Player.pl

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

MonteCristo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 19:29

Re: Player.pl

Post autor: MonteCristo »

Camilo@ Czyli twierdzisz że oni tam na górze słuchają takich małych ludzików jak my ? A to coś nowego . :) Pamiętam jak kiedyś do tvn7 pisałem w sprawie pewnego serialu to odpowiedzi nie dostałem ( choć serial puścili ale to dłuugo później )

Wiem że TTV cenzuruje niektóre komentarze . Mnie raz ocenzurowali gdy pytałem właśnie o emisje tego programu w komentarzach na stronie programu . I od razu mówię że moja wypowiedź nie była wulgarna czy obraźliwa dla kogokolwiek . Myślę też że była dość składna . No ale cóż komuś się widać nie spodobało pytanie o odcinki na Playerze ( choć nie wiem czemu )

Camilio@ spróbuję,a co mi szkodzi ? Napiszę do nich . Możesz mi tylko powiedzieć ile czekałeś na odpowiedź ?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Player.pl

Post autor: Camilo »

Wszystko zależy od ludzi. ;) Raz pisałem wieczorem, to odpowiedź przyszła natychmiast i jeszcze zamieniła się w sympatyczną pogawędkę. Innym razem zwracałem się w kwestiach technicznych, to najpierw z samego rana mnie przekierowali, po kilku godzinach poprosili o uzupełnienie parametrów - ale jeszcze tego samego dnia wszystko zostało naprawione i choć minęło parę miesięcy, to od tego czasu nie mam już powodów do narzekania. Nie wiem, jak będzie w kwestiach oferty programowej TTV, ale warto spróbować. Jedna porada dla wszystkich załatwiających takie sprawy: pisać bez nadęcia, bez tzw. wontów i z pozytywnym nastawieniem - a zdziwicie się ile można osiągnąć. ;)
MonteCristo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 19:29

Re: Player.pl

Post autor: MonteCristo »

Muszę potwierdzić to co piszę kolega . Kurde jestem pozytywnie zaskoczony . Odpowiedź dostałem wczoraj co prawda nie załatwiłem jeszcze sprawy ,ale zostałem uprzejmie poinformowany że sprawa została przekazana do redakcji i zapewniony że skontaktują się ze mną . :)

Nie wiem czy sprawa zostanie załatwiona "po mojej myśli" ale samo to że odpisali jest pozytywnie zaskakujące . Kurcze nie spodziewałem się że ktoś mi odpowie o tak późnej porze ( pisałem już po 22 )

Co do nastawienia to ja zawsze jestem uprzejmy :) ( no chyba że się nie da )

Napisałem że chętnie bym nadrobił te odcinki ( jeśli byłaby możliwość ) i że godziny emisji w tv mi po prostu nie pasują i że zawsze oglądałem program na portalu . :)
MonteCristo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 19:29

Re: Player.pl

Post autor: MonteCristo »

Czekam już 2 dni ( nie licząc Niedzieli ) ciekawe co z tego będzie .

Jeszcze jedna rzecz w polityce Playera ostatnio bardzo mi się nie podoba . Otóż :

http://player.pl/t-mobile/programy-onli ... 50322.html

Nie dość że sezon zaczęli od 10 odcinka to jeszcze tylko dla abonentów T-Mobile ? Co to za dyskryminacja ? Ja rozumiem brak reklam czy odcinki premierowe ale limitowanie całego programu pod 1 sieć komórkową . Chciałbym pogadać z tym co to wymyślił . Na prawdę "genialne" posunięcie . :red:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Player.pl

Post autor: matik »

Cały sezon będzie dostępny bezpłatnie po zakończeniu emisji tego sezonu w telewizji. W trakcie sezonu przy wielu pozycjach z kanałów tematycznych pierwszeństwo mają abonenci T-mobile.
MonteCristo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 19:29

Re: Player.pl

Post autor: MonteCristo »

No tak ale ja to nadal uważam za nadmierne faworyzowanie abonentów jednej sieci nie jest fair . Rozumiem brak reklam,rozumiem wcześniejszy dostęp do pojedyńczych odcinków . Ale limitować cały sezon ? Kto to wymyślił ? Ja jako abonent Playa jestem zniesmaczony tymi zagrywkami i żeby to był jakiś nowy program niedostępny wcześniej,a to nie zablokowali program który był od dawna za darmo . Samego opóźnienia premiery sezonu też nie rozumiem tz potrafię zrozumieć to że np odcinek w internecie pojawia się po emisji w tv ( to ma sens ) ale cały sezon opóźniać ?

To chyba tylko po to żeby "piraci " mogli zarobić sobie na odcinkach nagranych z tv podczas gdy na playerze dopiero się pojawią za rok , No genialne zagranie . ;) Zamiast uczynić pobieranie z warezów nieopłacalnym to oni tam do niego prowokują . :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Player.pl

Post autor: Camilo »

To, że różnego rodzaju firmy dbają o swoich abonentów to nic nowego, w Polsce ten trend dopiero raczkuje...
MonteCristo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 19:29

Re: Player.pl

Post autor: MonteCristo »

Dobrze tylko dlaczego kosztem dyskryminacji innych ? Przecież mogli zastosować rozwiązania które już opisałem a nie limitować sezon na rok . Zresztą niech robią co chcą ich sprawa zobaczymy czy w dłuższej perspektywie to playerowi się opłaci . Mi taka polityka nie odpowiada .

Mnie i tak bardziej obchodzi że mi od Soboty nie odpowiedzieli na reklamacje a na stronie też odcinków nie ma . Poczekam przez weekend i chyba się przypomnę jeśli nic się nie zmieni .
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Player.pl

Post autor: Felippe »

Zbanowany
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2016, 23:14

Player.pl

Post autor: Zbanowany »

Witam , nie bez przyczyny mam taki nick... Uwolnijcie się od tych niepotrzebnych wszechobecnych reklam!
https://www.youtube.com/watch?v=VYw2QSigLz8
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: Player.pl

Post autor: alik79 »

Co z produkcjami Cape Town (serial) i Moje Love Story które miały pojawić się wiosną w pleyerze
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Player.pl

Post autor: Yoda_S_W »

Player również poza granicami Polski. Najwyższy czas według mnie

http://www.tvnfakty.pl/player-pl-rownie ... ami-polski
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Player.pl

Post autor: wojtek_neymar »

Jeszcze nikt nie odnotował tego, ale już od kilku dni portal player.pl ma nową odsłonę.
badziak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 15 wrz 2017, 11:29

Re: Player.pl

Post autor: badziak »

Trochę smuci mnie jakość kanałów live. Jeszcze wiele lat musi minąć, żeby to dobrze wyglądało.
Kacper17043
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 23 lip 2020, 19:35

Re: Player.pl

Post autor: Kacper17043 »

Witam!
Pytanie dot. platformy player.pl...

Mam pytanie dotyczące seriali i programów udostępnianych na platformie player.pl.
Jeszcze z 2 miesiące temu seriale typu: brzydula, usta usta, oglądałem bezpłatnie. Teraz wyświetla się komunikat ,,wykup dostęp". W tym momencie jedynie są dostępne tylko nie które seriale i programy.
Czy ktoś się dowiedział na ten temat o jakichś zmianach...

Z góry bardzo dziękuje. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości