Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

endi6_7
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: poniedziałek 10 kwie 2017, 17:02

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: endi6_7 »

Zapomniałem dopisać do listy ''Wojny światów'' z 2005 roku, emisja 31 maja, o godz. 21:30 :)
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

Filmowa wiosna 2014 to w tej chwili moja ulubiona ramówka. Nie wierzyłem w to że ta wiosna aż tak zaniży jej poziom. A jednak myliłem się, jest gorzej niż źle. Transformersami mi się już odbija po obiedzie :c
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Half-Blood Princess
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: środa 30 lis 2016, 12:40

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Half-Blood Princess »

Czy wiadomo może kiedy będzie jakieś info na temat wakacji w TVN? Czy będą znowu wakacje z Harrym Potterem?
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

Pewnie w maju i raczej na głównym TVN nie będzie. Była zima z Potterem i pewnie najbliższe ramówki ulegną zmianie. Poza tym ile można tego Pottera oglądać.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Half-Blood Princess
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: środa 30 lis 2016, 12:40

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Half-Blood Princess »

Równie dobrze można zadać pytanie ile można oglądać Shreka, Władcę Pierścieni itd? Każdy ogląda to, co lubi. Ja jestem fanką HP i mogę bez przerwy go oglądać. Ty pewnie wolisz Gwiezdne Wojny. Wakacje z Potterem na TVNie to tradycja, jak Kevin na Polsacie w grudniu. Z tego, co pamiętam, to chyba jeszcze się nie zdarzyło, żeby były wakacje bez niego... Cóż, poczekamy do ogłoszenia tej ramówki. A tak na marginesie, to skąd wy bierzecie to info co będzie grane z wyprzedzeniem?
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

Też jestem fanem Pottera... I to nie zmienia faktu że jednak uważam że puszczanie tego w wakacje będzie niemożliwe. Skoro przerzucili się na zimową ramówkę, więc najbliższy maraton Pottera będzie dopiero pewnie w grudniu 2017... Gwiezdne Wojny leciały i też starczy. To nie ma żadnego związku co lubię... Shrek to też przegięcie nigdy nie mówiłem że nie.

Obstawiam w ogóle że w te wakacje mogą być wakacje ze Śródziemiem. Najpierw Hobbit a potem Władca Pierścieni. Myślę że co 2 tygodnie od końca czerwca.

Informacje na temat ramówki są brane z biura reklam tvn. I nie są z wyprzedzeniem. Po prostu czasem do 10 każdego miesiąca lub po 10 dniu miesiąca ukazuje się ramówka na kolejny miesiąc.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
endi6_7
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: poniedziałek 10 kwie 2017, 17:02

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: endi6_7 »

Też tak myślę, że w wakacje będzie coś związane z "WP" oraz "Hobbitem". Nie wykluczał bym emisji "Harrego Pottera" w wakacje, tyle, że nie na głównej stacji, tylko na bliźniaczych kanałach np. TVN7.
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

@endi6_7 Na bliźniaczych kanałach rzeczywiście mogą być ale czy akurat wakacje. No zobaczymy. Co do Hobbita był on zapowiedziany w wiosennej ramówce ale go chyba wycofali a że wiosenna ramówka kończy się chyba 22 maja to obstawiam że Hobbit i Władca Pierścieni który nie leciał zimą poleci latem.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
endi6_7
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: poniedziałek 10 kwie 2017, 17:02

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: endi6_7 »

Nadawanie "Hobbita" w wiosennej ramówce, kiedy był już pod koniec października, i na początku listopada, jest z sedna sprawy bez sensu. Więc lepiej, że stacja poczeka z nim do lata.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Adrian ;P »

Half-Blood Princess pisze: niedziela 16 kwie 2017, 11:11 Równie dobrze można zadać pytanie ile można oglądać Shreka, Władcę Pierścieni itd? Każdy ogląda to, co lubi. Ja jestem fanką HP i mogę bez przerwy go oglądać. Ty pewnie wolisz Gwiezdne Wojny. Wakacje z Potterem na TVNie to tradycja, jak Kevin na Polsacie w grudniu. Z tego, co pamiętam, to chyba jeszcze się nie zdarzyło, żeby były wakacje bez niego... Cóż, poczekamy do ogłoszenia tej ramówki. A tak na marginesie, to skąd wy bierzecie to info co będzie grane z wyprzedzeniem?
Nie przesadzajmy. Potter w wakacje był zaledwie 6 razy. 1 raz w 2010 roku, potem od 2012 do 2016.
endi6_7
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: poniedziałek 10 kwie 2017, 17:02

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: endi6_7 »

Nikt nie wspominał o zmianach w ramówce TVN Fabuła, więc ja wspomnę. Szczegóły w linku.
http://prasa.tvn.pl/informacje-prasowe/ ... 29376.html

Jeśli chodzi o "Szybcy i wściekli" to jest to część piąta.
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: Yoda_S_W »

A w 2011 Potter był na wiosnę w TVN7. Więc tradycja to nie jest jakaś. A był w wakacje bo wtedy jeszcze premierowo leciały w ostatnie dni wakacji części. Więc wakacje były na to najlepszym miejscem
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
endi6_7
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: poniedziałek 10 kwie 2017, 17:02

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: endi6_7 »

TVN stracił prawa do ''Shrek'' oraz ''Ostatnie wakacje''.
endi6_7
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: poniedziałek 10 kwie 2017, 17:02

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: endi6_7 »

TVN stracił prawa do następujących filmów:
- "Teoria spisku"
- "Komórka"
- "Teren prywatny"

Nabyły je stacje - TV4 oraz TV Puls.

~~~
"Thor: Mroczny świat" powraca na godzinę 20:00, "Gra Endera" tydzień wcześniej, "Jądro ziemi" tydzień później. Więcej szczegółów w w linku:

http://prasa.tvn.pl/informacje-prasowe/ ... 30094.html
endi6_7
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: poniedziałek 10 kwie 2017, 17:02

Re: Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła |

Post autor: endi6_7 »

TVN stracił prawa do następujących filmów:
- ''Strzelając śmiechem''
- ''Przynęta''

Nabył je stacja TV Puls.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości