[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

[TVN] Mam talent

Post autor: pawell »

tvnfakty.pl pisze:Jak informuje "Presserwis", telewizja TVN zastanawia się nad emisją polskiej wersji programu reality talent show - "Got talent". Decyzja o tym, czy program pojawi się na antenie TVN ma zapaść po finale siódmej edycji "Tańca z gwiazdami". Ewentualna polska wersja "Got talent" miałaby bowiem zastąpić taneczne popisy gwiazd.

Według serwisu, jeśli władze stacji z Wiertniczej zadecydują, że wiosenna edycja "Tańca z gwiazdami" będzie ostatnią, jesienią w niedzielne wieczory będziemy oglądać pierwszą edycję polskiej wersji "Got talent".

W programie konkurują ze sobą osoby z różnymi uzdolnieniami: tancerze, śpiewacy, magicy, cyrkowcy, komicy itp. Główną nagrodą w angielskiej wersji jest 100 tys. funtów i występ przed królową Elżbietą II oraz całą rodziną królewską.

Producentem polskiej wersji "Got talent" miałaby być firma FremanlteMedia.
Chętnie zobaczyłbym polską wersję "Got talent".
Ostatnio zmieniony piątek 01 lut 2008, 14:51 przez pawell, łącznie zmieniany 2 razy.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Skąd pochodzi ten tekst ? Bo nie wiem, jak ktoś mógł napisać, że Star Academy to program podobny do Got Talent.

Mam nadzieję, że ten program znajdzie się w TVN - na pewno będzie ciekawszy, niż TzG, który staje się naprawdę nudny.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podmark pisze:Skąd pochodzi ten tekst ? Bo nie wiem, jak ktoś mógł napisać, że Star Academy to program podobny do Got Talent.
Wcześniejszy tekst pochodzi(ł) z konkurencji, ale już zmieniłem, bo nie zauważyłem, że na tvnfakty.pl też już pojawił się o tym news. :rozglada:
podmark pisze:Mam nadzieję, że ten program znajdzie się w TVN - na pewno będzie ciekawszy, niż TzG, który staje się naprawdę nudny.
Też tak uważam. Przydałoby się coś nowego w niedzielne wieczory w TVN. Poza tym jesień jest najlepszym czasem, aby wprowadzać nowości, więc warto spróbować. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawelek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 16:23

Post autor: pawelek »

podobny znaczy chyba tego samego typu - reality-talent-show.
ja to tak zrozumiałem :rozglada:
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Tyle, że Akademia jest emitowana dodatkowo w tygodniu, a Got Talent tylko raz... To dwa zupełnie inne programy - jak już będą na antenie, to wszyscy się będą mogli o tym przekonać :).

TVN znalazła chyba godnego zastępcę "Tańca z Gwiazdami". Bardzo mnie to cieszy. Zastanawia mnie tylko fakt, czy zgłoszą się do tego utalentowani ludzie z tak wielu różnych dziedzin, jak np. w Stanach.
Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

Post autor: Isabelka »

Jeżeli TzG będzie miał świetna oglądalnośc..., to tego programu pewnie nie zobaczymy...
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

"Taniec" zdobył niesamowitą popularnosć.. mimo, ze edycje są coraz słabsze, widzowie wciąz mają senstyment do formatu i nawet jak powstanie edycja 10 to i tak bezie mieć dobrą oglądalność..

zarówno "Got talent" jak i "Gwiazdy w cyrku" wydają mi się średnio ciekawe..
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Wiadome jest , że Taniec z gwiazdami straci w porównaniu z poprzednią edycją , gdyż będzie ranczo i pewnie ogladalność będzie ok 4mln i tylko teraz zależy czy według szefów TVN jest to wystarczajaca oglądalność aby zrobic kolejną edycję , czy też nie. I wówczas być może pojawiłby sie program Got talent
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: podmark »

W najnowszym wywiadzie dla Dziennika Wojewódzki mówi:
Dostałem propozycję udziału w dużym projekcie od września
Czy tylko mi wydaje się, że będzie to "Got Talent" ? Do krytyki to Wojewódzki akurat się nadaje - aż dziw, że nie wzięli go do YCD.

Got Talent jest już raczej pewny w jesiennej ramówce. FremantleMedia już rozpoczęło zbieranie demówek z występami osób. Castingi mają się odbyć już w maju (coś za wcześnie moim zdaniem...) w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Katowicach i w Gdańsku.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: Isadora »

Drugim jurorem będzie Janowski? :P
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: Kuba »

Poczytałem sobie o "Got talent"

Show ogólnie zapowiada się fajnie, ciekawy jest pierwszy etap eliminacji, w którym sędziowie mają przyciski, które mogą naciskać gdy nie chcą dalej słuchać/oglądać kandydata :lol:. Żeby przejść dalej trzeba mieć głosy co najmniej dwóch sędziów (a jest ogółem trzech -jak w YCD, ale tam oni po prostu sie konsultują :>). W drugim etapie jadą na obóz i szkolą swoje umiejętnosci - dzielą ich na dwie grupy: 'muzyka' i 'inni'. Każdy ma trzy minuty na prezentację i wybierają z nich (o ile dobrze rozumiem) najpierw 35, a potem 20 osób. Dwudziestkę dzielą na dziesiątkę, z dwóch dziesiątek, ludzie wybierają po piątce która awansuje do 'finału'. Finalistami w Ameryce byli m.in.: jedenastoletni jodłujący chłopak, akrobaci, beatbox'owcy, 73-letnia raperka :lol: i tradycyjnie taniec irlandzki.

Prowadzących dawali różnych - w Niemczech jest były prowadzący "Idola", na Węgrzech dwójka ze "Strictly Come Dancing". W Anglii nagrodą jest występ przed królową, a w innych krajach kasa.

Show (w Ameryce)ma najwyższą oglądalność w grupie 18-49 i jest liderem pasma. Ma wyższą oglądalność niż 'SYTYCD'. W Anglii średnio 33% udziałów (finałowe odcinki do około 50%) i 8 milionów widzów, czyli wyniki rzędu angielskiego "Tańca z gwiazdami".

http://www.nbc.com/Americas_Got_Talent/ - tak może wyglądać studio.

Obrazek
Obrazek
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: pop »

Kuba pisze:W Anglii nagrodą jest występ przed królową, a w innych krajach kasa.
Przed całą rodziną królewską.

Wyobrażacie sobie u nas występ zwycięzcy w Pałacu Prezydenckim przed Kaczyńskim? :lol: :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: Isadora »

A mnie i tak żal TzG :( . Czy dobrze zrozumiałam, że eliminacje polegają wyłącznie na przyciskaniu guzików, bez komentarzy jurorów? Trochę to mało atrakcyjne dla widzów, ale o ile mniej stresujące dla kandydatów, których szczęśliwie może ominąć komentarz w rodzaju podsumowania występu dziewczyny w YCD autorstwa Piroga, o którym było dość głośno. Poza tym ciekawi mnie czy nasi "selekcjonerzy" wybiorą naprawdę ludzi ponadprzeciętnych, bo jeśli chodzi o uczestników YCD, to moją uwagę przyciągnęły może 2-3 osoby, na miejscu pozostałych mogli być równie dobrze inni tancerze, IMO
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: podmark »

Isadora pisze: Czy dobrze zrozumiałam, że eliminacje polegają wyłącznie na przyciskaniu guzików, bez komentarzy jurorów?
Źle zrozumiałaś :). Przyciski jurorów służą temu, że gdy nacisną je wszyscy (zapalają się takie krzyżyki na scenie), osoba kończy występ. Dzieje się tam np. podczas kompletnie beznadziejnego numeru, albo gdy kobieta zaczyna pokazywać striptiz, a na widowni siedzą dzieci :)
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: Isadora »

wnioskuję, że mogą zdarzyć się jakieś atrakcyjne wpadki, gdy jurorzy się np....zamyślą :lol:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości