Święta w TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

No i ja te ÂświĂŞta spĂŞdziÂłem z tvn :D Innych stacji jakoÂś wogĂłle nie oglÂądaÂłem. ObejrzaÂłem w TVN: ''Edwart Acki Show'', ''Pada Shrek'', ''Klan urwisĂłw'', ''Rybki z Ferjany'' i ''Fakty'' ;]
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jedyn± rzecz±, któr± z kolei ja w ¶wiêta obejrza³em w TVN by³ ''Êdward ¡cki Show'' i po³owa ''Pada Shrek''
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja skusi³em siê na "Êdward ¡cki Show", "Pada Shrek" (nawet x2 :D ) i oczywi¶cie "Fakty" - ale to raczej z przyzwyczajenia, bo codziennie je ogl±dam. No i jeszcze dzi¶ powtórka "Clever! - widzisz i wiesz". :>

chandler, a pilota to nie masz, ¿eby prze³¹czyÌ na inny kana³? Zreszt¹ co by TVN (czy ka¿da stacja telewizyjna) zarobi³ gdyby dawa³ 5 reklam w bloku? Myœlê, ¿e trudno wtedy by³oby zaproponowaÌ ciekawe pozycje. :>

Co do reklam to dziÂś przed "Faktami" byÂł blok reklamowy. :> Dawno nie spotykany w tym czasie.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

U mnie obowi±zkowo "zago¶ci³" w domu Êdward ¡cki ze swoim programem. A po za tym jeszcze obejrza³em pilota¿owy odcinek "Clever...", Fakty (przyzwyczajenie) i dzisiaj jeszcze film "Pieni±dze to nie wszystko" (trzeci raz :D). Z innych kana³ów to sporo przesiedzia³em przy TVN24 i skusi³em siê na "¦wiat wg Kiepskich" :D na Polsacie 2 :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ja na TVN obejrza³em "Dwa tygodnie na mi³oœÌ", "Pada Shrek", "Rybki z ferajny", "Lepiej póŸno ni¿ póŸniej", "Elf", kawa³ek "Ekpresu polarnego" i "Charlie'go", a teraz ogl¹dam "Wielk¹ hecê Bowfingera". Czyli wiêkszoœÌ czasu przed TV spêdzi³em z TVN. Inne filmy z ich œwi¹tecznej ramówki g³ównie s³ucha³em, siedz¹c przed komputerem, lub widzia³em fragmentami.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

"Mamê w ³ó¿ku zdyba³, a ¿e ³adna taka, nie czekaj¹c d³u¿ej, pokaza³ jej ptaka" - taki cytat z pokazanego w Bo¿e Narodzenie najnowszego animowanego filmu o Shreku oburzy³ pos³ów - informuje dziennik.pl.
- To ma posmak skandalu - powiedziaÂł dziennikowi.pl Tadeusz CymaĂąski z sejmowej komisji polityki spoÂłecznej i rodziny.

"Pada Shrek" to krótka, niespe³na pó³godzinna, œwi¹teczna wersja przygód sympatycznego ogra, któr¹ telewizja TVN wyemitowa³a w pierwszy i powtórzy³a w drugi dzieù œwi¹t Bo¿ego Narodzenia. Filmy ze "shrekowej" serii, mimo ¿e adresowane do dzieci, zawieraj¹ mnóstwo dowcipów i powiedzonek, zrozumia³ych tylko dla doros³ych.

I tak t³umaczenie jednego z cytatów zgorszy³o pos³ów:

- To ma posmak skandalu. Niestety, nasze prawo w takim przypadku jest bezsilne, ale ktoœ powinien za to ponieœÌ odpowiedzialnoœÌ - mówi dziennikowi.pl pose³ Tadeusz Cymaùski z sejmowej komisji polityki spo³ecznej i rodziny.

W rozmowie z serwisem tvn24.pl poseÂł PiS byÂł juÂż ostroÂżniejszy. - Nie jestem samobĂłjcÂą, nie przekreÂśliÂłem Shreka jako caÂłoÂści, ale uwaÂżam, Âże Wigilia jest takim dniem, w ktĂłrym wydawcy powinni szczegĂłlnie zwaÂżaĂŚ. Bo przekleĂąstwo czy niestosowna, kontrowersyjna scena powinna byĂŚ eliminowana – stwierdziÂł poseÂł PiS.

- Nie wiem czy sÂłowo skandal jest najlepsze, ale na pewno byÂła to rzecz niestosowna, zÂła. To byÂła bardziej niechlujstwo czy niefrasobliwoœÌ, nie podejrzewam sabotaÂżu – dodaÂł.

PoseÂł przyznaÂł, Âże w WigiliĂŞ telewizji w ogĂłle nie oglÂąda, a sÂłowa Shreka zacytowaÂł mu dziennikarz dziennika.pl. – Ale uwaÂżam, Âże to, co uchodzi w normalny dzieĂą, w WigiliĂŞ nie powinno. To jest dzieĂą wyjÂątkowy w ogĂłle, nawet dla niewierzÂących – zaznaczyÂł parlamentarzysta.

- OdpowiedzialnoœÌ ponosz¹ osoby przygotowuj¹ce dubbing, bowiem film ewidentnie mia³ oznaczenia jako film dla dzieci. Ale jakiœ "specjalista" od dowcipu zrobi³ sobie taki ¿art, byÌ mo¿e dla doros³ych. Ale przecie¿ robi³ film dla dzieci - mówi inny pose³ PiS Zbigniew Girzyùski.

Karol SmolÂąg, rzecznik TVN, powiedziaÂł Onet.pl - To jest manipulacja – przytoczony cytat jest wyrwany z kontekstu i niepeÂłny. Niebezpieczne w tym wszystkim sÂą tylko skojarzenia pos³ów, do ktĂłrych chciaÂłbym zaapelowaĂŚ, aby nie przekÂładali wÂłasnych projekcji na zarzuty wobec stacji.

onet.pl
:lol:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

dla mnie to gÂłodnemu chleb na myÂśli, miaÂło byĂŚ dwuznacznie, zresza w duÂżej czĂŞsci dialogi ze szreka sÂą dwuznaczne i sa zabawne
TVN innowacja i nowoczesność...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Bardzo sÂłaby koniec roku TVN i TVN24, rekord TVP1
http://www.wirtualnemedia.pl/article/21 ... d_TVP1.htm

AGB NMR: TVN za Polsatem
http://www.medialink.pl/artykul/38399,A ... a_Polsatem
DOMINIK3001
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 13 mar 2008, 12:46

WIELKANOC W TVN

Post autor: DOMINIK3001 »

Pojawiła się nowa ramówka na Wielkanoc i nikt o niej nie pisze , to jestem pierwszy
WIELKANOC :
o godz 08:30 dzień dobry TVN - WYDANIE ŚWIĄTECZNE , następnie filmy dla dzieci : 10:55 Beethoven ,12:45 Lucky Luke i 14:35 Harry Potter i komnata tajemnic . O 18:00 milionerzy , 19:00 fakty . O 20:00 taniec z gwiazdami następnie 21:55 poranek kojota .
LANY PONIEDZIAŁEK :
8:30 dzień dobry TVN , 10:55 K-9: Prywatny detektyw , 12:50 Ostatni smok ,14:55 Harry Potter i więzień Azkabanu. O 18:00 milionerzy - wydanie świąteczne . 19:00 fakty . 20:00 MADAGASKAR (PREMIERA) 21:45 Szymon Majewski show - wydanie świąteczne a o 22:50 komora.

dla mnie to co roku to samo ;(
http://WWW.TENTOP.BLOX.PL - PIERWSZY BLOG O TEN TOP
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wielkanoc w TVN

Post autor: pop »

Przed sekundą pod logo pojawiło się wielkanocne jajko z napisem "idą święta z jajem". :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Wielkanoc w TVN

Post autor: r_r16 »

Właśnie w TVN pojawiła się z prawej strony pisanka i napis "idą święta z jajem". :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wielkanoc w TVN

Post autor: pop »

W tym tygodniu pojawi się też świąteczna oprawa. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wielkanoc w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Mam nadzieję, że tak świetna jak świąteczna oprawa na Boże Narodzenie z 2007 roku :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Wielkanoc w TVN

Post autor: r_r16 »

Strasznie mnie ciekawi wielkanocna oprawa graficzna. Ciekawe jaką konwencję przyjmą. Czy tak jak poprzednie oprawa świąteczna będzie nawiązywać do ogólnej. Czy będzie całkiem inna jak ostatnia bożonarodzeniowa? :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wielkanoc w TVN

Post autor: pop »

Ostatnia bożonarodzeniowa była inna - nie nawiązywała do poprzedniej ogólnej, bo była już przygotowywana w nawiązaniu do nowej, obecnej oprawy.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości