[TVN] MasterChef

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Masterchef

Post autor: Ksero »

No, ale w sumie ma trochę @frugo racji. Co znaczy że jest jeden przepis na jakieś danie? Nie ma takiego. Z klarowanym masłem czy nie? Niech sobie ludzie modyfikują dowolnie, aby dobre było.
KKK
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Masterchef

Post autor: mojpierwszyraz »

Dla mnie bardzo dobry program. w końcu nie o tańcu, śpiewaniu. Jest oryginalny, świetnie zmontowany i przygotowany, ma bardzo dobre jury. No i jest zabawny. Po prostu.
O Pani Gessler nie będę dużo mówić, bo... bo nie :D
Co do Pana Morana - bardzo pozytywne zaskoczenie. Ma poczucie humoru, jest stonowany ale i czasem nieobliczalny. do tego jego zabawny polski :D
Ania Starmach - także bardzo pozytywnie. historyk sztuki, wie o czym i co mówi. A to na prawdę trudne w polskiej telewizji.

Podsumowując - bardzo dobry i co ciekawsze inny program. Do tego jest świetną alternatywą do upadającego Kocham Cię Polsko, i powiem szczerze - bardzo nudnego 1odcinka 4 serii MBTM. Siła wyższa - bardzo kiepska. Ciekawe jak wyniki oglądalności ułożą się w następną niedzielę.
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Masterchef

Post autor: Trzeciak »

mojpierwszyraz pisze: Siła wyższa - bardzo kiepska. Ciekawe jak wyniki oglądalności ułożą się w następną niedzielę.
"Siła wyższa" raczej utrzyma swą wysoką widownię. Powiedzmy sobie szczerze - starzeje się nam widownia - młodzi uciekają do internetu, a ci w średnim wieku wybierają częściej kanały tematyczne. Ta najstarsza widownia nie przepada za reality- i talent-show, a za takimi serialami - jak najbardziej ;). Poza tym - taka widownia jest konsekwentna - jak obejrzy pierwszy odcinek, to ogląda ten serial do końca.

Na dodatek - swoje zrobiła promocja - hasło "serial twórców "Rancza"" na niektórych musiało zadziałać jak magnes.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Masterchef

Post autor: mojpierwszyraz »

Trzeciak pisze:
mojpierwszyraz pisze: Siła wyższa - bardzo kiepska. Ciekawe jak wyniki oglądalności ułożą się w następną niedzielę.
"Siła wyższa" raczej utrzyma swą wysoką widownię. Powiedzmy sobie szczerze - starzeje się nam widownia - młodzi uciekają do internetu, a ci w średnim wieku wybierają częściej kanały tematyczne. Ta najstarsza widownia nie przepada za reality- i talent-show, a za takimi serialami - jak najbardziej ;). Poza tym - taka widownia jest konsekwentna - jak obejrzy pierwszy odcinek, to ogląda ten serial do końca.

Na dodatek - swoje zrobiła promocja - hasło "serial twórców "Rancza"" na niektórych musiało zadziałać jak magnes.
Coś w tym jest, a Miszczak mówiąc że gdyby Roman emitowany był w TVP byłby wielkim sukcesem - miał rację. Niestety.
tvn - latem programowo najgorsza!
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Masterchef

Post autor: Ksero »

Kończąc OT. Starsi widzowie lubią takie ''swojskie'' seriale, opowiadające o księdzu, pijaczkach spod ławeczki, blondynce, kobiecie na zakręcie, komisarzu czy ostatnio zakonnikach.
KKK
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: Masterchef

Post autor: hothead »

Starszy widz często chcę żyć życiem innych, co sprawia że formaty powstałe na przestrzeni ostatnich lat nie są dla niego atrakcyjne pod wieloma względami.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Masterchef

Post autor: matik »

Po dzisiejszym odcinku w dalszym ciągu utwierdzam się w opinii, że pani Anna Starmach w tym programie to nieporozumienie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Masterchef

Post autor: Adrian ;P »

Dzisiaj odcinek był w porównaniu do poprzednich bardziej dynamiczny i ciekawy. Odcinki castingowe w Masterchef są niestety mało ciekawe. Ale teraz mam nadzieję wszystko rozkręci się jeszcze bardziej :D Co do Starmach też mam mieszane uczucia. Rekompensuje to Michel Moran, który był bardzo dobrym wyborem.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Masterchef

Post autor: felek »

3 odcinek najlepszy z dotychczasowych. Nie zgodzę się, że Anna Starmach tam nie pasuje. Sprawdza się bardzo dobrze - czego przed programem się nie spodziewałem. Dla mnie póki co to Magda Gessler w roli szefowej MasterChef wypada poniżej oczekiwać.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Masterchef

Post autor: Ksero »

Hmm... Każdy ma gusta i gusta, ale nie zgodzę się, że 3 odcinek był najlepszy z dotychczasowych. Sztuczne budowanie emocji (które nie wychodzi), większość scen robiona pod publikę. Nierówne traktowanie uczestników. Czas zakończyć przygodę z Masterchefem.
KKK
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Masterchef

Post autor: Adrian ;P »

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Masterchef

Post autor: matik »

Ciekawa sonda :lol:
http://www.tvn.pl/
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Masterchef

Post autor: matik »

"Masterchefa" w niedziele oglądało 3,7 mln widzów
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Masterchef

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:"Masterchefa" w niedziele oglądało 3,7 mln widzów
To bardzo dobry wynik. Myślę, że druga edycja może się pojawić wiosną, a "Surowi rodzice" w niedzielnym paśmie 17-18. Choć wolałbym żeby ten drugi program już nie wrócił bo był i jest jednym wielkim skandalem.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Masterchef

Post autor: Adrian ;P »

Dzisiejszy odcinek był chyba najciekawszy ze wszystkich.Zresztą z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej, a dzisiaj była bardzo dużo różnorodność poprzez aż 3 zadania. Za tydzień wraca Mikołaj - podejrzewam, że Basia zostanie wyrzucona przez to, że po raz kolejny robi sałatkę (tak wywnioskowałem po zwiastunie 6 odcinka).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości