[TVN] Sport i Pogoda

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sport i Pogoda

Post autor: pop »

r_r16 pisze:Nie przesadzam
Skądże...
r_r16 pisze:Na pewno musiał odczuć jakąś różnicę, gdy po kilku latach prowadzenia Sportu sprzed ekranu serwis przeniósł się na blue box'a.
Rozumiem - dziesięć, no, może trochę mniej lat, ale to są co najwyżej dwa lata, jeśli nawet nie mniej. :uhh:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sport i Pogoda

Post autor: r_r16 »

POpieram pisze:
r_r16 pisze:Nie przesadzam
Skądże...
To Twoje zdanie. Dwa lata to wystarczająco dużo czasu. Choć jestem przekonany, że to nawet więcej. Poza tym jak można nie odczuć różnicy, gdy raz widzi się całe studio, kadrowania, przemieszczanie się prezentera na końcu, pokazanie dużej części studia, a dzień później jedynie prezentera, stolik i niebieską plamę za nimi. Rzeczywiście - żadna różnica... :|
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

To ja mam inne pytanie:

Jakiego przeciętnego telewidza interesuje, czy po serwisie sportowym jest odjazd kamery czy nie? Kogo interesuje, czy pogoda jest z blue-boxa? Mi się wydaje, że te miliony ludzi oglądają Pogodę, żeby poznać pogodę na jutro.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sport i Pogoda

Post autor: pop »

Właśnie próbuję to jemu wytłumaczyć, ale r_r16 sądzi, że to przecież jest widoczne na pierwszy rzut oka dla wszystkich. Nie. Prawie dla nikogo.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sport i Pogoda

Post autor: r_r16 »

To skoro to, że program jest nadawany z blue box'a czy ze studia nikogo nie interesuje to idźmy dalej - nadawajmy Fakty z blue box'a. :lol: A poza tym D00 - mówię cały czas o Sporcie.

A co do dzisiejszej Pogody - Maja po przedstawieniu prognozy na najbliższe dni już chciała iść, ale za chwilę się zorientowała i wróciła miejsce, czekając na zakończenie serwisu. Taki nawyk jeszcze ze studia chyba. :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Sport i Pogoda

Post autor: sybic »

Dziś pogodę prezentowała Maja i pod koniec z przyzwyczajenia chciała zejść ze sceny... ale zaraz się powstrzymała. No widać, że i ona nie może się przyzwyczaić ;)
michnik101
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: niedziela 23 mar 2008, 18:07

Re: Sport i Pogoda

Post autor: michnik101 »

sybic pisze:Dziś pogodę prezentowała Maja i pod koniec z przyzwyczajenia chciała zejść ze sceny... ale zaraz się powstrzymała. No widać, że i ona nie może się przyzwyczaić ;)
No ;) Nie wiedziała co ze sobą zrobić...wygląda to bez sensu z lekka...
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Sport i Pogoda

Post autor: ~ »

michnik101 pisze:wygląda to bez sensu z lekka...
Nom, takie stanie na wprost do kamery i wymuszony uśmiech :/ Już mogliby zrobić jakąś planszę na zakończenie, żeby muzyka była i napisy.
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re:

Post autor: JacanTVN24 »

D00 pisze:To ja mam inne pytanie:

Jakiego przeciętnego telewidza interesuje, czy po serwisie sportowym jest odjazd kamery czy nie? Kogo interesuje, czy pogoda jest z blue-boxa? Mi się wydaje, że te miliony ludzi oglądają Pogodę, żeby poznać pogodę na jutro.
To ja ci odpowiadam. Po to jest to forum żeby debatować spekulować itp. o tym. Jeśli interesuje Cię TYLKO sport i pogoda to uważam że powinieneś się przełączyc na TV Puls albo TVP1 :spiewa:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sport i Pogoda

Post autor: pop »

sybic, mam nadzieję, że to nagrałeś. Chętnie zobaczę. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Sport i Pogoda

Post autor: sybic »

POpieram pisze:sybic, mam nadzieję, że to nagrałeś. Chętnie zobaczę. :D
a bardzo proszę :)
Obrazek
http://s1.qshare.com/get/194493/Maja_20 ... N.avi.html
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Re:

Post autor: D00 »

JacanTVN24 pisze:To ja ci odpowiadam. Po to jest to forum żeby debatować spekulować itp. o tym. Jeśli interesuje Cię TYLKO sport i pogoda to uważam że powinieneś się przełączyc na TV Puls albo TVP1 :spiewa:
Oho. Nie powiedziałem, że interesuje mnie tylko sport i pogoda, tylko powiedziałem, że przeciętną osobę, która chce na przykład poznać pogodę na czwartek nie interesuje, czy ktoś stoi przed blue-boxem, czy przed ekranem. Poza tym, dlaczego powinienem przełączyć się na TV Puls albo TVP1?
michnik101
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: niedziela 23 mar 2008, 18:07

Re: Re:

Post autor: michnik101 »

D00 pisze: Oho. Nie powiedziałem, że interesuje mnie tylko sport i pogoda, tylko powiedziałem, że przeciętną osobę, która chce na przykład poznać pogodę na czwartek nie interesuje, czy ktoś stoi przed blue-boxem, czy przed ekranem.
Generalnie to prawda...przecież pogoda z blue-box`a będzie taka sama jak ta sprzed ekranu ;) ale ja jednak myślę, że spora część widzów zauważyła tą zmianę - tk mi się bynajmniej wydaje.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sport i Pogoda

Post autor: Adrian ;P »

Rzeczywiście końcówka pogody wyglądała aż śmiesznie :shock: Zero lotów kamery itd. to kompletna pomyłka.. Takie brak przestrzeni... Klaustrofobii można dostać :P
dude007
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 30 kwie 2008, 08:04
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sport i Pogoda

Post autor: dude007 »

Ja uważam ze są nie potrzebnie oswietlani w blue box'ie od góry
Wygladaja jakby byli wycięci !! :x
TVP - totalna video porażka
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości