TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: felek »

Ciekawe zestawienie wirtualne media.pl, można sobie porównać spoty i wybrać te najlepsze. Dla mnie to zdecydowanie: pierwszy, drugi i ostatni spot :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: Adrian ;P »

Ja najlepiej wspominam oba spoty z 2009 roku :)
afro16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 10 lut 2014, 13:31

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: afro16 »

Fajnie by było jakby TVN wprowadził jakiś teleturniej do jesiennej ramówki, np. Million Dollar Password . Ten teleturniej jest ciekawy i myśle że w polsce by się przyjął.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: kamico7 »

TVN szykuje nowy serial "Nauczyciele " na razie są poszukiwani aktorzy mężczyźni i kobiety w wieku 28-50 lat , ale więcej szczegółów nie znam
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: SevenUP »

TVNie kochany, zmiłuj się nad nami. Lekarze, prawnicy i nauczyciele. Naprawdę bardzo błyskotliwe. O ile sam serial, a raczej tematyka ciekawa, to TVN idzie w jedno, nie mogą zrobić 3 różnych seriali?
Bo niech zgadnę, bohaterką będzie pewna nauczycielka, młoda i piękna, która trafia do pewnej szkoły. Oczywiście od początku wpadnie jej w oko pewien nauczyciel, ale będą się schodzić, rozchodzić, unikać i godzić przez 3 sezony. Dodatkowo będą jakieś dodatki typu szkoła i rodzina bohaterki. Zgadłem?

Serio czasem nie wierzę, że ta stacja miała świetne seriale i to często w jednej ramówce.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: felek »

Zupełnie nie rozumiem twojego problemu :D Serial jak każdy inny :P
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: TheXF »

Ja go doskonale rozumiem :) No cóż... jeszcze na ten moment w Polsce ambitny serial to niezwykła rzadkość. Na szczęście zagraniczne produkcje są w miarę dostępne :)
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: tomalapt »

to już nie ten TVN co kiedyś...

Kilka lat temu szanowny Miszczak wypowiadał się o serialu "Ojciec Mateusz"/"Ranczo" jako by nie nadawały się do TVN'u, można wywnioskować z jego wypowiedzi, że są po prostu za kiepskie. Wtedy to ekipa ITI w swoim czołowym kanale miała naprawdę wyśmienite pozycje. Ja dzisiaj tylko marzę o filmie w TVN na poziomie "Ojca Mateusza"...
z sezonu na sezon, coraz gorsza oferta programowa... :(
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: SevenUP »

felek pisze:Zupełnie nie rozumiem twojego problemu :D Serial jak każdy inny :P
Właśnie to jest problem, ż to będzie de facto 3. serial stacji o tym samym, tyle że w innym środowisku. Nie można serio wymyślić czegoś hmm różniącego się trochę?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: Adrian ;P »

Skąd w ogóle info o takim serialu?
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: kamico7 »

Ja wiem jedynie tyle że TVN zaprasza na casting na nowy serial pod roboczym tytułem "Nauczyciele", nie wiem na ile to jest pewne że tak serial powstanie
http://www.casting.pl/castingi/serial-tvn-nauczyciele/ proszę tutaj macie jedną ze stron castingowych na której są poszukiwani aktorzy , ale zapowiada się serial paradokumentalny
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: prze_kw »

Kolejne przejęcie formatu TVN. "You Can Dance - Po prostu tańcz!" od września w TVP2. :arrow: http://www.tvnfakty.pl/ycd_w_tvp2
Liczą się tylko Fakty.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: kamico7 »

Jestem ciekawy jakie zmiany będą w jesiennej ramówce , bo chyba już stawianie na sprawdzone formaty się nie sprawdzi .Wiem jedynie tyle , że program You can Dance nie pojawi się w TVN , bo w odpowiedzi jaki dostałem od Stacji , napisali że zrezygnowali z tego formatu i nie planują już jego emisji ,a szkoda bo liczyłem na kolejne edycje .Mam przeczucie ,że ten nowy serial "Nauczyciele " okaże się klapą . TVN ostatnio wprowadzał tak mało nowych pozycji ,że już każda nowy program okazuje się klapą .Nie znam żadnego programu wprowadzonego w ciągu ostatnich 2 lat który był sukcesem . Ostatni taki program to Masterchef. Klapy to m.in Wawa non stop, kocham enter , Bitwa o Dom ( ten program mógł zostać w tym porannym paśmie ) . Mam wrażenie że nos Dyrektora Miszczaka jest zatkany :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: r_r16 »

Dobre kilka lat temu mówiono o dwóch sporych inwestycji TVN. Pierwsza to miała być budowa hali zdjeciowych w Warszawie nieopodal siedziby TVN, zaś drugą miał być nowy oddział tvn w Krakowie. Z tych inwestycji w części zrealizowano tylko jedną - budowę nowej serwerowni Onet w Krakowie. Orientuje się ktoś dlaczego te inwestycje nie wypaliły?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: Łukasz »

Co do inwestycji, to nic konkretnego nie wiem, ale na podstawie doniesień mediów branżowych można założyć, że przyczyny były dwie. Po pierwsze nieoczekiwana śmierć Jana Wejcherta i wszystko to, co się działo później w zakresie ewentualnego przejęcia TVN, czy sprzedaży części udziałów. Było z tym kilkumiesięczne zamieszanie i stacja nie mogła sobie w tym czasie pozwolić na nowe inwestycje, bo miała wręcz odwrotne problemy. Druga kwestia, to kryzys i załamanie na rynku cen reklamy telewizyjnej. Reklam było mniej i były tańsze. To się odbiło swego czasu na skróceniu sezonu telewizyjnego, ograniczeniu nowości, czy skróceniu niektórych seriali, czy programów rozrywkowych o 1-2 odcinki w sezonie.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości