[TVN] Top Model

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Amy »

No to jeszcze Woliński out i będę zadowolona :)
Tyszkę cenię i toleruję wyłącznie za zasługi "poza krajem".
This is not the end, this is not the beginning.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: mojpierwszyraz »

Zachowanie Tyszki i Wolińskiego względem Karoliny jest po prostu żenujące. Ona też nie jest święta, ale na boga... to są faceci, więc jakieś zachowanie wobec kobiety zobowiązuje. Tutaj miewam wrażenie, że Panowie nawet nie są facetami...
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Trzeciak »

Plusem jest to, że przynajmniej nowa jurorka od jej poprzedniczki ma doświadczenie w świecie mody.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: r_r16 »

Trzeciak pisze:Korwin-Piotrowska o ile mi wiadomo wcale nie została wyrzucona z jury. Sama zrezygnowała o konflikcie z Wolińskim i Tyszką.
To jest wersja Korwin - Piotrowskiej. Inna wersja to jej zwolnienie. A o samym konflikcie Woli - Tysio vs. Korwin - Piotrowska nie ma co się nawet wypowiadać, bo zarówno od panów, jak i od pani zionie jadem i ich wzajemne publiczne obrażanie się jest żałosne, przez co straciłem resztki szacunku dla całej trójki.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: mojpierwszyraz »

Tyle że przynajmniej Korwin Piotrowska pomaga finalistkom TM zapraszając je do Żurnala, bo Panowie nie mają żadnej ochoty zaprosić modelki do swoich przedsięwzięć. A jak już zaproszą, to tylko wtedy gdy są mega popularne w świecie mody i są na czasie (np. Piszczałka).Ja Tyszke jeszcze zniosę, bo chłopak rzeczywiście jakoś nie źle sobie radzi, choć jest cholernie pyszny i momentami nieznośny. Woliński z kolei to niewłaściwa osoba na niewłaściwym miejscu. Zień czy Baczyńska - i owszem, właściwe osoby. Wolińskiego kierując się tym tropem spokojnie mogłaby zastąpić Piszczałka, która osiągnęła znacznie więcej niż on, i to nie gadaniem "o wirującym pyle" czy o słynnym "sraniu" i "spuszczaniu" tylko ciężką pracą. Żenujące że takie osoby zasiadają w jury i rzekomo mają kogoś oceniać. To samo z wielką top-modelką Krupą... Miszczakowi tak mi się wydaje chyba o to chodzi - zaprasza do programu takich celebrytów (bo gwiazdy to to nie są) żeby inni ludzie np. ja, miały poruszone emocje i żeby o TVNie było głośno. Panie Edwardzie - gratuluję strategii, bo jak widać od lat Pańskie założenie darmowej autopromocji w mediach się udaje. I za to Pana cenię.
tvn - latem programowo najgorsza!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: ktos »

Jak podaje Fakt (wiadomo co to za źródło) nie będzie 3 edycji programu !!!

Wybrano nową jurorkę, pierwsze castingi zostały już przeprowadzone, a tu taka bomba! Jak dowiedział się Fakt, trzecia edycja programu „Top model. Zostań modelką” nie pojawi się jesienią na naszych ekranach. Z produkcji wycofał się główny sponsor. Powód? Nie chce, by jego marka kojarzona była z Wolim i Tysiem...

Choć producent show rozgląda się za nowym sponsorem, to mało prawdopodobne jest, że uda mu się coś na szybko załatwić.A co z przeprowadzonymi już castingami i wyłonionymi uczestniczkami? Jak udało nam się dowiedzieć, nagrania te trafią najprawdopodobniej... do szuflady. Stacja TVN pracuje właśnie nad zmianami w jesiennej ramówce i wkrótce ogłosi, co będzie można w tym czasie obejrzeć na ich kanale zamiast programu „Top Model”.
http://www.fakt.pl/Nie-bedzie-Top-Model ... 494,1.html
jeśli to prawda to szkoda i ciekawe co dadzą innego :P z drugiej strony rozumiem ich wątpliwości 8)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: adik1148 »

prawda jest talka , że top model będzie dopiero wiosną 2013 ! :/ Info z tvn.pl :) ciekawe w takim razie co zostanie , skoro i TZG i Top model nie będzie. Masterchef i mam talent nie wystarczy chyba , że tvn aż tak tnie koszty :(
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: musicomaniakk »

Jestem ciekaw jak oni chcą to zrobić, wiosną ma pojawić się 3 edycja x factor oraz 8 edycja you can dance. gdzie oni widzą top model? niedziela?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Trzeciak »

Podobno dziś jest 1 kwietnia? A nie - w kalendarzu jest 12 czerwca. To jest po prostu cyrk. :D

A tak zupełnie poważnie - jest kryzys finansowy, który powoduje zamieszanie na rynku reklamowym, a skoro tak, to nie ma siły aby się to nie odbiło na rynku medialnym (a w konsekwencji także telewizyjnym). Stąd w TVN-ie także oszczędności. Na innym forum już pisałem, że to może być trudna jesień dla TVN-u i TVP. Dla publicznej (przy dodatkowo niskich opłatach abonamentowych i spadających jeszcze bardziej przychodach reklamowych) to może być nawet walka o być albo nie być. Prawdopodobnie jesienią TVP jako jedyna nie da żadnego dużego programu rozrywkowego (a ich produkcja jest bardzo kosztowna) - więc wątpię, by nawet TVP2 jesienią zdecydowała się na 3 edycję "Bitwy".

Chyba jeszcze nigdy tak czarnego okresu nie miał Rochstar (notabene producent show). "The Voice of Poland" został już anulowany przez TVP, "Woli i Tysio" także, prawdopodobnie wyleci także "Milion w minutę". Jedynymi jesiennymi pewniakami, to "Kocham Cię Polsko" w TVP2 oraz nowy program Majewskiego w TVN-ie.

Oj - bidna ta jesień będzie chyba w polskiej telewizji. :(
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: adik1148 »

pewnie masterchef w środy :)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Trzeciak »

Chyba tak, ale to dobrze. Bo dzięki temu jesienią żaden show nie będzie ze sobą konkurował, stąd jest szansa na całkiem dużą widownię. A "Masterchef" z "MBTM" chyba by nie dał rady. Z resztą notabene oba formaty w UK produkowała Shine TV :).
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: adik1148 »

to w takim razie kiedy you can dance 8( ? Ja uwielbiam ten program !!! może teraz tvn będzie robić programy ok przed ich emisją ? :P seriale już tak obi to może programy też ? :P
Ostatnio zmieniony wtorek 12 cze 2012, 15:42 przez adik1148, łącznie zmieniany 1 raz.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: felek »

Rezygnacja z Top Model jesienią to moim zdaniem dobra decyzja. Woli i Tysio zniszczyli wizerunek programu i być może do wiosny ludzie zapomną o ich wyczynach w poniedziałki o 22.30 Myślę, że tvnfakty.pl przesadza pisząc o jesieni jako o najgorszym w hostorii sezonie TVN. Od września zobaczymy MasterChef i Lekarzy i być może jest jeszcze coś o czym nie wiemy. Do ramówki wróci Prawo Agaty, być może w tej sytuacji TVN zdecyduje się kontynuować Surowych Rodziców już jesienią :P
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Trzeciak »

"Surowi rodzice" będą dopiero wiosną 2013 roku wg wirtualnemedia.pl.

Oczywiście, że tvnfakty.pl trochę przesadziło z artykułem. Bywały gorsze sezony TVN-u pod względem ramówkowym (mówię tu o okresie 2002-2003, kiedy to stacja zrobiła szereg zmian programowym zdejmując przy okazji m. in. Big Brothera, czy Milionerów. Niestety - Polsat jako jedyny nie odczuje tak bardzo kryzysu reklamowego, i to prawdopodobnie do Polsatu będzie należeć ta jesień. A najgorsza (mam takie wrażenie) ramówka od lat szykuje się TVP - i gdyby nie Liga Mistrzów i eliminacje do MŚ w 2014 roku w Brazylii, to kto wie czy to nie byłaby najnudniejsza jesień od 20 lat w TVP.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: ktos »

może TVN będzie w środy zamiast TOP Model pokazywać ligę mistrzów skoro mają prawa

Zgodnie z nową umową ITI Neovision nabył prawa do udzielania sublicencji niektórych praw wybranym kanałom TVN i Telewizji Polskiej. To oznacza, że wybrane mecze Ligi Europejskiej oraz Ligi Mistrzów będzie można obejrzeć na tzw. otwartych kanałach TVN oraz TVP.
http://media2.pl/media/80775-Liga-Mistr ... i-TVP.html
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości