Nasze propozycje programów i seriali

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

waldas007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 10 sie 2009, 13:44

Re: Propozycje zmian w TVN.

Post autor: waldas007 »

tutaj nawet nie chodzi o to, czy ta ramowka to kompromitacja
tylko o to, ze pewne zabiegi nierentowne nie maja prawa istniec w telewizji komercyjnej w szczegolnosci
a wrzucenie czegos z prime-time na godz. 16 nie jest dobrym posunieciem
oczywiscie tylko wowczas, jesli program z godz. 20 przynosi takie zyski, jakie satysfakcjonuja nadawce
a TVN poki co z W-11 problemu nie ma i to zarowno z ogladalnoscia, udzialami w rynku jak i z reklamodawcami,
wiec nie beda tego zmieniac w najblizszym okresie
daje prognoze, ze emisja W-11 zakonczy sie w czerwcu 2010
i moze to byc rezygnacja z formatu nie az tak drastyczna, czyli np. rezygnacja poczatkowo z 2 odcinkow w tygodniu, az do redukcji calkowitej
ale to tylko prognozy...
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Propozycje zmian w TVN.

Post autor: mfdtv4 »

A ja prognozuję waldas007, że twoje prognozy są tyle warte co newsy na Pudelku.

Jestem za zakończeniem emisji W11, Detektywów, Sędziów a w to miejsce dajcie jakieś CallTV!
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Propozycje zmian w TVN.

Post autor: kamilkomentuje »

Fakt, dobre callTV bardzo by się przydało.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Nasze propozycje programów i seriali

Post autor: felek »

Witajcie ! Otworzyłem ten temat żebyśmy mogli podzielic się naszymi pomysłami nowych programów w TVN.
Jaki format chcielibyście zobaczyć w TVN ? Jakie seriale byście zaadaptowali ? A może macie pomysł na cos zupełnie nowego ?
Mam nadzieje, że znajdą sie tu ciekawe pomysły i będzie z kim dyskutować :)
TVN0091
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 05 lut 2013, 15:22

Kryminalni Partnerzy

Post autor: TVN0091 »

Słuchajcie jak wiecie W11-WYDZIAŁ Śledczy leci już od 9 lat na TVN i przyszła mi taka myśl może wprowadzić nowy serial kryminalny w zamian za W11-WYDZIAŁ Śledczy z prawdziwymi ulicami itp..
oraz z tym aby laboratorium było z XXI wieku, proponuje tytuł ,,Kryminalni Partnerzy" co wy na to komentujcie
W tym serialu oczywiście byłyby nowe twarze policyjne oraz tak aby nowi mieli na kim oparcie zostawić kogoś z W11-WYDZIAŁ Śledczy. Komentujcie pomysł
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Kryminalni Partnerzy

Post autor: Trzeciak »

To skontaktuj się z TVN-em i zaproponuj taki pomysł. Póki co - to chyba nie jest dział na składanie propozycji formatów i taka dyskusja nie ma sensu, bo chyba nie prowadziłaby do żadnych konkretów.
TVN0091
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 05 lut 2013, 15:22

Re: Kryminalni Partnerzy

Post autor: TVN0091 »

Jaki jest kontakt do TVN-U?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kryminalni Partnerzy

Post autor: matik »

arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Widzowie TVN proponują

Post autor: arturoo »

Chyba każdy z widzów TVN czeka na jakiś dobry serial kryminalny (tacy "Kryminalni" 6 lat później).
Ponad to TVN mógłby pokazać wszystkie sezony "Gry o Tron", "Pułapki Umysłu", "Wirus" oraz "Hostages: Zakładnicy" .
A Jeżeli chodzi o adaptację, to wydaje mi się, że sukcesie "Niani", drugim takim serialem mogłaby być polska wersja "Dwóch Spółkach Dziewczyn".
Chciałbym też zobaczyć polską wersję "Detektywa Monka"
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Widzowie TVN proponują

Post autor: tomalapt »

Stacja TVN prowadzi ostatnio mega dziwną politykę, zdanie, propozycje i sugestie widzów ma głęboko w :D16 . Niestety widać to po wynikach oglądalności... :D25
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Widzowie TVN proponują

Post autor: mojpierwszyraz »

A ja wręcz przeciwnie - TVN stawiać powinien na własne i oryginalne programy. Programów/formatów jest już wystarczająco. Prócz "Utopii" ja nie widzę nic ciekawszego obecnie. Wyeliminowałbym Ukrytą Prawdę która bazuje na licencji. Jak widać na przykładzie hitowego "Szpitala" czy dziś startującego serialu "Szkoła", można zrobić serial oparty na niezbyt oryginalnym, ale jednak własnym pomyśle.
Nie ma dobrego talk-show, tak jak dawne Szymon Majewski Show. Myślę że coś na wzór amerykańskiego SNL, w sobotni wieczór po Mam Talent/ X-Factor mogłoby wypalić. Polskiego odpowiednika talk show typu Ellen De'generes dalej nie ma. Od dawna chodzi mi po głowie taki program z Korwin-Piotrowską jako prowadzącą. Ciekawi goście, oryginalne pomysły. Nie wiem czy to nie za bardzo odważne, ale kto wie..
Był też kiedyś taki program Dwururka - nie wiem czy pamiętacie. wyemitowano 3 z 4 odcinków, i jakoś mam fajne wspomnienia z nim związane. Czubaszek, Szczuka, Jagielski - kurcze, jest tyle świetnych publicystów, że mogłoby coś z tego być.
Swoją drogą to brakuje w Polsce dobrego, codziennego talk-show. Myślę, że aż prosi się o takie stałe pasmo w TVNie od poniedziałku do czwartku o 22.30.
Ciekawią mnie "Żony Hollywood" - czy to będzie coś na wzór amerykańskiej Dźoany i jej przyjaciółek czy coś bardziej "dokumentalnego". Jeśli to pierwsze, to trochę dziwne że emisja nastąpi o takiej porze jak niedziela i 18.00. Spokojnie program mógłby zająć "puste" miejsce w środę lub czwartek o 22.30
Ucichło też o projekcie nt. in-vitro. Ciekawi mnie to bardzo.

Tak jak poprzednik, widziałbym z chęcią dobry, autorski serial kryminalny, np. w poniedziałek o 22.30.
O innych pomysłach nie wspominając. Te wymienione są najbardziej moim zdaniem-oczywiste.
tvn - latem programowo najgorsza!
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Widzowie TVN proponują

Post autor: lee »

mojpierwszyraz pisze: Nie ma dobrego talk-show, tak jak dawne Szymon Majewski Show. Myślę że coś na wzór amerykańskiego SNL, w sobotni wieczór po Mam Talent/ X-Factor mogłoby wypalić. Polskiego odpowiednika talk show typu Ellen De'generes dalej nie ma. Od dawna chodzi mi po głowie taki program z Korwin-Piotrowską jako prowadzącą. Ciekawi goście, oryginalne pomysły. Nie wiem czy to nie za bardzo odważne, ale kto wie..
Teoretycznie jest taki talk show w TVNie-Kuba Wojewódzki.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Widzowie TVN proponują

Post autor: Trzeciak »

Chyba chodzi o inny program. Podobny powstaje obecnie dla Polsat Cafe, a jego prowadzącą została Kasia Kwiatkowska.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Nasze propozycje programów i seriali

Post autor: Felippe »

Jak myślicie, czy jakby wrócili z nowymi odcinkami "Nauki jazdy", to by się przyjęło? Na youtube oglądam stare, mega zaciesz mam.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Nasze propozycje programów i seriali

Post autor: michal_borkowski »

Może nauka jazdy z celebrytami? :)
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości