Nasze propozycje programów i seriali

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Co powinno byĂŚ ?? Cokolwiek, co zastapiÂłoby idiotyczne seriale latynoamerykaĂąskie w ktĂłrych nic siĂŞ nie dzieje poza 1000 razy powtarzanym sÂłowem "kocham" :roll: Nudne to jak flaki z olejem...DziwiĂŞ siĂŞ, Âże nie szkoda TVN czasu na to :neutral:
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale jaka ogl¹dalnoœÌ... Siêga ponad 22%. A wiêc ludzie chc¹ to ogl¹daÌ, chocia¿ sam te¿ tego nie rozumiem.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

"Agentka o stu twarzach" (Alias) albo "Prison Break" - obydwa to Âświetne sensacyjne seriale, w jakiÂś Âśrodowy albo czwartkowy wieczĂłr gdyby, ktĂłryÂś z nich puszczali to byÂłby creme de la creme dla moich oczu :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

5 seria "SzeÂściu stop pod zimiÂą"! oraz seriale "Queer as folk", "The L world", "AnioÂły w ameryce".
no i ostatni sezon "Seksu w wielkim miescie", ktorego nie bylo na dwojce.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Dared00

yhghh

Post autor: Dared00 »

JakiÂś porzÂądny teleturniej z prawdziwego zdarzenia, nie jakieÂś call-szajsy.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: yhghh

Post autor: Greg Haus »

Daredevil pisze:JakiÂś porzÂądny teleturniej z prawdziwego zdarzenia, nie jakieÂś call-szajsy.
I tu sie zgadzam w peÂłni... Nie ma juz najslabszego ogniwa, nie ma milionerĂłw... A w Polsacie grasz czy nie grasz, gra w cimno,eureko - ja to wiem ( choĂŚ to ostatnie to nieudana podrĂłba dzieciakĂłw z klasÂą...)Z niecierpliwoÂścia czekma na jakis teleturniej... :P
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

TeÂż bym chciaÂła zobaczyĂŚ AgentkĂŞ o stu twarzach. Poza tym nowe serie Bez Âśladu i Cold Case. JeÂśli sÂą produkowane to najnowszÂą CobrĂŞ oraz Medicopter. Fajnie by byÂło teÂż zobaczyĂŚ 3 seriĂŞ Tejnych Akcji CIA. Miejmy nadziejĂŞ, Âże jak nie TVN to konkurencja siĂŞ postara. :rydzyk:
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Dla mnie najwaÂżniejszy jest powrĂłt dwĂłch programĂłw ;
Nie do wiary i

FAKTÓW WIECZORNYCH !!!!!
NOWA ERA W TVN
leviathan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: środa 07 cze 2006, 15:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: leviathan »

WiĂŞcej seriali amerykaĂąskich, szczegĂłlnie produkcji HBO ( mam takÂą cichÂą nadziejĂŞ, Âże po zakoĂączeniu SzeÂściu stĂłp pod ziemiÂą puszczÂą Carnivale) i mĂłgÂłby powrĂłciĂŚ Agent, bo byÂł naprawde Âświetny.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

leviathan pisze: mĂłgÂłby powrĂłciĂŚ Agent, bo byÂł naprawde Âświetny.
Zgadzam siĂŞ, Agent to byÂł jeden z najlepszych reality TVN-u jak dla mnie :D Acha, ale koniecznie musieliby znowu zatrudniĂŚ na prowadzÂącego Mellera jak wĂłwczas, on siĂŞ idealnie sprawdzaÂł w tej roli. A miejscem akcji mogÂłyby byĂŚ tym razem WÂłochy :D ...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Tvn powinien inwestowaĂŚ w superprodukcje jak naprzykÂład robiÂą to Niemieckie stacje
waldekzaw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 30 gru 2004, 12:05
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: waldekzaw »

TVN powinien pokazaĂŚ PRISON BREAK... Âświetny serial amerykaĂąski. jego 2 sezon leci obecnie na FOXie!!! Serial ten ma juz rzesze fanĂłw w Polsce! kto widziaÂł ten wie, jaki jest Âświetny!!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

waldekzaw pisze:TVN powinien pokazaĂŚ PRISON BREAK... Âświetny serial amerykaĂąski. jego 2 sezon leci obecnie na FOXie!!! Serial ten ma juz rzesze fanĂłw w Polsce! kto widziaÂł ten wie, jaki jest Âświetny!!
Popieram w 100% a nawet 200, ten serial to po prostu R E W E L A C J A!! O czym zreszta juz wspomniaÂłam w jakims poprzednim poÂście :D
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Jesli juz TVN emitowale DOBRE seriale to zdecydowanie za pozno. A te wszystkie Renegaty i inne tego typu wynalazki to rzeczywiscie marna rozrywka. Poza tym nad ranem przesyt tych idiotycznych konkursow :/ To na minus. Ale nie ma co narzekac,TVN to moja ukochana stacja i konurencja nie dorasta jej do piĂŞt! Takie sÂą fakty :D Brakuje mi Nie do wiary,Agenta,Milionerow...zreszta.......ah wszystkiego mi brakuje :P
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Mogli by stworzyĂŚ program dobry wieczĂłr tvn bo ten ddtvn nie zawsze mogĂŞ oglÂądac i mĂłgÂłby pojawiaĂŚ siĂŞ w tygodniu :mhm: :mhm: :mhm:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości