[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

adik1148 pisze:Z tym , że w paśmie 21 nd TVP1 nigdy nie bedzie miec mniej widzów , niż 2,5 MLN , więc to żaden sukces ;/ W tym paśmie wszystko w takim razie jest sukcesem stacji xd
Widziałeś kiedyś wyniki Jedynki po 21:30, by pisać takie bzdury? A to, że program po 21:30 jest liderem pasma, gdzie rok temu Jedynka miała dużo niższą oglądalność i na dodatek przy obecnych średnich jednocyfrowych udziałach wygrywa i z "Czasem Honoru", i z meczem, i z "MBTM" i z "Lekarzami" to żaden sukces? ;)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

Pojawiły się już bilety na odcinki live. Wynika z nich, że programu nie zobaczymy 1 listopada. Ciekawostką jest także fakt, że po 6 edycjach program zmienia atelier. Nieco przestarzałe halę Farat Filmu zamienia na Transcolor (X Factor, Taniec z Gwiazdami TVN, Top Model).
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

r_r16 pisze:Pojawiły się już bilety na odcinki live. Wynika z nich, że programu nie zobaczymy 1 listopada. Ciekawostką jest także fakt, że po 6 edycjach program zmienia atelier. Nieco przestarzałe halę Farat Filmu zamienia na Transcolor (X Factor, Taniec z Gwiazdami TVN, Top Model).
To może szykuje się odświeżenie scenografii, bo i tak właśnie Transcolor zawsze za nią odpowiadał :) No i hala Transcolor jest trochę większa.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

r_r16 pisze:Ciekawostką jest także fakt, że po 6 edycjach program zmienia atelier. Nieco przestarzałe halę Farat Filmu zamienia na Transcolor.
To było do przewidzenia - na ten rok była zaplanowana rozbiórka budynku w którym mieściło się studio Farat Film, ale czy do tego już doszło czy jeszcze jest przed nami to nie wiem, bo jakoś przestałem śledzić ten temat.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Aż chce się powiedzieć nareszcie. Mam nadzieję, że zobaczymy nową scenografię (ta już jest trochę zestarzała) na wzór tej z amerykańskiej, czy brytyjskiej edycji.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

Dokładnie. Hala Transcolor jest większa niż ta Farat Filmu. Jaki jest powód rozbiórki hali? Czy Farat planuje budowę nowej?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

Nie znam powodów decyzji, aczkolwiek siedziba firmy wyszukuje się teraz pod innym adresem w zupełnie innej części miasta.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Mam talent

Post autor: Camilo »

Kuba Karyś - reżyser i producent filmowy o ostatnim odcinku "Mam talent":
Przed chwilą w telewizji świnia zesrała się, a następnie zlała na deski sceny im. Gustawa Holoubka Teatru Dramatycznego w Warszawie, co wywolało szczery aplauz zgromadzonej publiczności. Zabawy było co nie miara, ubaw po pachy, a ja przy wtórze burzliwych oklasków pozwolę sobie zacytować wikipedię:
"W latach 70. Gustaw Holoubek stworzył ze sceny tego teatru główny ośrodek życia teatralnego całej stolicy, a nawet całego kraju. Jego ambicją było stworzenie teatru, który stałby się nieoficjalną sceną narodową. W związku z tym na afiszu pojawiało się wiele klasycznych dzieł światowych oraz polskich, w tym polscy klasycy XX w.: Witold Gombrowicz, Sławomir Mrożek, Jerzy Zawieyski. Wyróżnikiem teatru był bardzo mocny i wybitny skład aktorski, który Holoubek sam sobie dobrał, do zespołu aktorskiego należeli m.in.: Ryszard Pietruski, Danuta Szaflarska, Mieczysław Voit, Zbigniew Zapasiewicz, Magdalena Zawadzka, Piotr Fronczewski, Jadwiga Jankowska-Cieślak."
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

Ludzie piszą tak, jakby w całym odcinku pokazali tylko ten jeden występ ze świnią. Szkoda, że zapomnieli, po co w ogóle ten facet przyszedł do programu i dlaczego występ znalazł się w odcinku. Po raz kolejny zadziwia mnie Interia, która tak rozpoczyna artykuł: Wyniki oglądalności nie pozostawiają wątpliwości - świnia robiąca kupę to ulubiona rozrywka Polaków.
I oczywiście w dalszej części nie wspominają o żadnym innym występie z tego odcinka, tylko o świni. Na końcu autor artykułu dołącza komentarz, w którym wspomina o procesie "kretynienia" mediów i coś tam o Trybsonie, Trudnych Sprawach i Niesiołowskim :uhh:
http://muzyka.interia.pl/raport/mam-tal ... 49282,8428
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Mam talent

Post autor: Camilo »

bartek09 pisze:Ludzie piszą tak, jakby w całym odcinku pokazali tylko ten jeden występ ze świnią. Szkoda, że zapomnieli, po co w ogóle ten facet przyszedł do programu i dlaczego występ znalazł się w odcinku.
Tylko że forma w tym przypadku znacznie przerosła treść.

A filmik z tego "występu" na YouTube robi furorę. Ma już prawie ćwierć miliona wyświetleń: https://www.youtube.com/watch?v=OURjj6TAGmw
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

To był typowy wypadek przy pracy. Gdyby uczestnik nie czekał na opinię jurorów - pewnie do czegoś takiego by nie doszło. A tak zadziałała po prostu siła wyższa. Chyba nie sądzisz, że produkcja spowodowała tego typu sytuację, która jest taką drobnostką, że szkoda wyolbrzymiać.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Mam talent

Post autor: Camilo »

Jeżeli procesy wydalnicze świni wzbudzają tak żywe reakcje znużonej na ogół publiczności, jeżeli generują takie zainteresowanie widzów i Internautów - i jeżeli faktycznie spośród tysięcy różnych talentów telewizja musi pokazać akurat to w sobotę, w porze najwyższej oglądalności, to ja już naprawdę nic nie myślę. :>
I nie oszukujmy się, gdyby ta świnia tam - za przeproszeniem - nie nasrała, to sądzę, że do emisji by nie doszło. A na pewno nie wzbudziłoby to nawet w ułamku procenta takiego zainteresowania jakie wzbudziło. Natomiast jeżeli wystarczy pokazać się ze zwierzątkiem i powiedzieć kilka słów, by trafić na antenę, to ten program zdecydowanie upadł. Z całym szacunkiem - nie chodzi tam o to, by przychodził każdy kto chce zwrócić uwagę na jakiś problem. "Mam talent" nie jest od tego.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mam talent

Post autor: SevenUP »

Camilo pisze:Jeżeli procesy wydalnicze świni wzbudzają tak żywe reakcje znużonej na ogół publiczności, jeżeli generują takie zainteresowanie widzów i Internautów - i jeżeli faktycznie spośród tysięcy różnych talentów telewizja musi pokazać akurat to w sobotę, w porze najwyższej oglądalności, to ja już naprawdę nic nie myślę. :>
I nie oszukujmy się, gdyby ta świnia tam - za przeproszeniem - nie nasrała, to sądzę, że do emisji by nie doszło. A na pewno nie wzbudziłoby to nawet w ułamku procenta takiego zainteresowania jakie wzbudziło. Natomiast jeżeli wystarczy pokazać się ze zwierzątkiem i powiedzieć kilka słów, by trafić na antenę, to ten program zdecydowanie upadł. Z całym szacunkiem - nie chodzi tam o to, by przychodził każdy kto chce zwrócić uwagę na jakiś problem. "Mam talent" nie jest od tego.
Zawsze się zastanawiam dlaczego Polacy są tak hmm... święci? Nagość w TV ble, świnia ble, jak Gessler przeklina to ble. A czy to nie jest po prostu dość normalne? My się zatrzymaliśmy w latach 90. niestety. Przecież to program rozrywkowy, sytuacja była śmieszna szczególnie jak ten pan sprzątający też zaliczył upadek i nie rozumiem o co to halo.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Mam talent

Post autor: Camilo »

Jasne, że to normalne, dlatego nie rozumiem tego entuzjazmu, tych reakcji i nie wiem czemu trafiło na antenę skoro do nazwy "Mam talent" ten występ trudno w jakikolwiek sposób przyporządkować. Jaka telewizja taki show. Niestety. Wygląda na to, że naprawdę nie mają już czego pokazywać.
A przekleństwa Gessler w "Kuchennych rewolucjach" czy nagość w programie "Top model" to coś zupełnie innego, dlatego nie wkładałbym tego do jednego worka.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Zapytam wprost - widziałeś całe cztery odcinki tej edycji programu?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości