z dobra opraw¹, œwitenymi prezenterami i wyczerpuj¹c¹ informacj¹... TVN mo¿e rywalizowaÌ jedynie z TV TRWAM.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Doktorku masz 100% racji. Serwisy sportowe tvn-u to caÂłkowite dno i nie wiem dlaczego nikt tego tam niezauwaÂżyÂł ale widaĂŚ, Âże panuje tam Âślepota wrzeogarniajÂąca. O ich upoÂśledzeniu juÂż nie muszĂŞ pisaĂŚ bo ty doktorku wiesz jaki poziom oni prezentujÂą. :twisted:
W TVP mam wyczerpujÂący, merytoryczny przekaz a w tvn 2 minuty suchych informacji a pani Carlos sobÂą calkowicie nic nie prezentuje. KaÂżdy by potrafiÂł powiedzieĂŚ dwa krĂłtkie zdania i napewno niejeden zrobiÂłby to o wiele lepiej.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

CieszĂŞ siĂŞ, Âże nie tylko ja mam takie zdanie. Walter zaoszczĂŞdziÂłby duÂżo pieniĂŞdzy rezygnujÂąc z serwisu sportowego. Skoro zrezygnowaÂł z FaktĂłw Wieczornych, to moÂże ukÂładajÂąc ramĂłwkĂŞ na kolejny sezon pĂłjdzie po roozum do gÂłowy i nie bĂŞdzie juÂż epatowaÂł takim kiczem. ZaoszczĂŞdzi na pensjach, obsÂłudze studia i prawach to zdjĂŞc z imprez sportowych. Obrazek
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Co jest??? Nikt nie stanie w obronie ukochanej stacji? Gdzie jest Wasz zapa³, duch bojowy, chêÌ zemsty i krwawego odwetu??!! Oj mi³oœnicy TVN-u nie potraficie stan¹Ì w obronie krzywdzoenj stacji? Czemu £ukasz nie wytoczy³ dzia³ i nie rozpocz¹³ jeszcze zmasowanego ataku???!!!
To ja siedzê przed komputerem, tracê piêÌ minut mojego ¿ycia (bardzo cenne!!!) aby opluÌ TVN i ca³¹ zgrajê a tutaj nikt nie ma ochoty do dyskusji?!! Có¿, mo¿e ju¿ wiecie, ze nie ma tam czego broniÌ. :twisted: :twisted: :twisted:
wzorem ÂŁulasza - teraz nie przepuszczĂŞ TVN Âżadnej wpadki :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Wogóle "dzia³ sportowy" TVNowi nie wyszed³... Mam nadzieje ¿e to siê KIEDYŒ poprawi bo relacje TVNu z meczów, np. Wis³y i Realu... có¿, komentatorzy chyba nie zabardzo znali siê na pi³ce, przynudzali, zbyt d³ugie by³y przerwy w "monologu" i ³atwo mozna by³o zasn¹Ì....
Dobrze ¿e mo¿na wy³¹czyc dzwiêk w TV bo mo¿na siê przez nich nerwicy nabawiÌ... :? :? :? :?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

doktorfaustus1 pisze:wzorem ÂŁulasza - teraz nie przepuszczĂŞ TVN Âżadnej wpadki :twisted:
no i dobrze, trzeba troche oÂżywic dyskusjĂŞ, czekam na jakies ciekawe wymiany zdan pomiĂŞdzy Bratem MiÂłosierdzia a ÂŁulaszem :D :D :D :D :D :D :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Doktorfaustus1 (vel Brat miÂłosierdzia) zawsze gotowy jest do dsykusji, ale druga strona jeszcze nie. MoÂże zbiera szyki? Ewetualnie obmyÂśla strategiĂŞ lub opuÂściÂła pole bitwy. WidzĂŞ, Âże wygrywam walkowerem :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

czekamy na dzisiejsze wydanie sportu po Faktach, wtedy podyskutujemy :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hmm, musiaÂłbym zrezygnowaĂŚ z koĂącĂłwki GumisiĂłw....
Ok niech bĂŞdzie, dzisiaj teÂż poprawiĂŞ sobie nastrĂłj oglÂądajÂąc popisy stacji TVN :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości