[TVN] MasterChef

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Masterchef

Post autor: ktos »

Tylko muzyka. Must be the Music 3,56 mln (-400 tys.)
"MasterChef" 3,42 mln osób.
"Siła wyższa" 2,95 mln
"Kocham Cię, Polsko" 1,67 mln
http://film.interia.pl/wiadomosci/telew ... 47939,3604

dobry wynik Master pokonał TVP1 :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Masterchef

Post autor: Adrian ;P »

http://prasa.tvn.pl/informacje-prasowe/ ... 60322.html

W najbliższych odcinkach jeszcze 3 zagranicznych gości. Ciekawe, czy będzie ktoś w finale, bo tego nie zdradzono :D . Do tego wiadomo już, że MasterChef będzie miał 13 odcinków.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Masterchef

Post autor: Adrian ;P »

Za tydzień uczestników oceniać będą Rick Stein, Piotr Bikont i Ewa Wachowicz. Trójka najgorzej ocenionych zawodników zawalczy o dalszy udział w programie w kolejnym teście - przyrządzaniu steków o różnym stopniu wypieczenia.

http://www.teleman.pl/tv/Masterchef-9-824101
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Masterchef

Post autor: ktos »

W niedzielę liderem pod względem oglądalności był po raz drugi z rzędu "MasterChef" (3,70 mln), który poradził sobie lepiej niż polsatowski "Tylko muzyka. Must be the Music". Ostatni półfinał programu prowadzonego przez Macieja Rocka i Paulinę Sykut oglądało 3,14 mln osób.
http://film.interia.pl/wiadomosci/telew ... 57315,3604

Masterchef radzi sobie bardzo dobrze :D fajnie że zapraszają do programu znanych kucharzy mam nadzieje że może do 2 edycji uda się ściągnąć Gordona Ramseya 8)

szkoda tylko że program trwa 40 minut mogli by go wydłużyć, wiadomo może czy wszystkie odcinki Polskiej serii będą miały po 40 minut czy np. finałowy będzie dłuższy ???
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Masterchef

Post autor: matik »

ktos pisze:wiadomo może czy wszystkie odcinki Polskiej serii będą miały po 40 minut czy np. finałowy będzie dłuższy ???
Finał będzie trwał tyle co pozostałe odcinki
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Masterchef

Post autor: po31 »

Własnie, czy wiadomo jak będzie wyglądał finał Masterchef, bo większość programów na TVN maja odcinki na żywo tak jak np. top model gdzie odcinek finałowy jest odcinkiem emitowanym na żywo, więc myślę że finał Masterchef tez powinien być na żywo ponieważ to widzowie powinni wybrać Masterchefa, ale wiadomo że finał będzie również trwał godzinę
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Masterchef

Post autor: r_r16 »

A wedle jakich kryteriów to widzowie mieliby wybrać Masterchefa? Ciężko byłoby spróbować dania siedząc przed telewizorem.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Masterchef

Post autor: matik »

Finał nie będzie na żywo, a model odcinka będzie przypominał obecne odcinki, czyli rywalizacja kucharzy.

Dodam, że wczorajszy odcinek przekroczył magiczną barierę 4 mln widzów (4,09) i po raz kolejny pokonał "MBTM", które na dodatek miało wczoraj finał.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Masterchef

Post autor: ktos »

Oglądalność rośnie mam nadzieje że jak MBTM się już skończyło to jeszcze wzrośnie :D a program utrzymuje stały dobry poziom (tak jak pisałem szkoda że nie jest dłuższy) 8)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Masterchef

Post autor: Adrian ;P »

Najbliższe 3 odcinki powinny dobic spokojnie do 5 mln, bo nie ma już show Polsatu. A wczoraj Joe zdecydowanie przyćmił naszych jurorów, taki właśnie powinien być juror :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Masterchef

Post autor: Trzeciak »

r_r16 pisze:A wedle jakich kryteriów to widzowie mieliby wybrać Masterchefa? Ciężko byłoby spróbować dania siedząc przed telewizorem.
Dokładnie. Akurat widzowie mogą wybrać np. zwyciężczynię "Top Model", bo potrzebny jest tylko i wyłącznie zmysł wzroku. W przypadku potraw nie jest to takie proste, i dlatego finał nie będzie na żywo. Inna sprawa - licencja (z racji że formatowi bliżej do reality-show, czy klasycznego teleturnieju) raczej nie pozwala na taki zabieg.
Adrian ;P pisze:Najbliższe 3 odcinki powinny dobic spokojnie do 5 mln, bo nie ma już show Polsatu.
Nie byłbym taki pewny. Jest także m. in. "Siła wyższa" czy "Kocham Cię Polsko" (w przyszłą niedzielę zastąpiony przez kabarety). Poza tym - w ciągu ostatnich dwóch lat mało który program przekroczył magiczną barierę 5 mln widzów.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Masterchef

Post autor: adik1148 »

X FACTOR przekroczył 5 mln 10 kwietnia ;d :P
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Masterchef

Post autor: Trzeciak »

2011 roku ;). Z powodu braku "Rancza".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Masterchef

Post autor: pawell »

Raczej to nie był ten właściwy powód takiego wyniku. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Masterchef

Post autor: po31 »

Nie zapominajcie o tym,że w Dzien dobry TVN w cyklu Gotuj o wszystko to widzowie wybierali poprzez głosowanie sms, więc wydaje mi sie że w Masterchef powinno byc tak samo
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości