[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Ciekawe jaki jest zamysł tego, że przy 8 jest krótszy niż przy 6. No ale ;p
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Zapewne gdy będzie 6 osób będą po 2 występy.

http://reklama.tvn.pl/do-pobrania/tvn,1.html
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

W sumie i tak nie szczędzili czasu ;p Oby też zielono niebieskawy kolor poszedł w odstawkę ;p

A tak w ogóle jak tak dalej pójdzie, to na naszej liście co w X poprawić zostanie tylko zaprosić Lady Gagę i Katy Perry ;p
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Hehe faktycznie, bo castingi bez zarzutu, bootcamp bez zarzutu, domy zobaczymy (ale wydaje mi się, że także będzie ok), no i najważniejsze... LIVE, na które każdy z nas bardzo liczy :)
Jak do tej pory za bardzo nie ma się do czego przyczepić w kwestii realizacji itp., chociaż "boli" mała ilość odcinków, szczególnie odcinków live.
Oby tylko po tym wszystkim nie spoczęli na laurach
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Warto też dodać, że zmieni się układ przerw reklamowych i odcinki trwające do 22:15 począwszy od 2. live'a będą miały 4 przerwy, ostatnią o 21:48 akurat przed wynikami i dogrywką.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

I dobrze, bo tak jak w tym 1. live to ciężko będzie im zorganizować głosowanie, chyba że napchają z 10 minut różnych materiałów, albo będzie występ gościa.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: X FACTOR

Post autor: kamico7 »

Napisałem do Tvn-u czy zmieni się wygląda Studia X factor i odpisali mi że już niebawem się wszystko wyjaśni . Można to oczywiście dwuznacznie interpretować , ale chyba jednak nastąpi zmiana wyglądu Studia, mam taką nadzieje. Oczywiście te też mi się podoba , ale jednak nawet sprawdzone rzeczy trzeba co jakiś czas odświeżać .Odpisali mi również że nie planują emisji YCD ,ale warto było znowu spróbować
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

A co Ci mieli innego odpisać? Oczywiście, że wszystko się niebawem wyjaśni, dokładnie 26 kwietnia o 20:00. Byłoby niepoważne zdradzać swoje plany w mailu do widza.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Szczerze mówiąc to dział kontaktu z widzami nie powinien mieć w ogóle takiej wiedzy. Przecieź o tym decyduje produkcja, a nie osoby za biurkiem. Już pomijam fakt, że produkcja jest nieco nieogarnięta i pewnie sami robią wszywtko na ostatnią chwilę. We wtorek lub środę będą pierwsze próby to się dowiemy.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Dobra zdradzę wam :D
1 live "Co mi w duszy gra" - taki właśnie będzie temat odcinka :)
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Zbliżają się "Domy Jurorskie" a w eterze cisza, zerowa promocja odcinka który co roku gromadzi najmniejszą widownię. TVN poddał się na starcie?
Potem się nie dziwmy że mamy tak fatalne wyniki oglądalności...
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Jak to zerowa? Od 19.50 już 3. raz przed chwilą był zwiastun i wygląda to genialnie, Włochy wiadomo, ale to studio u Kuby też dobrze.
Btw które wyniki są fatalne?
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Video z Domu Jurorskiego Tatiany : http://afterparty.pl/exclusive_artykul,16627.html

Mamwrażenie , że Tatiana bardziej się ty podnieca od uczestników xd
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Oczywiście przypadkiem, żadnych dowodów, faktów, tylko "wydaje mi się". I w dodatku na końcu info, że pozostałe programy nie są ustawione, co widać było w ostatnim odcinku MBTM :D24 A może po prostu trzeba było lepiej zaśpiewać? Co prawda występ był ok, no ale jakiegoś niesamowitego polotu i finezji tam nie było, poza tym po co produkcja miałaby przepychać Olka skoro i tak dalej go nie będzie?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości