Święta w TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
szkapa5
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 15 mar 2005, 09:39
Kontakt:

ÂŚwiĂŞta Wielkanocne w TVN

Post autor: szkapa5 »

W tym roku swiĂŞta zapowiadaÂą sie niezle , bedzie troche powturek takich jak kiler,shrek,goscie w ameryce,maska i inne. hyba hitem w wielkanoc bedzie e.t , poraz pierwszy w telewizi. moÂże swiĂŞta podniosÂą oglÂądalnosc tvn. Ciekawe jaka oprawa graficzna bedzie :?: .
exstra : jedyny , nie skopiowany ! serwis http://www.fakty.blox.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

powtórek ;) wybacz ale jak bym ja tego nie zrobi³a to i tak ktoœ by zrobi³a a ja wprost pa³am ¿¹dz¹ zemsty :lol:

Te¿ s¹dzê ¿e œwiêta bêd¹ mia³y du¿¹ ogl¹dalnoœÌ bo banda debili nie maj¹c co robiÌ zasi¹dzie przed tym co Walternia nam zaserwuje... :?
PotĂłrki oczywiÂście standard... i nie zapominajmy jeszzce o tym Âże na 100 % zapodadzÂą ÂświÂąteczne wydania swoich najdurniejszych programĂłw "Ciao-debil" - zajÂące kontra pisanki "Moja krew" - kura i jajko... itp... :?
Android <3
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Kamuii muszê Ciê bardzo ale to bardzo zmartwiæ. Zreszt± jakbys sama wykaza³a trochê chêci i sprawdzi³a ramówkê TVNu na ¶wiêta to by¶ nie wypisywa³a takich g³upot. Otó¿ ani programu Moja krew ani Ciao Darwin w tym tygodniu NIE BÊDZIE.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jak to nie bĂŞdzie? Czy ten Walter Dzuinor na gÂłowĂŞ upadÂł :?: :?: :?: :!: :!: :!:
No nie, jak tak moÂżna, trzeba napisaĂŚ list na AugustĂłwkĂŞ z Âżadaniem emisji ÂświÂątecznych wydaĂą super produkcji TVNu.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

widzê ¿e niektórzy nie wyczówaj¹ ironii ;) ale có¿ ja mam do czytania bardziej wymagaj¹ce intelektualnie pozycje ni¿ ramówka TVN i ska...
Android <3
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

ÂświĂŞta w TVN

Post autor: zadra »

Z bolem stwierdzam, ¿e tegoroczne œwiêta w TVn sa beznadziejne, po prostu nie ma co ogl¹dac. Same nieciekawe bzdury albo odgrzewane kotlety i to bynajmniej nie takie, które ponownie chcialoby siê zjeœÌ :x

na pocieszenie moÂża powiedizec, ze inne stacje nie sa wiele lepsze :!:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no jak to? Szrek, Miss Agent, bez tego moje Âświeta nie byÂły by udane :!: :arrow:
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

arrow pisze:no jak to? Szrek, Miss Agent, bez tego moje Âświeta nie byÂły by udane :!: :arrow:
Tak, tylko, Âże to wszystko juÂż byÂło, a my byÂśmy chcieli coÂś nowego!!
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ale dobre filmy mozna oglÂądaĂŚ bez koĂąca, a te akurat takie sÂą :arrow:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Te ÂświĂŞta w TVN sÂą jaknajbardziej fajne. DuÂżo fajnych filmĂłw. Inne stacjie majÂą bardziej mierny poziom. :?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Tak, jest naprawdĂŞ nieÂźle. A juÂż oprawa graficzna jest taka, Âże mucha nie siada. Znaczek TVN jako jajko teÂż nieÂźle siĂŞ prezentuje. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

to weÂźmy jedynkĂŞ

Post autor: zadra »

arrow pisze:no jak to? Szrek, Miss Agent, bez tego moje Âświeta nie byÂły by udane :!: :arrow:
no jak to? Tomstone, Nagi instynkt i Stara baϝ i Czy leci z nami pilot na TVP1?

jak widzisz podobne "atrakcje" atrakcje sÂą wszĂŞdzie. :roll:
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Masz niesamowit gust jeœli porównujesz Szreka i Miss Agent do Czy leci z nami pilot i Starej baœùi. Jak dla mnie to tak jak by porównywaÌ concorda do awionetki. 8)


Dobra ktĂłry moderator robi sobie ze mnie jaja nigy nie napisaÂłbym Shreka przez "Szr" ?
Ostatnio zmieniony środa 30 mar 2005, 21:20 przez MakAleks, łącznie zmieniany 1 raz.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

ÂświĂŞta

Post autor: zadra »

MakAleks pisze:Masz niesamowit gust jeœli porównujesz Szreka i Miss Agent do Czy leci z nami pilot i Starej baœùi. Jak dla mnie to tak jak by porównywaÌ concorda do awionetki. 8)
A dla mnie to ten sam (doÂśc niski) poziom!
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

MakAleks pisze:Masz niesamowit gust jeœli porównujesz Szreka i Miss Agent do Czy leci z nami pilot i Starej baœùi. Jak dla mnie to tak jak by porównywaÌ concorda do awionetki. 8)
No sorry, ale porĂłwnujesz komedyjke "Miss Agent" ze "StarÂą BaÂśniÂą" i klasykÂą komedii "Czy leci z nami pilot?" Na gÂłowe upadÂłes :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości