TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

no i materiaÂł o nowej ramĂłwce w Faktach siĂŞ pojawiÂł ;) trzeba przecieÂż jakoÂś zareklamowaĂŚ jeszcze przed startem ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No byÂł i bardzo fajnie przygotowaÂł go pan Ambramowicz :D w niedzielĂŞ w programie "Co za tydzieĂą" rĂłwniez bĂŞdzie o nowej ramĂłwce TVN-u :wink:
a na oficjalnej stronie jeszcze nie napisali nic o nowej ramĂłwce tylko dali informacjĂŞ na temat drugiej rozgrzewki na molo
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

Nowa ramówka TVNu nie rzuca na kolana, ba jest nawet odrobina nienasycenia. W tym roku postawili oni na seriale, ciekawe czy im siê to uda. Napewno seriale 'ci¹gn¹' za sob¹ wiêksz¹ widownie ni¿ programy, bo serial ogl¹dasz odcinek za odcinkiem, a program - raz tak, raz nie. Ciekawe czy z serialami bêd¹ chcieli zmieœciÌ siê w jednym sezonie czy ci¹gn¹c je przez kilka? Wtedy mo¿e zabrakn¹Ì czasu antenowego ;) Mi jednak brakuje jakiegoœ nowego programu, widowska, teleturnieju? - coœ dodatkowego oprócz Taùca z Gwiazdami. Nie podobaj¹ mi siê tak¿e godziny. 22:05 na program Szymona Majewskiego to godzina zdecydowanie za póŸna. Wrzuci³ bym go na niedziele 20:00 (swoj¹ drog¹ - co bêdzie emitowane wtedy?) "Teraz my" (nazwa bardziej mi przypomina program w stylu Zielone drzwi :P ) tak¿e jest za póŸno (moja propozycja: czwartek 21:30, zamiast tych durnowatych filmów w stylu zakocha³a siê w 30 lat starszym od niej facecie, zrobi³ jej dziecko i uciek³ a teraz wszyscy p³acz¹). Reszta w miare mo¿e byÌ, chocia¿ jakbym mia³ czas zrobi³ bym lepszy plan ;)

Pozdrawiam.
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

JeÂśli ktoÂś chce ten materiaÂł to klikaĂŚ tutaj (uwaga: ograniczenie czasowe)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Adam3k pisze: Mi jednak brakuje jakiegoÂś nowego programu, widowska, teleturnieju? - coÂś dodatkowego oprĂłcz TaĂąca z Gwiazdami.
mi teÂż tu brakuje jakiegoÂś dobrzego programu ajlepiej Âżeby to byÂł jakiÂś teleturniej fajnie by byÂło zobaczyĂŚ milionerĂłw ale to tylko marzenia :roll:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Kinga?? Rusin?? ÂŚwietnie! KiedyÂś jÂą poprostu ubustwaiÂłem!! I serwisy w DziĂŞĂą Dobry TVN bĂŞdÂą z TVN24.. O no!!! Pewnie JĂŞdrzejowska... Kurde...
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Jakby serwisy z JĂŞdrzejowskÂą JESZCZE W WEEKEND to ja rezygnuje z tv.
Raczej Marta Kuligowska lub Danka, bo one najczĂŞÂściej weekendy majÂą.
Dziwnie zapowiada siĂŞ grafik, tzn. dziwnie ale ciekawie, bo to znaczy Âże stacja siĂŞ zmienia. Pewnie NOWYCH dawaĂŚ bĂŞdÂą na ĂŚwiczenia do DNIA NA ÂŻYWO w tygodniu.
Ale czy przypadkowo Miszczak wspomniaÂł: "pierwsze powroty(...)" to bĂŞdÂą kolejne :?:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
msz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 18:07

Post autor: msz »

Przepraszam, ale za bardzo nie rozumiem, co jest takiego interesujÂącego w tym wozie, Âże tyle o nim piszecie :?: :wink:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

msz pisze:Przepraszam, ale za bardzo nie rozumiem, co jest takiego interesujÂącego w tym wozie, Âże tyle o nim piszecie :?: :wink:
widaĂŚ Âże nie przeczytaÂłeÂś bo tu mowa byÂła nie tylko o tym wozie :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no wÂłasnie pierwsze powroty :roll: ciekawe kogo bĂŞdÂą nastĂŞpne
msz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 18:07

Post autor: msz »

Wiem, wiem... zaczĂŞÂło siĂŞ od wozu... a skoĂączyÂło siĂŞ chyba na wyÂższoÂści TVNu nad resztÂą... To chyba kaÂżdy wie, Âże TVNy sÂą pod kaÂżdym wzglĂŞdem THE BEST (przynajmniej dla mnie)! A to jest zwiÂązkiem "przyczynowo- skutkowym" (ciÂągle to mi powtarzajÂą :)) inwestowanie w sprzĂŞt, a nie w stanowiska...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

msz pisze:To chyba kaÂżdy wie, Âże TVNy sÂą pod kaÂżdym wzglĂŞdem THE BEST (przynajmniej dla mnie)!
dla mnie teÂż TVN-y sÂą THE BEST :P :P :D :D chociaÂż troszke za duÂżo tych powtĂłrek na jesieni w weekendy bĂŞdzie :?
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

a tak mysle - bo olejnik nie wroci, lis odpada to moze Rewinski&Piasecki :> ??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bartek pisze: to moze Rewinski&Piasecki :> ??
moÂże :roll: ale raczej wÂątpie trzeba pomyÂśleĂŚ o kimÂś innym wkoĂącu paru sporo ludzi odeszÂło i sporo zostaÂło zwolnionych w TVN
ja bym chciaÂł Âżeby wruciÂł Kunica
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

TVN znacznie wyró¿nia sie poœród satcji. Zostawia konkurencjê daleko w tyle i za to lubiê tê stacje. :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości