[TVN] Top Model

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: prze_kw »

Absolutnie nie - bardzo fajna scenografia, świetne pokazy, super zadanie z sesją live. Prowadzący w porządku - czułem, że obok Joasi zobaczymy Michała. Występ Kazadi niepotrzebny, tym bardziej, że leciała z playbacku.

Co wyniku - jestem baaardzo zadowolony, pierwszy raz "Top Model!" wygrała dziewczyna, której kibicowałem od samego castingu :D
Liczą się tylko Fakty.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Adrian ;P »

Finał wypadł lepiej niż poprzednie, które były bardzo nudne. Występ Kazadi bardzo średni, playback nieudany - kilka razy nawet miała opuszczony mikrofon jak leciał wokal. Wynik dla mnie zadowalający, chociaż gdyby wygrała Marcela cieszyłbym się bardziej.
adrea6767
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 10:54

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: adrea6767 »

Reasumując nie podoba Mi się to,jednak jeśli ktoś czuję taką potrzebę i ma predyspozycje to jego indywidualna sprawa.Szkoda Mi tych dziewczyn które w pogoni za karierą dają się traktować w sposób przedmiotowy.Jest wiele pieknych kobiet w tym programie;-]
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Adrian ;P »

No to na jesień prawdopodobnie szykuje się nam 4 edycja.
https://www.facebook.com/TopModel.Zosta ... nt_count=1

Jestem jak najbardziej za. Na pewno program będzie miał lepsze wyniki w środy niż obecna Bitwa o dom.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Adrian ;P »

TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: TheXF »

Dziwne, że jeszcze Polsat w ich stylu nie pokusił się o męską wersję Top Model.
Tak czy inaczej, format mi obojętny. Oby tylko wszystkie "nowości" jesienne nie były odgrzewanymi kotletami.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Trzeciak »

W kontekście ostatnich porażek programowych TVN-u ta decyzja nie powinna dziwić.
Ferdziul
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 27 lis 2012, 18:38

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Ferdziul »

Programu nie zrobi już Rochstar. "Top Model 4" wyprodukuje samodzielnie TVN. Czyżby ktoś tu się obraził na Rochstar, za produkcję "Tańca z Gwiazdami" dla konkurencji? :D
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: adik1148 »

I szczerze mówiąc : BARDZO DOBRZE ! O wiele lepiej zrobi to TVN sam , niż Rochstar , który wszystkie formaty pieprzy !
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Trzeciak »

Wszystkie? Psuje? Akurat Rochstar to chyba najlepszy producent telewizyjny w Polsce. Szczególnie pod względem rozmachu i montażu - potrafią "TVoP", czy "DWTS" zrobić na światowym poziomie, i to lepiej od TVN-u.

Wszystkie formaty to psuje firma Fremantle Media Polska, a ostatni "hit" Jedynki pt. "Rolnik szuka żony" jest tylko doskonałym dowodem.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: tomalapt »

Trzeciak pisze:Wszystkie? Psuje? Akurat Rochstar to chyba najlepszy producent telewizyjny w Polsce. Szczególnie pod względem rozmachu i montażu - potrafią "TVoP", czy "DWTS" zrobić na światowym poziomie, i to lepiej od TVN-u.

Wszystkie formaty to psuje firma Fremantle Media Polska, a ostatni "hit" Jedynki pt. "Rolnik szuka żony" jest tylko doskonałym dowodem.
Polemizowałbym z tym światowym poziomem, jedyne z czym się zgodzę to fakt iż właśnie Fremantle Media Polska najbardziej "pieprzy" dobre formaty.

Jestem bardzo ciekaw efektów prac samodzielnej ekipy TVN nad nowym sezonem Top Model. ;)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: adik1148 »

W tej edycji do programu zgłaszać się mogą także mężczyźni xD
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: musicomaniakk »

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Top Model

Post autor: adik1148 »

Cieszę się , że to TVN robi teraz Top Model. Castingi wygladają eksluzywnie :D

http://instagram.com/p/pyKEX5ybNx/
http://instagram.com/p/pyJ2cBNnft/
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Top Model

Post autor: Adrian ;P »

Mam nadzieję, że pojawi się niedługo jakaś 2 wersja spotu, bo obecna jest zrobiona tak, że widzowie mogą pomyśleć, że to edycja jedynie dla panów.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości