[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

SevenUP pisze:Oczywiście przypadkiem, żadnych dowodów, faktów, tylko "wydaje mi się". I w dodatku na końcu info, że pozostałe programy nie są ustawione, co widać było w ostatnim odcinku MBTM :D24 A może po prostu trzeba było lepiej zaśpiewać? Co prawda występ był ok, no ale jakiegoś niesamowitego polotu i finezji tam nie było, poza tym po co produkcja miałaby przepychać Olka skoro i tak dalej go nie będzie?
Takie wypowiedzi to doslownie dno i wodorosty (mowie o tym jakze wielkim przegranym). O miesprawiedliwosci to moze mowic np. Mateusz guzowski ktory byl siwetny a odpadl, a nie przecietny glosowo i wizualni czlowiek, ktory na dodatek ma kolosalnie wysokie mniemanie o sobie. Taka wypowiedzia pokazuje tylko, jak kiepski jest nie tylko w spiewaniu, ale i w mysleniu. Nic, tylko pogratulowac.
tvn - latem programowo najgorsza!
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Tzn. był lepszy od tego Olka, no ale bez przesady, to nie był kandydat na live.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/p ... 20298.html

Piasek w ddtvn o X Factor + fragmenty dzisiejszego odcinka :)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Kacper i Agata - wielka szkoda tych talentów ;(
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Kacpra ani trochę mi nie szkoda. W ani jednym wykonaniu nie było "wow efektu", nijaki. Może kiedyś, na pewno nie teraz.
Za to niezmiernie mi szkoda i nie mogę pogodzić się z decyzją Kuby odnośnie zespołu Poprzytula... Brak słów.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Wszystkie grupy oprócz grupy Kuby po prostu rewelacyjne, Kuba wyeliminował dwa najlepsze zespoły, zatem ja przygotowuje się na eliminacje ich w pierwszych live'ach :P
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Ja też byłem za Poprzytulą i w sumie Kuba też był, ale zgadzam się z nim, że nikt by na nich nie głosował. A takie Barwinki pod Enej, u nas się słucha takiego czegoś. Zresztą w komentarzach jest napisane przez wielu ludzi, że to jakiś beznadziejny, dziwny zespól, co cóż...
Jeśli chodzi o odcinek to wyglądało to genialnie- Włochy, studio, Czechy, super scenografie. Trochę dłuższe występy, poziom kosmos. Czasem denerwował mnie tylko ten lektor, jakby Patricia nie mogła tego powiedzieć, ale ogólnie super. W tym roku bardzo dobrze się to ogląda, a jeszcze poziom wokalny zamienił się z Voice i jest ekstra. Oby tylko w live nie było plamy.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

SZOK !!!!
X FACTORA w tą sb oglądało tylko 1,8 MLN osób ;(((((

http://muzyka.interia.pl/pop/news/oglad ... 2009050,50
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Jaki szok? to było oczywiste, że wynik będzie słaby :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Wiadomo coś o konferencji?
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Zapewne nie będzie ;/
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Szczerze? Kolejna edycja raczej nie powstanie, patrząc na tendencję spadkową począwszy od 1 edycji, masakra...
TVN ma teraz spory problem, większość ich formatów mówiąc krótko się wyczerpała/przejadła a nowości tej edycji także nie powalają wynikami.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Żadna masakra. Wbrew pozorom X Factor radzi sobie dobrze. Świadczy o tym np. niezmienna pozycja lidera w udziałach w swoim paśmie. Poza tym wiadomo było od dawna, że oglądalność będzie mniejsza podczas DJ. Jedynie mam nadzieję, że zrobią 1,5 roczną przerwę, czyli start na jesień w niedziele i odcinki do świąt BN. Na pewno podniesie to "morale", chyba, że w tym czasie znowu jakaś stacja nawali podobnych programów jak Polsat MBTM do porzygu. :)
Ciekawi mnie tylko na jak ~długo~ (?) tym razem wykupili prawa do formatu. Jeśli się nie mylę, to nowy rebuy nastąpił po/podczas trzeciej edycji, dlatego też dopiero przy czwartej mogli negocjować większe zmiany itp.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: X FACTOR

Post autor: kamico7 »

Jak TVN coś raz ściąga z anteny i mówi że się z tym formatem nie żegnają .. to jakoś im w to nie wierze. Ja wole żeby nie robili tej przerwy i mam nadzieje że wiosną 2015 roku pojawi się 5 edycja.Ale faktycznie TVN ma problem i to dość poważny bo ich ramówka nie zachwyca i nie znam żadnej nowości którą w ostatnich kilku sezonach wprowadzili która by była sukcesem w porównaniu do konkurencji. Ale to raczej problemy związane z ich właścicielami którzy zbytnio oszczędzają .Nie umiem się doczekać kiedy Canal+ przejmie wreszcie TVN
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

https://www.facebook.com/photo.php?v=10 ... =2&theater

??? O.o
Co szykują producenci ? :D Sesja na przestrzeni ? Wygląda to fajnie :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości