[TVN] Sport i Pogoda

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis po raz pierwszy od tygodnia obejzalem pogode na TVN i zauwazylem kolejne zmiany teraz mapy dla Polski rowniez pokazywane sa na ekranie tylnoprojekcyjnym.Nie wiem czy tak bylo juz wczesniej ale jak dlamnie to dobry pomysl. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak jest tylko, gdy pogodĂŞ prowadzi Omenaa. :lol: Podobnioe jest w TVN Meteo. Gdy jest Omenka, to mapy nie znikajÂą. Tylko, Âże w TVN Meteo to trrzeba siĂŞ dobrze przyglÂądaĂŚ, zeby temperaturĂŞ i deszcz dostrzec. :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Tak jest tylko, gdy pogodĂŞ prowadzi Omenaa. :lol:
Ciekawe dlaczego tylko jak ona prowadzi tak jest :roll: :> dzis prowadzil Wasilewski i nie bylo map dla Polski na ekranie tylnoprojekcyjnym a przeciez to tak fajniej wyglada niz te plansze. :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Jasne... :x A Omena zastawia mi swoim czteremali literami pogodĂŞ dla mojego regionu :x :mad: Jak fajnie :x BOMBA :!: :x :evil:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

no to wspó³czuje, ja mam to szczêœcie, ¿e pogody dla Pomorza mi jeszcze nigdy nieza³onili:):)
Wróciłem!!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Dziœ pogodê prowadzi³a Omena :shock: có¿ to siê sta³o?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczoraj Zubilewicz dzis ona :? w ogole teraz nie wiadomo kto bedzie np jutro prowadzil :? :? chyba ze ktos zapowie sie na jutro to wiemy :]
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

:: Kamil pisze:Dziœ pogodê prowadzi³a Omena :shock: có¿ to siê sta³o?
TeÂż siĂŞ zastanawiam. :? MiaÂł byĂŚ tylko w weekndy (ale dla mnie to i tak za duÂżo), a tu proszĂŞ... :shock: Nie wiem co siĂŞ dzieje :!: Oby to byÂł pierwszy i ostatni raz z tym wystĂŞpem w tygodniu :!:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W pogodzie juz na stale chyba bedzie plansza z warunkami na drodze :roll: Bo ja juz dzis 2 raz widzialem :roll: No i uwazam ze to dobry pomysl tak jest na polszmacie i na TVP wiec czemu nie na TVN :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:W pogodzie juz na stale chyba bedzie plansza z warunkami na drodze :roll: Bo ja juz dzis 2 raz widzialem :roll: No i uwazam ze to dobry pomysl tak jest na polszmacie i na TVP wiec czemu nie na TVN :D
Tymbardziej Âże jest ona sponsorowana przez producenta opon Obrazek. Kaska, kaska...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:Tymbardziej Âże jest ona sponsorowana przez producenta opon Obrazek. Kaska, kaska...
Tam pisze "Partnerem serwisu jest Obrazek. :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Tam pisze "Partnerem serwisu jest Obrazek. :wink:
Nie waÂżne jak pisze... WaÂżne Âże chodzi o kasĂŞ.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ja lubi³am jak pogoda w TVN by³a sponsorowana przez CASTORAMÊ. Fajne by³y te reklamy :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis byla Omena i jak zwykle mapy dla Polski byly na ekranie tylnoprojekcyjnym. Ale dzis nie stala w jednym miejscu tylko chodzila z jednej strony na druga, zaslaniajac swoimi czterema literami raz Wroclaw raz Reszow :lol: :lol: :lol: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Pogoda w jej wydaniu jest tragiczna! Ona myÂśli tylko o seksie i robi wszystko, Âżeby do pogody wkrĂŞciĂŚ erotyczne podteksty :!: :!: :evil: :x :x :x To chore :!: JuÂż nie wspominajÂąc o tym, Âże zasÂłania mapy, Âłazi caÂły czas przez co nie mogĂŞ sie skupiĂŚ, mĂłwi niewyraÂźnie, cicho i w duÂżym stopniu bezsensownie, merytoryka jest do kitu, ma zielone pojĂŞcie o tym, co mĂłwi (zjawiskach pogodowych) oraz przedstawia siĂŞ po przydÂługim wstepie :!: To jest okropne :!: :x
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości