[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

do usunięcia
Ostatnio zmieniony poniedziałek 05 mar 2012, 13:04 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

felek pisze:Bitwa jest nudna... jak to można oglądać feee :roll: współczuje :D
To w takim razie ja bym napisał, że "X Factor" to żenada, i wstyd, że Polacy coś takiego oglądają - i wiele osób na pewno czuło by się urażonych.

"Bitwa" ma dopiero pierwsze dwa odcinki, które z reguły są dość przewidywalne. Prawdziwe "szaleństwo" zacznie się od trzeciego programu.
felek pisze:Bitwa jest nudna... jak to można oglądać feee :roll: współczuje :D
xxxfaktor pisze:
SevenUP pisze:Tyle że w 16-49 Alex wypadnie najsłabiej zapewne...
Dokłanie,podzielam zdanie :)

Felek, właśnie udowodniłeś, jaki słaby jest gust Polaków :-( o tym pisałem własnie stosunkowo niedawno... ehh
No niektórych zapędy fanowskie nie znają granic :/.

Przyznam się szczerze, że jestem fanem formatu "The Voice" na świecie (szczególnie polskiej i holenderskiej wersji), bo po kilku latach dominacji "X Factora" projekt ten wprowadza pewną świeżość na rynku telewizyjnym. Ale nie oznacza to, że w sposób pogardliwy podchodzę do innych programów talent-show w Polsce (nawet tych konkurencyjnych), tymbardziej jeśli są realizowane na bardzo dobrym poziomie. Fakt - bardzo lubię programy typu show - a za serialami nie przepadam, ale to nie znaczy, że mam obrażać tych, którzy takich dużych show nie znoszą, a seriale jak najbardziej. Komisarz Alex jest ciekawą alternatywą właśnie dla takich widzów, którzy nie lubią dużych programów rozrywkowych, a chcą obejrzeć coś spokojniejszego. Poza tym swoje zrobiła także promocja serialu (chociażby spoty TVP z psem Alexem).
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

X-Factor oglądało 3 295 328 (rok temu 4 302 923)

bardzo słaby wynik programu oby poszła w górę oglądalność

Bitwa na głosy 2,58 mln widzów
KOMISARZ ALEX /SER.KRYM.POL/ 4 808 941

Polsat ma lepsze wyniki

GOT TO DANCE: TYLKO TANIEC 3 356 003
MUST BE THE MUSIC-Tylko Muzyka 3 821 981

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ty ... tem-ranczo
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Jedynka jak zwykle zgarnęła najwięcej. Komisarza Alexa nie oglądałem, także nad poziomem serialu się nie wypowiem, za to chcę zwrócić uwagę na coś innego. Ostatnio Miszczak powiedział, że Wszyscy Kochają Romana w TVP1 zapewne by się przyjęło. I coś w tym jest. Wszak Komisarz Alex, tak jak "Roman" oparty jest na licencji serialu emitowanego w Polsce już w wersji oryginalnej, a i tak przyciągnął sporą rzeszę widzów. Liczę jednak, że następne odcinki X Factora przyciągną więcej widowni.

Szkoda mi tego, że widzowie w Polsce nie mogą w pełni poznać formatu X Factor - głównie z winy TVN, która serwuje nam bardzo okrojoną wersję wielkiego widowiska.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

No to MASAKRA !!! Spodziewałem się wyniku na poziomie 5 mln ,a tu nawet 3,5 nie ma :(
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

r_r16 pisze:Szkoda mi tego, że widzowie w Polsce nie mogą w pełni poznać formatu X Factor - głównie z winy TVN, która serwuje nam bardzo okrojoną wersję wielkiego widowiska.
Wielkie widowisko mogą stworzyć tylko uczestnicy. Jeśli uczestnicy będą kiepscy, żadne wodotryski i fajerwerki, przerywane głupawymi reklamami, nie pomogą.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: X FACTOR

Post autor: rogi »

Ja wielkiej wagi do tych wyników bym nie przykładał. Zawsze jak jest jakaś premiera to publiczność tłumnie zasiada przed telewizorem chcąc zobaczyć co to za produkcja.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

3,3 mln widzów to przeciętny wynik, w kolejnych tygodniach powinno być lepiej, a jak nie to na 2 edycji powinien X-Factor się zakończyć. Jednak błędem było przeniesienie programu na sobotę. Wg mnie realizacja X-Factora jest jak na Polskę dobra, jednak nie ma porównania z oryginałem.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Najlepsze jest to, że "Got to Dance" i "Must Be The Music" osiągnęło lepsze wyniki. :D
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Haha MBTM zamieniło się z Xf terminami i oglądalnością. Zapewnie wzrośnie już za tydzień, ale to już pokazuje że wiosenne soboty będą wyzwaniem. Poza tym licencja jest na 3 edycje, więc mała oglądalność może zmusić ich do 4. jurora. A jeszcze warto dodać, że za przeproszeniem w sobotę to ludzie w wieku 16-40 nie siedzą raczej przed tv, w ogóle oglądalność mała ok. 11 mln w sobotę
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Haha MBTM zamieniło się z Xf terminami i oglądalnością. Zapewnie wzrośnie już za tydzień, ale to już pokazuje że wiosenne soboty będą wyzwaniem. Poza tym licencja jest na 3 edycje, więc mała oglądalność może zmusić ich do 4. jurora. A jeszcze warto dodać, że za przeproszeniem w sobotę to ludzie w wieku 16-40 nie siedzą raczej przed tv, w ogóle oglądalność mała ok. 11 mln w sobotę
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Summa sumarum, konkurencja była spora. Do przewidzenia było to, że Komisarz osiągnie wysokie wyniki. Żeby TVP1 pokazywała planszę "koniec programu" to i tak osiągnie wysokie wyniki. Tak już jest.
+ jest jeden - XF wygrał z Polsatem i Bitwą na głosy która miała 1 mln widzów mniej. Przegrał z TVP1, ale co z tego, skoro to dopiero pierwszy odcinek. XF zna każdy, Alexa do soboty nikt. Obstawiam że w 16/49 XF nadal będzie królował, a w +4 odda pałeczke pierwszeństwa TVP1.
Trzeciak pisze:Najlepsze jest to, że "Got to Dance" i "Must Be The Music" osiągnęło lepsze wyniki. :D
Zabiła mnie ta wiadomość, na prawdę. No ale trudno, TVN nie mój, więc... :D
r_r16 pisze:Ostatnio Miszczak powiedział, że Wszyscy Kochają Romana w TVP1 zapewne by się przyjęło. I coś w tym jest. Wszak Komisarz Alex, tak jak "Roman" oparty jest na licencji serialu emitowanego w Polsce już w wersji oryginalnej, a i tak przyciągnął sporą rzeszę widzów.
Też nad tym się zastanawiałem, i coś w tym jest.
r_r16 pisze:Szkoda mi tego, że widzowie w Polsce nie mogą w pełni poznać formatu X Factor - głównie z winy TVN, która serwuje nam bardzo okrojoną wersję wielkiego widowiska.
W sumie racja, ale zauważ że w wielu krajach XF jest znacznie gorzej realizowany niż u nas.
Widać natomiast, że Ukraina ma lepsze gusta od Polaków, skoro dała się poznać na tym programie który tam ponoć jest wielkim hitem.
tvn - latem programowo najgorsza!
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Prawda jest taka, że w niedzielę tv ogląda ok. 5 mln Polaków więcej. Z czego 2 mln oglądały rok temu X Factor.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obejrzałem to w TVN Player i cały czas wydaje mi się, że polski X Factor zalatuje niedoróbką. Niby jury przyzwoite, poziom dosyć wysoki, ale cała masa szczegółów jest niedopracowana. Np. taki Kuźniar. Tu go tak wykadrują, że widać brzuch, tu mu odstaje kołnierzyk, a tu jest po prostu źle ubrany. Innym razem widać jakieś kable, skrzynki, etc. Takich przykładów można mnożyć. :D Pierwsza edycja - OK, można wybaczyć. Ale mieli ponad pół roku przerwy, więc był czas, by wszystko dopracować, a jednak tego nie zrobili.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Leszek Możdżer będzie pomagał Kubie w Domach Jurorskich :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość