[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Mam talent

Post autor: Camilo »

Tak. Fakt, że czasem z opcją przewijania, ale widziałem.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Tymczasem "Rolnik szuka żony" o 100 tys. widzów pokonał właśnie "Mam Talent!": http://film.interia.pl/raport/taniec-z- ... 50696,4159
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mam talent

Post autor: SevenUP »

??? Jak to pokonał? Nawet nie były w tym samym paśmie ;o Co najwyżej miał większą widownię, ale w niedzielę rywalizując z MBTM i Lekarzami, a nie z MT.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

W udziałach 4+ także "Rolnik" pokonał "Mam Talent". Fakt, że w 16-49 nie (choć prawie 20 proc. udziałów to i tak podwojenie średniej Jedynki), ale nie muszę tłumaczyć dlaczego grupa komercyjna nie jest tak istotna dla TVP.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mam talent

Post autor: SevenUP »

A ja tłumaczę, że nie mógł pokonać, bo programy nie leciały równolegle tylko w inne dni.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Bo oba formaty produkuje ta sam firma. ;)
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Mam talent

Post autor: po31 »

Finał dopiero 6 grudnia
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Od dawna to już wiadomo.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: Mam talent

Post autor: musicomaniakk »

Z moich informacji wynika, że finał odbędzie się 29 listopada. Julia Olędzka, znana z X Factor z zespołu JD, dodała właśnie na swoim facebook'u, że półfinał z jej udziałem odbędzie się 1 listopada, zatem jednak Mam Talent odbędzie się w święto :) Poza tym szykują się prawdopodobnie jakieś czołówki. https://www.facebook.com/julia.oledzka. ... =1&theater
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

TVN podał już ramówkę na listopad i 1 listopada o godz. 20:00 będzie emitowany film "Nad życie" z Olgą Bołądź.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

A na stronie ebilet.pl od dwóch tygodni można kupić bilet na finał 6 grudnia.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: Mam talent

Post autor: musicomaniakk »

Ok, mój błąd, a w sumie Julki :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

musicomaniakk pisze:Z moich informacji wynika, że finał odbędzie się 29 listopada. Julia Olędzka, znana z X Factor z zespołu JD, dodała właśnie na swoim facebook'u, że półfinał z jej udziałem odbędzie się 1 listopada, zatem jednak Mam Talent odbędzie się w święto :) Poza tym szykują się prawdopodobnie jakieś czołówki. https://www.facebook.com/julia.oledzka. ... =1&theater
A skąd ta radość, by w tak poważne święto odbywał się duży program rozrywkowy? Zresztą programu oczywiście nie będzie - powody są oczywiste.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: Mam talent

Post autor: musicomaniakk »

Trzeciak pisze: A skąd ta radość, by w tak poważne święto odbywał się duży program rozrywkowy? Zresztą programu oczywiście nie będzie - powody są oczywiste.
Radości raczej nie ma. Po prostu myślałem, że skoro dziewczyna jest w programie i dodaje takie informacje to jednak będzie tak, nie inaczej. To była zwykła mylna informacja :P
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Znany jest złoty przycisk Szymona Hołowni. Dodam tylko, że wykonawca pochodzi z rodzinnego miasta prowadzącego i nie raz był już w tym programie: http://mamtalent.tvn.pl/aktualnosci,191 ... 46369.html

Niezła wpadka tuż przed ostatnim odcinkiem castingowym. ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości