[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mam talent

Post autor: prze_kw »

W "Dzień Dobry TVN" łączenia pogodowe ze studiem "Mam Talent!" - brak chyba większych zmian.
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/p ... 47210.html - tu relacje z większej hali Transcoloru. Trochę zmian jednak zaszło w studio. Z tego co zauważyłem:
*większa scena (rozmiarów podobnych, co scena "BGT" z lat 2007-2009) i inne rozmieszczenie widowni
*nowa animacja na ekranie (podobna, co do tła na castingach)
*nieco inaczej rozłożone słupy po obu stronach
*zamiast "pajęczego" koła - na podłodze jest ekran (jak w scenografii "MBTM").
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

nie powinno być tak że uczestniczy ze "złotym bączkiem" występują w każdym półfinale bo mamy sytuacje że w 2 odcinku wystąpi ich aż 3
Egurola - Lowzar
Foremniak - Pielgrzym
Prokop - 3 beznadziejne babki Barbie Boom
a to sprawia że maja mniejsze szanse na przejście dalej, wo gule dziwnie są dobierane te półfinały w Polsce w jednym naładowane dużo wykonawców dobrych a w innym większość przeciętna i 1, 2 dobre co nie ma problemu przejść dalej ;)
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Mam talent

Post autor: po31 »

Mam nadzieję że Mam talent doczeka sie jeszcze jednej edycji, bo co do zakonczenia X Facotr martwi mnie to ze tvn moze w 2015 roku zakonczyc obydwa juz programy na dobre, ale ogldalanosc MT jest w miare ok wiec nie powinno byc problemu
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Mam talent

Post autor: kamico7 »

Tymi wynikami MT już po castingach zapewnił sobie kolejną edycje :) chyba nie ma co się o niego martwić . TVN nie popełni błędu z TZG kiedy zdjął go mimo że program miał bardzo dobrą oglądalność
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mam talent

Post autor: SevenUP »

Tylko szkoda mi tego studia, z 5 razy lepiej by się to oglądało. Zmiana wyglądu castingów to zapowiadała, pewnie tamto tło castingowe się zniszczyło to wymienili
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Mam talent

Post autor: tomalapt »

SevenUP pisze:Tylko szkoda mi tego studia, z 5 razy lepiej by się to oglądało. Zmiana wyglądu castingów to zapowiadała, pewnie tamto tło castingowe się zniszczyło to wymienili
Studio MT z roku na rok wyglada bardziej nowoczesnie mimo starego projektu, wyglada genialnie wiec po grzyba je gruntownie zmieniac? Zyskalo baardzo na przeniesieniu do TransColor, wszystko teraz wspolgra. Co innego z XF, tam zmiana scenografii live byla bardzo konieczna.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Mam talent

Post autor: kamico7 »

Po XF4 same zmiany no i odcinki na żywo znowu te same :( , można było się spodziewać że w MT będzie tak samo. Dlatego boję się RS , bo TVN coś słabo radzi sobie z programami na żywo . BO TM czy Masterchef albo PR pokazują że TVN z nagrywanymi programami radzi sobie świetnie ,ale gdy przychodzi czas na odcinki na żywo wychodzi klapa..., Ale odcinki LIVE MT mimo wszystko w tym roku są fajne . Cieszę się że studio jest kolorowe i dużo się dzieje , a realizacyjnie 1 półfinał wyszedł świetnie , naprawdę ,w porównaniu do XF gdzie naprawdę były nudy.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mam talent

Post autor: SevenUP »

Nie musisz się bać RS, bo go nie będzie ;) 100%.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Mam talent

Post autor: kamico7 »

Tegoroczna edycja MT ma więcej widzów niż ubiegła , bo po 6 odcinkach w 2013 roku program miał średnio 3,26 a tera ma 3,32 więc chyba po raz pierwszy od dawna program zyskuje widzów , oby tak dalej :D :D
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mam talent

Post autor: felek »

7 edycja za nami. Nie oglądałem w całości, ale wydaje mi się, że tegoroczna edycja była lepsza od poprzedniej. No i czeka nas wzrost oglądalności, a to oznacza, że na pewno przed nami jeszcze wiele edycji tego programu. Zwyciężył Adrian Makar. Swoją drogą można powiedzieć, że to taka "cicha" zapowiedź.... "Małych gigantów" ;)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Taka powtórka pewnego scenariuszu sprzed 4 lat. Swoją drogą, w "TVoP" specjalnie lepiej też nie jest, co nie pierwszy raz świadczy o dewaluacji gatunku talent-show. Albo będzie potrzebna świeża krew takich programów na wiosnę w postaci nowości TVN-u, albo te programy będą musiały pójść na wypoczynek. :P

Osobiście żałuję werdyktu, bo pod względem talentów była to najlepsza edycja od co najmniej pięciu lat, a tak dwóch wokalistów (pomijając to, że wygrali "na litość") na dwóch czołowych lokatach.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

w tym roku nie wygrał talent a historia że jestem z domu dziecka szkoda powinna wygrać dziewczyna z 2 miejsca ;)
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Mam talent

Post autor: kamico7 »

Zwycięzca to jakaś pomyłka chyba i najgorsza zapowiedź Małych Gigantów . Ale kolejny sezon musi też coś nowego zaoferować może zmieniona scena live oraz podczas castingów Ten wielki ekran , został im po XF . Powinni co sezon coś odświeżać :D
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mam talent

Post autor: SevenUP »

Znając pana Iwańskiego, to co najwyżej MT może się cofnąć, ale na pewno nie gonić zachód.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości