[TVN] Kuchenne rewolucje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Łukasz »

Kylo pisze:Hmm czemu ja też tylko to zapamiętałem z wczorajszego odcinka :D
Kylo, to poszukaj na facebooku - może tam jest, zobaczymy czy dalej taka ładna :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Ksero »

Ostatnio oglądając powtórki na TVN o 9:00, doszedłem do wniosku że p. Gessler vel. Ikonowicz usilnie próbuje wprowadzić schemat - ''ja jestem ta dobra, wróżka, a wy (czyli restauracja) jesteście do niczego''. Często szarpie się z nożem do kotleta schabowego, udając, że nóż jest tępy, jak widać że kawałek chce się odkroić.
KKK
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: sybic »

Ten program jest dla tych widzów, którzy lubią być robieni w trąbę. Przy czym bardzo podatni są na reklamę.

A swoją drogą kiedyś ekipa TVN, przy okazji jakiejś kampanii wyborczej towarzyszyła Kaczyńskiemu gdy ten był w jakiejś restauracji. Przyczepiła się do tego, że ten w kuchni był bez fartucha. Słusznie, bo zasady obowiązują wszystkich.

Dlaczegóż ta sama ekipa nie upomina Gessler, gdy ta zalega w kuchni bez stosownej odzieży?
Dlaczego nie ma nic na głowie?
Przecież te jej włosy lecą na te wszystkie potrawy!

Muszę sobie spisać te restauracje w których była Gessler, by omijać je z daleka, wszak tam nie przestrzega się zasad higieny.
Jacyś ludzie mogą tam gościć z szopą włosów, a szef kuchni nic na to nie reaguje.
Skandal!
nadia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 29 sie 2012, 23:08

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: nadia »

Ja byłam w 2 po rewolucjach i wcale nie było szału poza cenowym :lol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Gessler podobno w restauracjach potrafi się pojawić tylko na pół godziny w ciągu całego dnia. :D No i te remonty, przebudowy, reorganizacje często trwają tygodniami, a nie cztery dni. Nie mniej jednak lubię czasami obejrzeć ten program, nawet mając świadomość tego, że to co tam widzę jest wielką ściemą.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Ksero »

Albo w ogóle się nie pojawia (jak ta restauracja w Łodzi). TVN z przeciętniaków robi wielkie gwiazdy. Z perfekcyjną tak samą, połowa rad nie działa.
KKK
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: prze_kw »

Akurat rady Perfekcyjnej się sprawdzają w 100% - sprawdzone :D
Liczą się tylko Fakty.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Ksero »

No chyba nie... ocet na żelazko i cytryna w lodówce nie sprawdziły się.
KKK
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: avatar »

Ksero pisze:No chyba nie... ocet na żelazko i cytryna w lodówce nie sprawdziły się.
Cytrynka działa w 99% :D
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Ksero »

Pierwszy odcinek szóstego sezonu KR oglądało 2,553 mln widzów (19,8%).
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: matik »

A co tam. Tu napiszę. Ciekawi mnie, czy po tym jak minie boom na programy kulinarne z udziałem Gessler, to czy TVN wzorem stacji Fox stworzy "Hotelowe rewolucje" ("Hotel Hell"), które pod polskim tytułem "Piekielny hotel Gordona Ramsay'a" można oglądać premierowo w niedziele o 16:30 w TVN Style.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: r_r16 »

Na TVN Turbo od niedawna ratują upadające stacje benzynowe, także być może przyjdzie czas i na hotele, i na warzywniaki. :P
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: matik »

No tak, "Stacja reaktywacja" jest od maja. 1, 2 odcinki, może i fajnie się oglądało, ale na dłuższą metę ten program zrobił się nudny. Jest strasznie przewidywalny w porównaniu do KR. W "Hotel Hell", po pierwszym odcinku, czuć jednak pewną świeżość. Po opisach kolejnych odcinków program wydaje się nie być tak nudny jak Stacja Reaktywacja, a ciekawy jak Kuchenne Rewolucje. Wydaje mi się, że prędzej, czy później TVN na pewno zrealizuje tego typu program.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Ksero »

matik pisze:A co tam. Tu napiszę. Ciekawi mnie, czy po tym jak minie boom na programy kulinarne z udziałem Gessler, to czy TVN wzorem stacji Fox stworzy "Hotelowe rewolucje" ("Hotel Hell"), które pod polskim tytułem "Piekielny hotel Gordona Ramsay'a" można oglądać premierowo w niedziele o 16:30 w TVN Style.
No nie wiem, czy to taki fajny program. Oglądałem na TVN Player i wyłączyłem po pół godzinie - wszystko robione na jedno kopyto - tylko Gordon ma rację. Nie zniósłbym trzeciego programu z Gessler w roli pani mądralińskiej.
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: matik »

Nie żeby coś, ale Gessler też bym nie chciał w kolejnym tego typu programie, tylko kogoś nowego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości