[TVN] Kuchenne rewolucje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

[TVN] Kuchenne rewolucje

Post autor: Adrian ;P »

Jak podaje Presserwis, w wiosennej ramówce TVN znajdzie się program ”Koszmary kuchenne” prowadzony przez restauratorkę Magdę Gessler.

To reality show, który jest polską wersją programu Gordona Ramsaya ”Kitchen Nightmares” z brytyjskiego Channel 4 (wersję amerykańską emitował Fox). Prowadząca będzie odwiedzać podupadłe restauracje, starając się przez tydzień poprawić ich sytuację. Potem, podczas drugiej wizyty, sprawdzi efekty swojej kuracji. Na pierwszy ogień pójdzie jeden z warszawskich lokali. Program ma być nadawany od marca, raz w tygodniu. Dla TVN produkuje go firma FremantleMedia Polska.


http://www.plejada.pl/3,29169,news,1,1, ... tykul.html

Dobrze, że na prowadzącą została wzięta zupełnie nowa twarz, zobaczymy co z tego wyjdzie :D
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Koszmary kuchenne - nowy program TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Jejku, jeśli to prawda to będzie super. Teraz czekać jeszcze tylko na Hell'S Kitchen. Ogólem mówiąc uwielbiam te programy...
Tak na marginesie: w mojej rodzinie są osoby, które pracowały u Magdy G. :D Niechce nic mołwić, ale to prywatnie nieuporządkowana osoba.

Obawiam się tylko sposobu reazlizacji... Jest to ciekawy program, a niewiem tylko czy polska go przyjmie odpowiednio dobrze ;)
Także czekamy...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Koszmary kuchenne - nowy program TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Dodam jeszcze tylko to, iz na pewno program wyladuje w paśmie weekendowym w day-timie. Podobnie zresztą jak Lapać Zlodzieja. Powiem jeszcze, że na pewno tvn zrealizuje max 8 odcinków, które będą zapewne powtarzane do końca sezonu...
To tyle :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Koszmary kuchenne - nowy program TVN

Post autor: r_r16 »

Program najprawdopodobniej będzie nazywał się "Kuchenne rewolucje".
Link do www: http://kuchennerewolucje.tvn.pl/.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Koszmary kuchenne - nowy program TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Nie najprawdopodobniej, a na pewno. Zresztą po tvnie krązy spot dla chętnych do programu.Mimo iż chcialbym zeby wyszedł z tego sukces, to raczej jego mu nie wrózę. Zapewnę bedzie to kopia prod. niemieckiej. Beznadziejnej jak dla mnie (chwilami ciekawa), a program wyleci po zaledwie 8 odcinkach jak ten o złodziejach... Na marginesie dodam ze produkcja w UK czy US bardzo mi się podoba, i chętnie ją oglądam ;) teraz czekać tylko na Hells Kitchen :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Koszmary kuchenne - nowy program TVN

Post autor: kamilkomentuje »

A dodam tylko, iż należy zmienić nazwę wątku na Kuchenne Rewolucje ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: TinkiWinki »

Program poprowadzi Magda Gessler, taki Jacyków restauratorstwa :D Wróżę sukces programowi.
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Nika »

A weź mi ją, ja bym była jeszcze dosadniejsza w porównaniach - Rutkowski restauratorstwa. Kombinatorka i tyle. Że tez TVN zawsze musi takie typasy brać pod swoje skrzydła.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: kamilkomentuje »

Nika pisze:A weź mi ją, ja bym była jeszcze dosadniejsza w porównaniach - Rutkowski restauratorstwa. Kombinatorka i tyle. Że tez TVN zawsze musi takie typasy brać pod swoje skrzydła.
Wiem, że w cale niezna się na kuchni. Z pewnością, gdyby mogła to sama by ten swój Fukiel (restauracja) na starówce wywaliła. Burdel nie z tej ziemi.
Format programu bardzo ciekawy. Osoba tajednak w ogóle się do tego nie nadaje. Chyba że przykryje to wszystko swoją gra aktorską. Wtedy sukces murowany...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
muniek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 21 lut 2010, 18:24

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: muniek »

kolejna amerykańska zrzyna na potrzeby polskiego reality widza. Hell's Kitchen był prowadzony przez Gordona Ramsaya już 2005. gratulujemy TVN inwencji w realizacji tych wszystkich super produkcji. n/c porażka
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: kamilkomentuje »

Dodam tylko że sama Magda Gessler była w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN , a dokładniej to w kuchni ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: piotrek888 »

Super program! Świetna formuła. Nie ma tam takiego pit-pitu, którego nie znoszę. Nie jest słodko. Super sprawdza się też prowadząca. Nie jest słodka i wylewna w pochwałach, przeklnie kiedy trzeba i to ostro oraz nakrzyczy na tych, którym się to należy. Miło i przede wszystkim ciekawie się ogląda.
muniek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 21 lut 2010, 18:24

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: muniek »

piotrek888 pisze:Super program! Świetna formuła. Nie ma tam takiego pit-pitu, którego nie znoszę. Nie jest słodko. Super sprawdza się też prowadząca. Nie jest słodka i wylewna w pochwałach, przeklnie kiedy trzeba i to ostro oraz nakrzyczy na tych, którym się to należy. Miło i przede wszystkim ciekawie się ogląda.
Jak dla mnie wszystko sztuczne, a każde słowo zapisane w scenariuszu. Wulgarne słowa to popis na potrzeby ograniczonej widowni. Pełen marketing i zero realizmu, a liczy się kasa zebrana z reklamy lokalu i tych przypraw (można podejrzeć jak kamera umiejętnie te paczuszki podłapuje). Jeżeli ta prowadząca ma lokal to warto zobaczyć czy jest tam tak rewelacyjnie, w co szczerze wątpię :)
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: D00 »

muniek pisze:Wulgarne słowa to popis na potrzeby ograniczonej widowni.
Według mnie to raczej nieudana próba udawania Gordona Ramsay'a. Tyle, że u niego przekleństwa brzmią bardziej... naturalnie?
maxymilian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 23 mar 2010, 18:40

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: maxymilian »

Podobno restauracja Herezja ma być kolejna w "kuchennych". Ciekawe co tam chcą zmienić.. Jak dla mnie wszystko jest super. A pani Gesslerowa będzie ingerować w sposób gotowania indyjskich potraw??? Ciekawe, bardzo ciekawe hehe
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości