Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

Zapomniałem dopisać.
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

KOLEJNY DZIEŃ GRUDNIA W TVN FABUŁA

10\12
16:00 - Złoty kompas
18:25 - Elf
21:00 - Oczy węża
23:10 - Akademia Policyjna 6: Operacja Chaos
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

Spoko! Myślałem że nie napisałeś bo się zmieniły prawa swoją drogą, fajnie że napisałeś te filmy że, ci się chciało :

co to drugiego weekendu grudnia w TVN FABUŁA słaby :P liczyłem mimo wszystko na Gwiezdne Wojny ale coś mi się zdaje że albo zobaczymy je dopiero w styczniowe niedziele albo na wiosnę lub teraz wakacje z Gwiezdną sagą, mając na uwadze że po raz pierwszy od 6 lat nie będzie wakacji z Potterem a będzie zima. Najpewniej też LOTR ze zimówki przejdzie na aurę wiosenną bądz wakacyjną również.

Z wakacjami z Gwiezdnymi Wojnami nie jest takim złym pomysłem :) co 2 tygodnie a VII w otwartej TV w ostatni dzień wakacji
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

KOLEJNE DNI GRUDNIA W TVN FABUŁA

11\12
16:25 - Głupi i głupszy
18:40 - Rewolwer i melonik
21:00 - Con Air: lot skazańców
23:25 - Kobiety pragną bardziej

12\12
17:55 - Flicka
21:00 - Egzekutor
23:10 - Oszukać przeznaczenie 3

13\12
17:45 - Śnięty Mikołaj
21:00 - Nagłe zdarzenie
23:30 - Sylwester w Nowym Jorku

14\12
17:55 - High School Musical
21:00 - Epidemia
23:45 - Egzekutor

15\12
17:30 - Przygoda na Alasce
21:00 - Specjalista
23:25 - Oczy węża

16\12
16:00 - Rok bez Mikołaja
17:50 - Baśń z tysiąc i drugiej nocy
21:00 - The Mexican
23:40 - Con Air: lot skazańców
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

Czy mi się wydaje czy TVN Fabuła skacze z "Oszukaj Przeznaczenie"? nie dawno chyba była 5 część albo coś pokręciłem... a teraz jest 3 część?
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

W TVN Fabuła dotychczas była tylko trzecia i piąta część cyklu "Oszukać przeznaczenie".
Half-Blood Princess
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: środa 30 lis 2016, 12:40

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Half-Blood Princess »

Katniss14 pisze:Spoko! Myślałem że nie napisałeś bo się zmieniły prawa swoją drogą, fajnie że napisałeś te filmy że, ci się chciało :

co to drugiego weekendu grudnia w TVN FABUŁA słaby :P liczyłem mimo wszystko na Gwiezdne Wojny ale coś mi się zdaje że albo zobaczymy je dopiero w styczniowe niedziele albo na wiosnę lub teraz wakacje z Gwiezdną sagą, mając na uwadze że po raz pierwszy od 6 lat nie będzie wakacji z Potterem a będzie zima. Najpewniej też LOTR ze zimówki przejdzie na aurę wiosenną bądz wakacyjną również.

Z wakacjami z Gwiezdnymi Wojnami nie jest takim złym pomysłem :) co 2 tygodnie a VII w otwartej TV w ostatni dzień wakacji
No way!!! Wakacje bez Harry'ego Pottera to jak święta bez Kevina!!! HP ma być w wakacje na TVN i już!!! Do tego niech puszczą jeszcze go na TVN7. Był w wakacje na TVN, potem na TVN Fabuła, to teraz kolej na TVN7. Tak było w poprzednim roku.
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

Nie zrozumiałaś ;) po pierwsze po co robić wakacje z Potterem w 2017 skoro będzie zima z Potterem w TVN. Ja nam nadzieję że teraz TVN da wakacje z Star Wars... Lubię Pottera ale nie chcę powtórki Kevina... Wakacje z SW to by było coś wspaniałego i nowego! Poza tym zbiegiem czasu uważam że Pottera da się oglądać tylko pierwsze 3 części i 2 ostatnie...
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

KOLEJNY DZIEŃ GRUDNIA W TVN FABUŁA

17\12
16:45 - Śnięty Mikołaj
18:50 - Dżungla
21:00 - Od kołyski aż po grób
23:10 - Nagłe zdarzenie
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

KOLEJNE DNI GRUDNIA W TVN FABUŁA

18\12
16:05 - Przygoda na Alasce
18:25 - Zakręcony piątek
21:00 - Non-Stop
23:15 - Epidemia

19\12
17:45 - Baśń z tysiąc drugiej nocy
21:00 - Pula śmierci
23:05 - Specjalista

20\12
17:50 - Lassie
21:00 - Snowpiercer: Arka przyszłości
23:40 - Pula śmierci

21\12
18:10 - Rok bez Mikołaja
21:00 - Wygrać ze śmiercią
23:10 - Zakręcony piątek

22\12
17:30 - Piramida strachu
21:00 - Operacja Argo
23:30 - Od kołyski aż po grób

23\12
15:55 - Dżungla
17:45 - Vinci
21:00 - Człowiek-demolka
23:30 - Non-Stop
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

Mogłeś od razu podać na 24-26 grudnia. Bo już jest znana dla TVN FABUŁA
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ertu_7_7
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 248
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:32

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: ertu_7_7 »

Ja takich źródeł nie posiadam. Jak znalazłeś to napisz.
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

24-26 grudnia 2016 w TVN Fabuła


24.12
16:30 Madagaskar
18:10 Miłość, szmaragd i krokodyl (do 20:30) 21:00 Poznaj mojego tatę
23:15 Arka przyszłości


25.12
16:00 Piramida strachu
18:20 Klejnot Nilu (do 20:30)
21:00 Poznaj moich rodziców
23:25 Alicja w krainie czarów

26.12
18:10 Madagaskar (do 19:55)
21:00 Jak stracić chłopaka w 10 dni
23:30 Miłość, szmaragd i krokodyl
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: matik »

GRUDZIEŃ 2016 (27.12-31.12) | TVN FABUŁA

Książę i ja III: Królewski miesiąc miodowy / Przeczucie / Oszukać przeznaczenie V / Przygoda z pandą / Raport mniejszości / Poznaj mojego tatę / Przypadkowy mąż / Zimne światło dnia / Klejnot Nilu / Jak wytresować smoka / Moje wielkie greckie wesele / Poznaj moich rodziców / Miś Yogi / Alicja w Krainie Czarów / Licencja na miłość / Jak stracić chłopaka w 10 dni



STYCZEŃ 2017 | TVN FABUŁA

Jak wytresować smoka / Książę i ja IV: W krainie słoni / Dziewczyna z tatuażem / Przeczucie / Święta Dennisa rozrabiaki / Eagle Eye / Raport mniejszości / Miś Yogi / Polowanie na druhny / Zimne światło dnia / Heca w zoo / Tequila Sunrise / Moje wielkie greckie wesele / Kochaj i tańcz / Cztery Gwiazdki / Licencja na miłość / Los numeros / Duchy moich byłych / Historia Kopciuszka / Iron Man II / Jądro Ziemi / Iron Man III / Areszt domowy / Suma wszystkich strachów / Lizzie McGuire / Niesamowity jeździec / Uciekający pociąg / Wyspa Nim / Gwiazdka Laury i potwory ze snów / Żołnierz przyszłości / Street Dance / Niezgodna / Willow / Pompeje / Poszukiwacze bursztynowej komnaty / Byliśmy żołnierzami / Kobieta Kot / Śnięty Mikołaj II / Ratunku! Awaria / Poszukiwany / Agent Cody Banks / Szukając sprawiedliwości / Akademia policyjna VII: Misja w Moskwie / Paranoja / Jeździec bez głowy / Blues Brothers / Czarownica / Dzika lokatorka / Czego pragną dziewczyny / Olimp w ogniu / Złap mnie, jeśli potrafisz / Czy to ty, czy to ja / Monachium / Czekając na "Supermana" (film dokumentalny) / Wojna światów / Nawiedzony dwór / Szalona odwaga / Kangur Jack / 15 minut / Lemur zwany Rollo / Star Trek / W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju! / Star Trek: W ciemność / Zeus i Roksana / Totalna magia / Potwory i spółka / Imperium wilków



STYCZEŃ 2017 | TVN7

Film o pszczołach / Święta z zaskoczenia / Fantom / Zaczarowana / Podróż na tajemniczą wyspę / Godziny szczytu II / Totalna magia / Czy narodziła się gwiazda? / Czekając na "Supermana" (film dokumentalny) / Wehikuł czasu / Wschodnie obietnice / Legion Chrystusa (film dokumentalny) / Kandydat / Sydney / Afera naszyjnikowa / Ranczer w kosmosie / Interkosmos / Nagły cios / Legion niezwykłych tancerzy: Wybuch powstania / Legion niezwykłych tancerzy: Tajniki siły Ra / Street Dance / Street Dance II / Uwaga! Nadchodzi trener Gary / Gwiazdka Laury i potwory ze snów / Akademia policyjna / Taniec ostatniej szansy/ Bez smyczy / Rewolwer / Kontakt / Wyjście przez sklep z pamiątkami (film dokumentalny) / Niemoralna propozycja / Ostrza chwały / Dzień próby / Radośnie śpiewajmy / Ratunku! Awaria / 30 dni mroku / Na ostrzu: Ogień i lód / Legalne blondynki / Harold i Kumar: Spalone święta / Granice czasu / Akademia policyjna II: Pierwsze zadanie / Kasamowa / Szeryf z Firecreek / Oczy węża / Transfer / Lepsze życie / 15 minut / W sieci kłamstw / Latający biznes / Totalne kłopoty / Paranormal Activity III / David chce odlecieć (film dokumentalny) / Piłki z jajami / Chwała dziwkom (film dokumentalny) / Przygoda na Alasce / Szpiedzy tacy jak my / Akademia policyjna III: Ponowne szkolenie / Dorwać Smarta / Żywy lub nieumarły: Zombedia / Rio Bravo / W jak wendeta / Era rocka / Frantic / Lina / Dzieci z Jedwabnego Szlaku / Recepta na szczęście / Żywe piekło / Milion lat przed naszą erą / Stowarzyszenie wędrujących dżinsów II / Akademia policyjna IV: Patrol obywatelski / Frankie i Johnny / Jackass: Świry w akcji - Wersja 3,5 / Kult (film dokumentalny) / Wilki morskie / Posejdon / Zerwane mosty / Wejście smoka / Supermensch: Historia Shepa Gordona (film dokumentalny) / Ostatni sprawiedliwy
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

Liczyłem na Gwiezdne Wojny :P szkoda TVN FABUŁA wypada całkiem solidnie widać że emituje świeże filmy które nie dawno pojawiły się w TVN co na plus

TVN7 niestety słaby. I co mają z tą akademią policyjną :P

Matik od kiedy poza tym takie pytanie jest spis na cały miesiąc dla TVN FABUŁA? myślałem że tylko jest cennik premium tv ale nie ma podanej ramówki. Jak możesz odpowiedzieć z góry dziękuję :)
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości