TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: matik »

Bo i nie ma co poprawiać. Co najwyżej "Na językach" mogłoby wylecieć.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: Adrian ;P »

8 grudnia w niedzielę Gala Finałowa Zwykłego Bohatera. Podejrzewam, że będzie transmisja live w TVN - akurat 1 grudnia finał MasterChefa, więc 8 można spokojnie nadać galę.

W 2011 roku TVN pokazał również galę, która odbyła się 5 grudnia w poniedziałek. Natomiast rok temu gala również odbyła się w niedzielę (2 grudnia), a transmisja byłą w TVN
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: Trzeciak »

To już wiadomo (przynamniej mi) od kilku dobrych tygodni.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: matik »

Dokładnie, transmisja będzie na żywo - sam o tym kilka tygodni temu pisałem w newsach ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: Adrian ;P »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wa ... ed-faktami

Szpital o 18 znacząco poprawił sytuację TVN. Wcześniej o 18 widownia wynosiła 1,16 mln, a teraz 2,38 mln. Udziały też się poprawiły - teraz w obu grupach ponad 17%.
Z kolei o 17 według mnie szału nie ma. Szpital o 17 oglądało 2,16 mln, Wawę ogląda tam nieco ponad 1 mln. Co prawda Wawa ma wyższe udziały niż o 18, ale nie wróżę sukcesu w tym paśmie.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

ITI się rozpada

Post autor: tomalapt »

Nie widziałem takiego tematu na forum, jeśli jest w nieodpowiednim miejscu, przepraszam.
Zauważyłem ogromne konsekwencje kłótni współwłaścicieli Grupy ITI i podziału jej na spółki...

Legia sprzedana, Multikino sprzedane, portal Onet sprzedany, platforma N sprzedana

Co się kurde dzieje? Grupa ITI niegdyś wzór dla biznesmenów, sprzedał wszystkie swoje najlepsze marki.


TVN wydaje się teraz taką samotną tratwą, bez żadnego wsparcia. Życzę stacji jak najlepiej, ale moim zdaniem skazana jest na klęskę.

TVP- finansowanie z budżetu państwa
POLSAT- coraz lepsze zaplecze i sytuacja finansowa, cyfrowy polsat, plus, polsat mają jednego właściciela
TVN- ja na początku, grupa ITI pozbyła się prawie wszystkiego... ;(
olona
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 28 lis 2013, 19:00

Re: ITI się rozpada

Post autor: olona »

Jeszcze przejście Tańca z gwiazdami do Polsatu :D Co się dzieje? Tego ja nie wiem.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: ITI się rozpada

Post autor: lukaszbialas »

Na pewno coś się kończy. To już nie jest ten TVN, który był liderem rynku, w rankingach cały czas dobrze sobie radzi, ale nie wyznacza trendów jak dawniej. Wiem, że był kryzys na rynku reklamy, ale on już się kończy, a wygląda na to, że TVN wiosną niczym nie zaskoczy może, po za nowym serialem - Sama słodycz. Coś mi się wydaję, że ta wiosna będzie należała do Polsatu. Szkoda, bo ja tęsknie za dawną telewizją TVN, która w swoich ramówkach umieszczała naprawdę dobre i fajne programy, seriale i widowiska, a teraz docu reality, a "Wawa non stop" chyba ostatecznie pokazała, że obecnie w TVN nie liczy się jakość, a schlebianie najgorszym gustom, odbiło się to nawet na wynikach oglądalność "Faktów" bo ta telenowela hybrydowa trafiła właśnie na pasmo przed serwisem informacyjnym TVN, który też obecnie przeżywa kryzys tak jak i siostrzany kanał TVN24. Życzę telewizji TVN, jak najlepiej, żeby wróciła do lat swojej świetności.
tevon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 12 sty 2014, 03:49

Re: ITI się rozpada

Post autor: tevon »

Tak naprawdę ITI został już tylko TVN.

Ciekaw jestem ile obecnie wynosi zadłużenie?

Pewno ITI zacznie teraz wszystko od początku. Skupi się na tvnie. Zarobione pieniądze zaczną inwestować.. I za jakieś 10 lat znów odzyskają pozycje lidera ;) Oby. Bo TVN to moja ulubiona stacja. Najbardziej szkoda mi multikina.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: ITI się rozpada

Post autor: matik »

lukaszbialas pisze:a wygląda na to, że TVN wiosną niczym nie zaskoczy może, po za nowym serialem - Sama słodycz.
Będzie jeszcze "Project Runway".
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: felek »

TVN powinien jak najszybciej kupić format "Utopia" (zanim zrobi to inna stacja), który może zrobić niezłą furorę na świecie. Kilka stacji kupiło format po paru tygodniach emisji pierwowzoru. Idealnie pasowałby do jesiennej ramówki na sobotni lub niedzielny wieczór.
Niewątpliwie będzie to program piekielnie drogi w produkcji, ale na pewno warto zaryzykować. Zresztą jak jakaś stacja może wprowadzić ten format na antenę to jest to tylko TVN. Inne stacje się nie podejmą, w razie sukcesu zrobią swoje wersje i po problemie ;)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: Trzeciak »

Niekoniecznie. "Utopia" to format twórców "The Voice", więc jego producentem wykonawczym byłby Rochstar, któremu ostatnio nawet lepiej się współpracuje z TVP, czy z Polsatem niż z TVN-em. Poza tym nigdzie nie jest powiedziane, że np. polska edycja programu miałaby trwać rok.

W chwili obecnej format nie jest jeszcze w "otwartej" sprzedaży. Kupić go mogą na razie stacje w kilku krajach, ale jeszcze nie w Polsce.

Mimo to, jeśli TVN chce jeszcze zachować kawałek innowacyjności w ramówce, to lepiej, żeby już zaczęła zajmować się rezerwacją formatu, zanim konkurencja zabierze kolejny format idealnie pasujący do stacji. Sam format chyba powoli zapoczątkuje modę na powroty do programów reality-show, gdyż rynek programów talent-show jest już nasycony.
qba5000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2013, 10:29

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: qba5000 »

Szczerze wątpię w to, żeby ten format przyjął się w Polsce, chociaż na pewno jest interesujący. TVN od kilku sezonów jedzie na czterech programach: Kuchenne Rewolucje-Mam Talent-X Factor- Top Model. To robi się nudne i nowy program rzeczywiście powinien zagościć w ramówce, szczególnie biorąc pod uwagę zapędy Niny na bycie najpopularniejszą telewizją komercyjną (co nie znaczy, że najlepszą).
Przechodząc płynnie do tematu DDTVN - tutaj też MUSI zostać przeprowadzona kompletna reorganizacja. Tak naprawdę tylko 4 osoby nadają się do prowadzących (Robert, Marcin, Dorota i może Magda, która też jest drętwa, ale co nie domówi to dowygląda.) Reszta (a w szczególności Jola i Kinga) do wymiany!
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

Spoty wizerunkowe TVN w latach 2008-2014:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/sp ... deo/page:1
Moim zdaniem genialne były: wiosną 2010 i wiosną 2013, wszystkie inne fajne albo bardzo fajne. Zdecydowanie najgorszy ten najnowszy zapowiadający wiosenną ramówkę TVN w 2014 roku.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: matik »

Od siebie dodam, że zbiór tych samych spotów z opisami jest od kilku miesięcy na stronie tvnfakty.pl, więc to żadna nowość, że inny portal robi taką publikację.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości